sym | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

SYM , 256
Yamaha , 5
Honda , 4
Piaggio , 3
Aprilia , 2
Adly , 1
Generic , 1
Kymco , 1
Puch , 1
SMC , 1
TGB , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe sym,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj sym Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:04 ,

SYM FIDDLE 50cc

650 EUR Price Reduced

Viti: 2009
28 Korr 22:50 ,

Atv Sym 300s

Viti: 2008
25 Korr 16:48 ,

Sym

1 700 EUR

Viti: 2016
24 Korr 21:03 ,

Skuterat prej ch-s

480 EUR

Viti: 2008
18 Korr 11:54 ,

SYM 125cc pa dogan

1 050 EUR

Viti: 2015
16 Korr 01:09 ,

Shes SYM HD 125 me dogan

750 EUR Price Reduced

Viti: 2005
14 Korr 17:36 ,

Motociklet SYM

700 EUR

Viti: 2014
11 Korr 11:28 ,

SYM HD 200cc

1 100 EUR

Viti: 2006
04 Korr 19:03 ,

Sym 4T

980 EUR

Viti: 2012
29 Qer 22:20 ,

Shitet

620 EUR

Viti: 2007
12 Qer 19:51 ,

Sym

670 EUR

Viti: 2004
12 Qer 19:18 ,

Sym Gts 250

Viti: 2007
08 Qer 19:44 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2006
06 Qer 13:32 ,

U shit

Viti: 2010
03 Qer 12:47 ,

u shit

Viti: 2011
22 Maj 20:45 ,

SYM 50CC 5000KM 2011 I SAPO ARDHUR NGA

770 EUR

Viti: 2011
20 Maj 22:54 ,

Motor SYM 50c

600 EUR

Viti: 2010
15 Maj 10:00 ,

SYM SYMPHONY ST 150

1 650 EUR

Viti: 2020
14 Maj 15:48 ,

SYM SYMPHONY 125 SR

1 100 EUR

Viti: 2013
14 Maj 15:47 ,

SYM EURO Mx 125

800 EUR

Viti: 2003

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj sym | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • sym në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | MT
  • sym në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio
  • sym në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • sym në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione