Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

goma - Motoçikleta (mbi 50cc) Të gjitha në Kosovë

Yamaha , 234
Honda , 123
Suzuki , 112
Piaggio , 104
KTM , 67
Kawasaki , 60
Aprilia , 37
BMW , 25
Vespa , 20
Adly , 17
Kymco , 14
Gilera , 13
SYM , 12
Shineray , 10
Aeon , 10
Peugeot , 9
Polaris , 8
Malaguti , 8
Husqvarna , 8
Barossa , 7
Ducati , 6
Online , 5
Jinling , 5
Lifan , 5
TGB , 4
Can Am , 4
Baotian , 4
Aixam , 3
Triumph , 3
Husaberg , 3
SMC , 3
Beta , 3
Linhai , 2
Keeway , 2
Daelim , 2
Mz , 2
Explorer , 2
Sachs , 2
Quadro , 2
Derbi , 2
MBK , 2
Cagiva , 2
Nissan , 1
NSU , 1
Hyosung , 1
CPI , 1
Maico , 1
Laverda , 1
Puch , 1
TM , 1
Sherco , 1
Skyteam , 1
TREK , 1
Gasgas , 1
Bimota , 1
Motowell , 1
Motobi , 1
Generic , 1
Rivero , 1
Italjet , 1
Zhongyu , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe goma,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj goma Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 12:52 Kros/Enduro , Ferizaj

Honda dominator 650cc

1 600 EUR Price Reduced

Sot 12:40 Me katër rrota/ATV , Skenderaj

Passat B8 2.0 DSG ndrrohet

10 000 EUR

Sot 06:55 Touring , Prizren

2009 BMW R1200GS Adventure

6 800 EUR

Sot 00:29 Skuter , Gjilan

Honda fes 125 4t

1 500 EUR

Dje 22:49 Skuter , Fushë Kosovë

Yamaha Cygnus 125cc

1 400 EUR

Dje 20:29 Skuter , Prishtinë

Sym Fiddle ll 125cc Viti 2010 Me Dogan Perfekte

1 150 EUR

Dje 20:29 Skuter , Prishtinë

Sym Fiddle ll 125cc Viti 2010 Me Dogan Perfekte

1 150 EUR

Dje 19:23 Skuter , Gjakovë

Yamaha Majesti

750 EUR

Dje 15:29 Kros/Enduro , Prishtinë

Yamaha fz6 n

4 200 EUR

Dje 13:33 Kros/Enduro , Deçan

Kros 250 CC Full Extra 2022 Model Line Apollo

Viti: 2021
Dje 11:21 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

2003 HD V Rod ,Super i mire

9 500 EUR

Dje 10:19 Skuter , Prizren

Piaggio Fly 125ie 2016

1 EUR

29 Maj 21:17 Sportiv , Vushtrri

Yamaha tzr

650 EUR

29 Maj 16:11 Skuter , Vushtrri

Piaggio x9 500cc ABS��

1 150 EUR Price Reduced

29 Maj 11:37 Skuter , Mitrovicë

Shes biciklet elektrike origjinale

580 EUR

29 Maj 11:20 Skuter , Pejë

Piaggio Beverly ME DOGAN

3 420 EUR Price Reduced

29 Maj 06:07 Skuter , Gjilan

HONDA LEAD SCV 100CC 2006����

950 EUR

28 Maj 20:43 Skuter , Therandë

Yamaha majesty 400ccm

1 900 EUR Price Reduced

28 Maj 20:31 Skuter , Gjilan

Sym 200

1 200 EUR

28 Maj 18:21 Chopper/Coustom , Therandë

Bober honda shadow 600ccm

3 700 EUR

28 Maj 18:18 Kros/Enduro , Therandë

Bmw r1100gs

2 900 EUR

28 Maj 18:16 Touring , Therandë

Shitet bmw r1100r

2 400 EUR

28 Maj 18:12 Motoçikleta (mbi 50cc) , Therandë

Bmw k1200 rs

2 500 EUR

28 Maj 16:21 Kros/Enduro , Ferizaj

Ktm 300 sixdays 2017

28 Maj 16:20 Skuter , Mitrovicë

Mondial RF 150cc i ri

950 EUR

28 Maj 16:11 Skuter , Prizren

Piaggio Fly 125ie 2016

1 EUR

28 Maj 15:18 Kros/Enduro , Prizren

Ktm enduro 250cc 2 t

2 500 EUR

28 Maj 13:26 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Bmw k100

9 000 EUR

28 Maj 07:33 Sportiv , Pejë

Suzuki SV650 ABS

3 100 EUR

27 Maj 18:56 Skuter , Prishtinë

Skuter Peda 125cc 2021

27 Maj 18:06 Touring , Prishtinë

BMW 1200 RS

1 EUR Price Reduced

26 Maj 00:26 Skuter , Pejë

Aprilia Leonard 125cc 2008 Me Dogan

1 300 EUR

26 Maj 00:15 Skuter , Fushë Kosovë

Shitet Yamaha Cygnus 125cc

1 600 EUR

25 Maj 06:46 Skuter , Lipjan

Shitet skuteri honda 125 kobik me dogan

650 EUR

24 Maj 03:23 Të tjera , Dardanë

Bicikleta ne Shitje

1 EUR

23 Maj 10:10 Skuter , Gjilan

YAMAHA X-MAX 250CC 2012����

3 450 EUR

22 Maj 17:03 Kros/Enduro , Gjakovë

Shitet Yamaha YZ 450F

1 900 EUR Price Reduced

22 Maj 08:51 Kros/Enduro , Therandë

Bmw R1200Gs

6 800 EUR

21 Maj 02:27 Chopper/Coustom , Pejë

Chopper ndrrim

6 000 EUR

20 Maj 02:11 Skuter , Prizren

Yamaha Tmax 500 2010

5 800 EUR

19 Maj 17:18 Sportiv , Lipjan

SHITET KAWASAKI ZZR600

1 700 EUR

19 Maj 14:35 Të tjera , Gjilan

BMW F650CS ABS

3 000 EUR

19 Maj 07:59 Chopper/Coustom , Besianë

Yamaha Dragstar 1100 Classic 2001

6 000 EUR

18 Maj 18:16 Skuter , Prishtinë

X max

3 300 EUR

18 Maj 18:02 Kros/Enduro , Besianë

KROS Suzuki TS 125 X 125cc 2t

750 EUR

16 Maj 13:36 Sportiv , Lipjan

Shes dy biciklla per femij goma 16

25 EUR

15 Maj 13:01 Skuter , Besianë

‼️SHITET SKUTERI‼️

850 EUR

14 Maj 22:01 Kros/Enduro , Deçan

KTM SX-F 250cc 4T 2010 ��������

2 600 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj goma | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Goma në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Goma në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • goma 17 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Goma 18 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • goma në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • Goma 16 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Goma per traktor në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • goma në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Goma 14 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Goma 16 në kategorinë Goma dhe Bandazhe

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione