r6 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 98
Honda , 4
Suzuki , 4
KTM , 2
Aprilia , 1
Jinling , 1
Kawasaki , 1
Piaggio , 1
SYM , 1
Sot 21:14 ,

YAMAHA X-city 2009

1 890 EUR

Viti: 2009
18 Nën 22:43 ,

Yamaha Yzf R6

Viti: 2002
08 Nën 20:39 ,

JINLUN 250cc

2 100 EUR

Viti: 2012
01 Nën 20:25 ,

yamaha r6

1 999 EUR

02 Sht 03:31 ,

Yamaha r6

1 800 EUR

Viti: 2002
21 Gush 15:16 ,

Yamaha R6

1 999 EUR

Viti: 2000
21 Gush 07:54 ,

Yamaha R6 250 cc bejm ndrrime me Skuter

1 500 EUR

Viti: 2012
17 Gush 20:14 ,

Yamaha R6-ndrrim me kros ose ATV

Viti: 2005
10 Gush 12:50 ,

Yamaha R6. 120 PS

4 000 EUR

Viti: 1999
01 Gush 15:30 ,

Yamah R6

4 400 EUR

Viti: 2008
24 Korr 13:17 ,

Shiten maskat per R1 viti 1998-2001

2 EUR

Viti: 2000
22 Korr 10:09 ,

Yamaha R6

3 000 EUR

Viti: 2005
25 Qer 16:14 ,

Shes r6

3 950 EUR

Viti: 2007
13 Qer 09:33 ,

Shitet Suzuki 750cc ose ndrrohet me R1

2 300 EUR

Viti: 2000
07 Qer 19:51 ,

Yamaha

Viti: 2006
18 Maj 19:32 ,

Yamaha R6 2005 ! Boj ndrrim.

Viti: 2005
14 Maj 13:12 ,

Shitet Yamaha R6

3 500 EUR

Viti: 2007
12 Maj 00:01 ,

Shes R6

4 800 EUR

Viti: 2007
04 Maj 21:53 ,

Yamaha R6 2011

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
01 Maj 12:11 ,

Yamaha

2 700 EUR

Viti: 2000
20 Dhj 20:02 ,

Shitet.

Viti: 2008
12 Nën 18:02 ,

Yamaha R6

1 500 EUR

Viti: 1999
31 Tet 14:16 ,

KTM Super Duke 690cc

4 200 EUR

Viti: 2008
21 Tet 16:57 ,

Yamaha R6

Viti: 2000
16 Tet 00:24 ,

Yamaha R6 rosi 2007 RKS

Viti: 2007
11 Tet 21:52 ,

Yamaha Yzf r6

Viti: 2007
06 Tet 18:30 ,

Yamaha Yzf r6

Viti: 2007
20 Gush 22:07 ,

r6 yamaha

3 300 EUR

Viti: 2006
31 Korr 12:11 ,

Shiter r6 rks

1 500 EUR

Viti: 2001
23 Korr 11:47 ,

Yamaha r6

5 800 EUR

Viti: 2008
23 Maj 16:34 ,

Motor Yamaha YZF R6

5 500 EUR

Viti: 2006
21 Maj 12:25 ,

Motorr sport

3 500 EUR

Viti: 2005
28 Pri 20:16 ,

Shitet R6

Viti: 2001
23 Pri 20:47 ,

Ktm

Viti: 2007
21 Pri 20:38 ,

yahmaha R6

5 000 EUR

Viti: 2010

  • r6 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • r6 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • r6 në kategorinë All Category
  • R6 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • r6 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • r6 në kategorinë Sportiv
  • r6 në kategorinë Sportiv
  • r6 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • R6 në kategorinë Sportiv
  • r6 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)

Në fillim