Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

daelim | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Daelim , 78
Beeline , 1
Generic , 1
Honda , 1
Peugeot , 1
Vespa , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe daelim,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj daelim Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Mar 08:48 Skuter , Kaçanik

Shitet daelim 125cc

450 EUR

12 Mar 13:29 Skuter , Lipjan

Honda 125cc

14 Shk 23:31 Sportiv , Besianë

shitet motorri urgjend

800 EUR

13 Jan 14:02 Chopper/Coustom , Drenas

Shitet motorri ose ndrrohet me vetura

1 700 EUR

04 Jan 22:43 Skuter , Prizren

Skuter

550 EUR

09 Dhj 06:49 Chopper/Coustom , Fushë Kosovë

Chopper 125cc

29 Qer 08:48 Të tjera , Burim

Shitet motorri Daelim ne gjendje te rregullt

1 200 EUR

Viti: 1998
12 Maj 16:26 Chopper/Coustom , Besianë

Shitet motorri 125 cc pa dogan me domenta Belge

1 000 EUR

Viti: 2002
11 Maj 08:14 Skuter , Lipjan

Daelim

1 000 EUR

Viti: 2008
04 Maj 23:22 Skuter , Lipjan

Daelim japan

1 000 EUR

Viti: 2006
03 Maj 16:32 Skuter , Vushtrri

Daelim s3 2013

1 950 EUR

Viti: 2013
29 Pri 22:06 Skuter , Lipjan

Daelim honda

Viti: 2007
22 Pri 11:16 Skuter , Ferizaj

Daelim 125 cc

Viti: 2001
31 Mar 08:49 Chopper/Coustom , Kastriot

Daelim 125cc

Viti: 1999
22 Mar 17:03 Skuter , Lipjan

Shiten 2 skutera per 100 ero urgjend

100 EUR

Viti: 2000
15 Jan 15:35 Skuter , Lipjan

Shes skuterin 50cc

55 EUR Price Reduced

Viti: 2008
18 Sht 20:59 Motoçikleta (mbi 50cc) , Fushë Kosovë

Shes 2 skutera me defekt

145 EUR

Viti: 2009
14 Sht 00:45 Motoçikleta (mbi 50cc) , Viti

Skuter daelim 50cc gjendje perfekte

590 EUR

Viti: 2010
12 Sht 16:38 Të tjera , Pejë

Shitet

220 EUR

Viti: 2005
03 Korr 13:00 Chopper/Coustom , Skenderaj

Shitet chopper 125 cc Daelim i ardh nga jasht

1 600 EUR

Viti: 2000
26 Qer 14:32 Skuter , Lipjan

Shiten ndrrohen per pjes 3 copa

170 EUR

Viti: 2008
08 Qer 16:52 Chopper/Coustom , Fushë Kosovë

Daelim Rok Vs125CC

1 100 EUR

Viti: 1998
12 Maj 22:17 Skuter , Drenas

Ushit flm

Viti: 2007
25 Pri 11:58 Chopper/Coustom , Klinë

Daelim daystar 125cc

800 EUR

Viti: 2002
20 Pri 13:08 Skuter , Drenas

Ushit flm

370 EUR

Viti: 2008
27 Mar 10:36 Skuter , Drenas

Shitet Skuteri Daelim

390 EUR Price Reduced

Viti: 2004
25 Shk 09:45 Skuter , Ferizaj

Daelim 125 Me dogan 2007 Nga zvicrra

750 EUR

Viti: 2007
09 Dhj 12:26 Sportiv , Prishtinë

Daelim roadwin125cc

350 EUR

Viti: 2007
29 Sht 09:27 Chopper/Coustom , Kastriot

Daelim 125 cc viti 2001 i doganuar

1 750 EUR

Viti: 2001
28 Sht 14:59 Skuter , Rahovec

Daelim Besbi 125cc viti 2011

500 EUR

Viti: 2011
24 Sht 12:57 Skuter , Gjilan

Daelim s2 2009 125cc mundsi ndrrimi

850 EUR

Viti: 2009
15 Sht 20:09 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

Daelim s2 2009

850 EUR

Viti: 2009
29 Korr 22:08 Chopper/Coustom , Pejë

Shitet motorri

Viti: 2002
27 Korr 11:22 Skuter , Fushë Kosovë

Daelim i ardhun nga zvicrra

265 EUR

Viti: 2008
25 Korr 23:25 Skuter , Fushë Kosovë

Daelim zvicrran i posa ardhun

260 EUR

Viti: 2008
16 Korr 23:28 Skuter , Gjilan

Shitet skuteri

500 EUR

Viti: 2007
29 Qer 21:27 Skuter , Prizren

Shes Skuterin Daelim Otello 125cc

Viti: 2008
21 Maj 12:14 Sportiv , Klinë

��Shitet Motorri 250cc��

1 000 EUR

Viti: 2015
23 Pri 13:26 Chopper/Coustom , Pejë

Shitet chopper daelim

1 100 EUR

Viti: 2000
04 Mar 16:13 Skuter , Pejë

Daelim 125cc 2009

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 2009
01 Mar 20:19 Chopper/Coustom , Gjilan

Chopper daelim daystar 125cc

Viti: 2001
29 Jan 14:14 Të tjera , Pejë

Daelim Roller 125cc viti 2009

1 499 EUR

Viti: 2009
26 Jan 21:24 Skuter , Pejë

Daelim 125cc

1 500 EUR

Viti: 2009
20 Jan 17:50 Sportiv , Pejë

Pres bleres serioz

550 EUR

Viti: 2010
22 Dhj 21:21 Touring , Drenas

Daelim

1 EUR

Viti: 2002
06 Nën 20:48 Skuter , Kaçanik

Skuter

500 EUR

Viti: 2009

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj daelim | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Daelim në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Daelim në kategorinë Chopper/Coustom
  • Daelim në kategorinë Makina korrëse
  • Daelim në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • daelim në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped
  • daelim në kategorinë Vetura
  • daelim në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Daelim në kategorinë Skuter | Markë tjetër
  • Daelim në kategorinë Kros/Enduro
  • daelim daystar në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione