Yamaha xt | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Yamaha xt,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Yamaha xt Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Qer 23:09 ,

Yamaha xt 660cc x 2012

3 700 EUR

Viti: 2012
06 Qer 22:52 ,

Yamaha xt 600

Viti: 1995
31 Maj 20:27 ,

Yamaha xt 600cc

1 400 EUR

Viti: 2001
30 Maj 23:13 ,

Shitett

1 EUR

Viti: 1997
24 Pri 06:58 ,

Shitet Yamaha Xt

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 1995
21 Pri 00:09 ,

Shitett

Viti: 1998
19 Pri 15:26 ,

Shes yamaha xt 600cc

1 400 EUR

Viti: 2001
03 Pri 10:46 ,

Shes Yamaha

Viti: 2004
16 Shk 22:33 ,

Yamaha 600cc xt kross

1 200 EUR

Viti: 2002
23 Nën 09:14 ,

Yamaha xt 600

Viti: 1997
22 Nën 20:46 ,

Yamaha xt 600

13 EUR

Viti: 1997
08 Tet 17:08 ,

Yamaha xt 350 cc

1 600 EUR

Viti: 1992
09 Sht 19:36 ,

yamaha xt 600cc

1 250 EUR

Viti: 1998
05 Gush 14:50 ,

YAMAHA

Viti: 1995
24 Korr 11:32 ,

Yamaha xt 600

Viti: 1997
17 Qer 23:23 ,

Yamaha xt 600 cc

1 EUR

Viti: 1991
26 Pri 18:32 ,

Yamaha 660

4 000 EUR

Viti: 2013
19 Dhj 18:10 ,

Yamaha XT 600

Viti: 1990
07 Nën 22:24 ,

Yamaha xt 500

950 EUR

Viti: 1995
18 Sht 18:59 ,

Yamaha xt L 500cc me dokumenta

1 050 EUR

Viti: 1995
18 Gush 11:02 ,

Yamaha XT

Viti: 1990
14 Korr 12:08 ,

Yamaha xt

1 EUR

Viti: 1992
01 Korr 11:07 ,

Yamaha xt

1 000 EUR

Viti: 1992
27 Qer 11:02 ,

Shes

1 300 EUR

Viti: 1998
24 Qer 10:29 ,

Yamaha xt

1 100 EUR

Viti: 1992
13 Maj 23:46 ,

Yamaha xt

Viti: 2002
07 Pri 00:35 ,

Yamaha xt, 600

Viti: 1991
12 Mar 16:59 ,

Yamaha XT 600cc

2 200 EUR

Viti: 2003
21 Shk 14:20 ,

Ndrrim..

Viti: 1991
20 Jan 18:39 ,

Shes Yamaha 350cc

950 EUR

Viti: 1993
27 Tet 20:26 ,

Yamaha XT

Viti: 1997
08 Tet 09:13 ,

Yamaha xt 600cc

1 500 EUR

Viti: 1990
04 Sht 19:21 ,

Yamaha 660 cc XT

600 EUR Price Reduced

Viti: 1992
30 Gush 13:23 ,

Shitet yamaha xt 500

950 EUR

Viti: 1993
21 Gush 22:32 ,

Yamaha 250cc

950 EUR

Viti: 1996
13 Korr 15:49 ,

Yamaha xt-600

1 EUR

Viti: 1990

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Yamaha xt | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione