sym | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

SYM , 178
Honda , 3
Yamaha , 3
Adly , 1
Aprilia , 1
Generic , 1
Piaggio , 1
Puch , 1
SMC , 1
Dje 21:21 ,

SYM JOYRIDE 200i EVO 2007

1 500 EUR

Viti: 2007
18 Sht 13:29 ,

Skuter 125 cc viti 2018

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2018
15 Sht 14:25 ,

SYM HD 125cc

850 EUR

Viti: 2009
12 Sht 11:41 ,

SYM

2 300 EUR

Viti: 2009
11 Sht 20:58 ,

sym 2015

Viti: 2015
11 Sht 19:59 ,

Sym HD 125cc

850 EUR

Viti: 2009
06 Sht 00:15 ,

shes sym city 300i

Viti: 2009
03 Sht 22:17 ,

SYM MIO 115i

1 500 EUR

Viti: 2020
03 Sht 22:08 ,

SYM SYMPHONY ST 200i

1 900 EUR

Viti: 2020
03 Sht 22:08 ,

SYM SYMPHONY SR 150i

1 600 EUR

Viti: 2020
03 Sht 22:08 ,

SYM JET 14 200/125

2 000 EUR

Viti: 2020
03 Sht 22:00 ,

SYM SYMPHONY ST 125

1 600 EUR

Viti: 2020
03 Sht 22:00 ,

SYM JET 14 125/200i

2 000 EUR

Viti: 2020
03 Sht 21:48 ,

SYM FNX 125

1 800 EUR

Viti: 2020
03 Sht 11:59 ,

shes SYM city 300i

Viti: 2009
01 Sht 22:22 ,

Sym

700 EUR

Viti: 2006
31 Gush 14:45 ,

Skuter sym

550 EUR

Viti: 2010
31 Gush 08:19 ,

Shes skuterin 125 cc SYM me dogan

950 EUR

Viti: 2010
26 Gush 16:24 ,

Symm 150

700 EUR

Viti: 2006
25 Gush 13:01 ,

SYM SYMPHONY 125 SR

1 100 EUR

Viti: 2013
20 Gush 12:19 ,

SYM MIO 115i

1 499 EUR

Viti: 2020
11 Gush 22:40 ,

sym joyride per pjes

Viti: 2001
02 Gush 22:59 ,

sym 125cc

280 EUR

Viti: 2016
01 Gush 19:14 ,

Sym 400 ccm

4 500 EUR

Viti: 2012
21 Korr 16:06 ,

Sym

450 EUR

Viti: 2011
21 Korr 12:46 ,

Sym

700 EUR

Viti: 2014
16 Korr 11:24 ,

SYM SYMPHONY ST 125/200i

1 649 EUR

Viti: 2020
16 Korr 11:24 ,

SYM JET 14

1 999 EUR

Viti: 2020
16 Korr 11:16 ,

SYM FNX 125cc

1 799 EUR

Viti: 2020
15 Korr 11:25 ,

Shitet ose ndrrim me 50 kubik

600 EUR

Viti: 2009

  • sym në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Sym në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Sym në kategorinë All Category
  • Sym në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • Sym në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Sym në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Sym në kategorinë Moped (nën 50cc)

Në fillim