mini | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

KTM , 19
Honda , 14
Yamaha , 12
Suzuki , 10
Adly , 7
Aixam , 6
Aprilia , 6
Kawasaki , 6
Lifan , 6
Beta , 4
Aeon , 3
Puch , 3
BMW , 2
Ducati , 2
Explorer , 2
Gorilla , 2
Jawa , 2
MBK , 2
Peugeot , 2
Vespa , 2
Beeline , 1
Bimota , 1
CPI , 1
Derbi , 1
Gilera , 1
Husaberg , 1
Knievel , 1
Linhai , 1
Malaguti , 1
Piaggio , 1
SMC , 1
SYM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mini ,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mini Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Qer 10:00 ,

Cross

Viti: 2015
01 Maj 21:27 ,

SHITET MINI CROSS

50 EUR

Viti: 2020
23 Pri 00:06 ,

Mini kros

200 EUR

Viti: 2020
20 Mar 12:59 ,

Honda CBR 600 F4i

2 700 EUR

Viti: 2001
06 Shk 22:49 ,

Mini skuter electric

400 EUR

Viti: 2020
03 Shk 12:19 ,

mini skuter

400 EUR

Viti: 2020
05 Jan 20:21 ,

Kross 125cc

350 EUR

Viti: 2018
13 Nën 16:25 ,

Ofrojmë transport me Pikap

Viti: 2013
30 Tet 14:22 ,

Mini kros

120 EUR

Viti: 2004
29 Sht 11:48 ,

Mini kros

200 EUR

Viti: 2014
29 Sht 09:57 ,

atv 4 rrotsh

Viti: 2014
29 Sht 00:31 ,

atv 4 rrotsh

400 EUR

Viti: 2014
28 Sht 23:10 ,

Shitet

499 EUR

Viti: 2013
26 Sht 22:00 ,

Kros 110 4t

250 EUR

Viti: 2014
23 Sht 19:04 ,

Mini kros

Viti: 2012
12 Sht 15:34 ,

Transport te motoçikletave

5 EUR

Viti: 2000
19 Gush 10:58 ,

Shes mini kros 49 kubik

120 EUR

Viti: 1981
17 Gush 18:27 ,

Mini Cros

320 EUR

Viti: 2017
03 Korr 15:39 ,

mini kros 125cc

Viti: 2002
17 Qer 00:01 ,

Minicros 125cc

Viti: 2017
23 Maj 21:06 ,

Shes mini krosin 125cc 2020

390 EUR

Viti: 2020
11 Maj 12:40 ,

kros 125 cc

330 EUR

Viti: 2020
22 Pri 15:56 ,

Mini kros

200 EUR

Viti: 2007
18 Pri 11:40 ,

Mini Kros

650 EUR Price Reduced

Viti: 2018
15 Pri 23:20 ,

Shitet mini kros

200 EUR

Viti: 2010

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mini | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione