Motorra mbi 50cc në shitje - Motorra të markave më të njohura në MerrJep

Adly , 1
Aeon , 3
Aixam , 1
Aprilia , 7
Bashan , 1
BMW , 1
Can Am , 5
CFMOTO , 2
CPI , 1
Daelim , 1
Derbi , 1
Gilera , 1
Honda , 10
Hyosung , 1
Kawasaki , 11
Keeway , 1
KTM , 7
Kymco , 4
Lifan , 3
Linhai , 2
MBK , 1
Motobi , 1
Motowell , 1
Mz , 1
NSU , 1
Peugeot , 5
Piaggio , 7
Polaris , 8
Quadro , 1
Shineray , 9
Suzuki , 7
SYM , 17
TGB , 1
Triumph , 1
Vespa , 1
Yamaha , 21

Jeni duke kërkuar për motoçikleta mbi 50cc të reja dhe të përdorura? Në MerrJep do të gjeni një përzgjedhje të madhe të motorrave dhe skuterëve.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një motorr krejt të ri, apo diçka që përdoret për të kaluar nëpër qytet, ne kemi ato që ju nevojiten. Shikoni listën e motorrave mbi 50cc në shitje në MerrJep.com. Zgjidhni motorra nga markat më të njohura si Yamaha, Suzuki, Kawasaki, Honda, Aprilia, motorra me 4 rrota ATV dhe motorra sportiv në gjithë Kosovën.


07 Maj 13:38 Shitorja ,

Suzuki Gsf Bandit 1200s

4 300 EUR

Viti: 2006
07 Maj 13:30 Shitorja ,

Trumph Speed Triple 1050

4 300 EUR

Viti: 2006
05 Maj 13:48 Shitorja ,

Piaggio Liberty 125

1 950 EUR

Viti: 2010
05 Maj 13:27 Shitorja ,

Piaggio Fly 125 2008

1 790 EUR

Viti: 2008
22 Pri 14:16 Shitorja ,

Pjese

Viti: 2017
19 Pri 17:26 ,

Shineray 250cc Aksion 1600€

1 600 EUR

Viti: 2020
14 Pri 12:47 Shitorja ,

Shitet Skuteri

700 EUR

Viti: 2006
09 Pri 14:04 Shitorja ,

SYM ORBIT II 50

1 450 EUR

Viti: 2020
27 Shk 16:07 ,

Motorr

320 EUR

Viti: 2018
09 Shk 18:08 ,

NAS A8 150cc

1 100 EUR

Viti: 2020
09 Shk 17:56 ,

NAS A8 150cc

1 100 EUR

Viti: 2020
09 Shk 17:55 ,

NAS A8 150cc

1 100 EUR

Viti: 2020
16 Jan 03:30 ,

Kawazaki Ninja 400

3 700 EUR

Viti: 2019

Platforma MerrJep.com iu ofron mundësi të shumta zgjedhjeje për motorra mbi 50cc. Zgjidhni modelin dhe markën tuaj të preferuar të motoçrrave në mesin e mijëra shpalljeve për motorra të ri dhe të përdorur.


Markat më të njohura të motorrave mbi 50cc që mund t'i gjeni në MerrJep


Nëse eksploroni kategorinë motorra mbi 50cc do të shihni se markat Japoneze, Italiane dhe Kineze si Honda, Yamahi, Kawasaki, Suzuki, dhe Honda, Piaggio janë markat e motoçikletave që kërkohen dhe shiten më së shumti në MerrJep.com.


Motorr Honda - Që nga lansimi i motoçikletës së parë të markës Honda në vitin 1949, kjo markë ka arritur të shëndrrohet në njërën nga markat më të njohura të motorrave në gjithë botën. E kjo, nuk kishte si të mos vërehej edhe në Kosovë. Motorrat Honda kanë gjithsej 2.699 shpallje në MerrJep.com.


Për të arritur më shpejtë tek modelet e motorrave të markës Honda, përdorni filtrat për kërkim. Pra, kërkoni për motoçikleta Honda në bazë të çmimit dhe vitit të prodhimit.


Motorr Yamaha - Yamaha është gjithashtu një markë e motoçikletave e cila prodhohet në Japoni. Që nga viti 1955 kur filloi me prodhimin e motoçikletave, Yamaha ofron një përzgjedhje të madhe të llojeve të ndryshme të motorrave si Yamaha 50cc, Yamaha Xmax 250, Ymaha R6 e shumë të tjerë.


Shisni motorra të ri dhe të përdorur mbi 50cc në MerrJep.com


Keni motorra mbi 50cc për të shitur?

Regjistro shpallje për motorra mbi 50cc në MerrJep.com duke i plotësuar të gjitha detajet që kërkohen për modelin e motorrit që ju dëshironi të shisni.


Bli dhe shit lehtë, sigurt, dhe shpejt në MerrJep.com. Regjistro shpallje për motoçikleta mbi 50cc dhe vendos shpalljen tënde në mesin e mijëra blerësve potencial.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione