bicikla | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Adly , 15
Aeon , 4
BMW , 4
Yamaha , 4
Aprilia , 2
Barossa , 2
Beeline , 2
KTM , 2
Quadro , 2
Aixam , 1
Bashan , 1
Beta , 1
Bimota , 1
Cectek , 1
Ducati , 1
Explorer , 1
Husaberg , 1
Jawa , 1
Kymco , 1
Motowell , 1
MV Agusta , 1
Peugeot , 1
Polaris , 1
SYM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bicikla,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bicikla Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Maj 18:33 ,

Shitet

250 EUR

Viti: 2020
30 Pri 09:49 ,

Shitet Bicikla e re

140 EUR

Viti: 2020
28 Pri 11:44 ,

Bicikleta

70 EUR

Viti: 2010
27 Pri 21:01 ,

Shitet ose ndrrohet

Viti: 2000
15 Pri 13:20 ,

Shitet Bicikla e re

Viti: 2020
07 Pri 18:39 ,

Bicikel

30 EUR

Viti: 2020
27 Shk 14:39 ,

shitet bicikleta e vogel

Viti: 2018
11 Dhj 18:27 ,

Bicikla

1 EUR

Viti: 2020
09 Korr 14:07 ,

Shitet

170 EUR

Viti: 2012
20 Qer 16:21 ,

Sport

55 EUR

Viti: 2019
14 Maj 19:51 ,

Biciklet

100 EUR

Viti: 2020
13 Maj 19:52 ,

Bicikla

1 EUR

Viti: 2020
03 Maj 18:02 ,

Bicikel

200 EUR

Viti: 2018
02 Pri 19:32 ,

Shitet bicikleta

600 EUR

Viti: 2019
02 Pri 19:12 ,

Biciklet

600 EUR

Viti: 2019
24 Nën 12:48 ,

Snowbike urgjent lir

265 EUR Price Reduced

Viti: 2019
15 Tet 20:35 ,

shes bicikla

600 EUR

Viti: 2018
08 Tet 20:38 ,

Bicikla ne shitje

30 EUR

Viti: 2018
12 Sht 17:13 ,

Shes Biciklen

55 EUR

Viti: 2017
24 Maj 19:03 ,

Biciklet

130 EUR

Viti: 2017
29 Pri 11:50 ,

biciklete

320 EUR

Viti: 2018
23 Pri 18:26 ,

Bicikla

Viti: 2005
20 Pri 22:45 ,

Bicikell

60 EUR

Viti: 2018
21 Shk 12:49 ,

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2015
15 Shk 22:58 ,

Shitet bicikla

80 EUR

Viti: 2015
01 Shk 18:12 ,

Shitet bicikla

Viti: 2018
15 Tet 22:35 ,

Shitet

450 EUR

Viti: 2018
29 Sht 23:18 ,

Bicikla

100 EUR

Viti: 2018
29 Sht 10:44 ,

Bicikel

450 EUR

Viti: 2017
16 Korr 14:52 ,

Biciklet 2014

350 EUR

Viti: 2014
14 Korr 19:46 ,

shitet bicikla me rym 24 volt

250 EUR

Viti: 2007
16 Qer 07:29 ,

bicikla

Viti: 2015
27 Maj 18:28 ,

Urgjent Bicikel shum e mir

55 EUR

Viti: 2000
03 Maj 19:30 ,

bicikla

30 EUR

Viti: 2018
15 Mar 16:59 ,

biciklet sportive

200 EUR

Viti: 2016
17 Jan 15:49 ,

Shitet bicikla

50 EUR

Viti: 2014
06 Jan 22:23 ,

Shitet BMX

Viti: 2016

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bicikla | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione