ktm duke | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

KTM , 15
29 Gush 14:15 ,

KTM Duke

Viti: 1996
27 Gush 08:01 ,

Trimi

4 900 EUR

Viti: 2019
31 Tet 14:16 ,

KTM Super Duke 690cc

4 200 EUR

Viti: 2008
03 Sht 11:59 ,

Ktm duke 690 2012

5 000 EUR

Viti: 2012
24 Korr 13:42 ,

Ktm

3 500 EUR

Viti: 2014
17 Korr 18:12 ,

Ktm Duke 690cc 2016

Viti: 2016
19 Maj 12:59 ,

Shitet full cross

6 000 EUR

Viti: 2010
09 Nën 09:30 ,

KTM

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2014
28 Sht 16:27 ,

KTM Duke 125 - 2017

4 200 EUR

Viti: 2016
21 Korr 23:02 ,

KTM 690 duke

3 900 EUR

Viti: 2009
06 Gush 13:44 ,

Shitet ktm duke 650cc

3 000 EUR

Viti: 2003

  • ktm duke në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Ktm duke në kategorinë All Category
  • Ktm duke në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • ktm duke në kategorinë Kros/Enduro

Në fillim