Motorra mbi 50cc në shitje - Motorra të markave më të njohura në MerrJep

Adly , 599
Aeon , 256
Aixam , 119
BMX , 5
Aprilia , 1379
Arctic Cat , 64
Baotian , 165
Barossa , 88
Bashan , 51
Beeline , 26
Benelli , 49
Beta , 65
Bimota , 104
BMW , 334
Boom , 1
Buell , 1
Cagiva , 89
Can Am , 35
Cectek , 10
CFMOTO , 46
CPI , 90
Daelim , 135
Derbi , 63
DKW , 1
Ducati , 126
Explorer , 45
Gasgas , 42
Generic , 19
Gilera , 334
Gorilla , 15
Honda , 2421
Husaberg , 25
Husqvarna , 98
Hyosung , 94
Indian , 11
Italjet , 78
Jawa , 34
Jinling , 51
Kawasaki , 1172
Keeway , 98
Kimi , 10
Kingway , 14
Knievel , 6
KTM , 797
Kymco , 460
Laverda , 45
Lifan , 125
Linhai , 52
LML , 2
Luxxon , 5
Maico , 7
Malaguti , 241
MBK , 92
Megelli , 10
Motobi , 46
Moto Guzzi , 22
Motowell , 123
MV Agusta , 10
Mz , 50
Norton , 3
NSU , 6
Online , 94
Pegasus , 22
Peugeot , 863
PGO , 51
Piaggio , 1471
Polaris , 44
Puch , 52
Quadro , 34
Rewaco , 6
Rivero , 32
Sachs , 11
Sherco , 5
Shineray , 147
Simson , 14
Skyteam , 32
SMC , 44
Suzuki , 1539
SYM , 316
TGB , 48
TM , 27
Triton , 7
Triumph , 31
Vespa , 250
VICTORY , 4
Yamaha , 4096
Zero , 15
Zhongyu , 17

Jeni duke kërkuar për motoçikleta mbi 50cc të reja dhe të përdorura? Në MerrJep do të gjeni një përzgjedhje të madhe të motorrave dhe skuterëve.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një motorr krejt të ri, apo diçka që përdoret për të kaluar nëpër qytet, ne kemi ato që ju nevojiten. Shikoni listën e motorrave mbi 50cc në shitje në MerrJep.com. Zgjidhni motorra nga markat më të njohura si Yamaha, Suzuki, Kawasaki, Honda, Aprilia, motorra me 4 rrota ATV dhe motorra sportiv në gjithë Kosovën.


Sot 07:21 ,

BMW R1200 GS FULL EXTRA RKS **ABS**

7 000 EUR

Viti: 2006
Sot 07:12 ,

Sym joyride 125cc

880 EUR

Viti: 2003
Sot 06:35 ,

U shit flm

250 EUR

Viti: 2009
Sot 01:22 ,

Shesi skuterin

Viti: 2003
Sot 01:15 ,

Shitet x max 125cc

3 000 EUR

Viti: 2012
Sot 00:29 ,

Honda 110cc

1 250 EUR

Viti: 2013
Sot 00:29 ,

Shes KTM 250cc

2 800 EUR

Viti: 2010
Sot 00:10 ,

X MAX 250 MOMO DESIGN 2013 ME DOGANË

2 999 EUR

Viti: 2013
Sot 00:10 ,

BMW JAKNE PËR MOTORISTA

95 EUR

Viti: 2020
Sot 00:09 ,

VALIXHE PËR BEVERLY 125, 300, 350

110 EUR

Viti: 2016
Dje 23:50 ,

Vespa et4 125

650 EUR

Viti: 1998
Dje 23:40 ,

Lifani 110 cc 2020

680 EUR

Viti: 2020
Dje 23:40 ,

Shes Vespen e RE

2 850 EUR

Viti: 2020
Dje 22:57 ,

Bicikleta

130 EUR

Viti: 2015
Dje 22:45 ,

Shitet aeroxi

750 EUR

Viti: 2003
Dje 22:21 ,

Piaggio Fly 125ie 2013

1 750 EUR

Viti: 2013
Dje 21:20 ,

Shes 3motorra per pjes

350 EUR

Viti: 1992

Platforma MerrJep.com iu ofron mundësi të shumta zgjedhjeje për motorra mbi 50cc. Zgjidhni modelin dhe markën tuaj të preferuar të motoçrrave në mesin e mijëra shpalljeve për motorra të ri dhe të përdorur.


Markat më të njohura të motorrave mbi 50cc që mund t'i gjeni në MerrJep


Nëse eksploroni kategorinë motorra mbi 50cc do të shihni se markat Japoneze, Italiane dhe Kineze si Honda, Yamahi, Kawasaki, Suzuki, dhe Honda, Piaggio janë markat e motoçikletave që kërkohen dhe shiten më së shumti në MerrJep.com.


Motorr Honda - Që nga lansimi i motoçikletës së parë të markës Honda në vitin 1949, kjo markë ka arritur të shëndrrohet në njërën nga markat më të njohura të motorrave në gjithë botën. E kjo, nuk kishte si të mos vërehej edhe në Kosovë. Motorrat Honda kanë gjithsej 2.699 shpallje në MerrJep.com.


Për të arritur më shpejtë tek modelet e motorrave të markës Honda, përdorni filtrat për kërkim. Pra, kërkoni për motoçikleta Honda në bazë të çmimit dhe vitit të prodhimit.


Motorr Yamaha - Yamaha është gjithashtu një markë e motoçikletave e cila prodhohet në Japoni. Që nga viti 1955 kur filloi me prodhimin e motoçikletave, Yamaha ofron një përzgjedhje të madhe të llojeve të ndryshme të motorrave si Yamaha 50cc, Yamaha Xmax 250, Ymaha R6 e shumë të tjerë.


Shisni motorra të ri dhe të përdorur mbi 50cc në MerrJep.com


Keni motorra mbi 50cc për të shitur?

Regjistro shpallje për motorra mbi 50cc në MerrJep.com duke i plotësuar të gjitha detajet që kërkohen për modelin e motorrit që ju dëshironi të shisni.


Bli dhe shit lehtë, sigurt, dhe shpejt në MerrJep.com. Regjistro shpallje për motoçikleta mbi 50cc dhe vendos shpalljen tënde në mesin e mijëra blerësve potencial.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione