Motorra mbi 50cc në shitje - Motorra të markave më të njohura në MerrJep

Adly , 594
Aeon , 250
Aixam , 119
BMX , 5
Aprilia , 1353
Arctic Cat , 65
Baotian , 164
Barossa , 86
Bashan , 51
Beeline , 26
Benelli , 49
Piaggio , 1
Beta , 65
Bimota , 103
BMW , 333
Boom , 3
Buell , 1
Cagiva , 78
Can Am , 35
Cectek , 10
CFMOTO , 46
CPI , 90
Daelim , 136
Derbi , 63
Dinli , 2
DKW , 1
Ducati , 122
Explorer , 45
Gasgas , 43
Generic , 18
Gilera , 327
Gorilla , 14
Honda , 2175
Husaberg , 25
Husqvarna , 94
Hyosung , 94
Indian , 10
Italjet , 78
Jawa , 27
Jinling , 51
Kawasaki , 1086
Keeway , 100
Kimi , 9
Kingway , 14
Knievel , 6
KTM , 790
Kymco , 461
Laverda , 43
Lifan , 125
Linhai , 52
LML , 2
Luxxon , 5
Maico , 8
Malaguti , 239
MBK , 91
Megelli , 10
Motobi , 45
Moto Guzzi , 22
Motowell , 124
MV Agusta , 10
Mz , 45
Norton , 3
NSU , 6
Online , 96
Pegasus , 22
Peugeot , 854
PGO , 51
Piaggio , 1460
Polaris , 44
Puch , 50
Quadro , 34
Rewaco , 6
Rivero , 32
Sachs , 10
Sherco , 5
Shineray , 150
Simson , 13
Skyteam , 32
SMC , 44
Suzuki , 1440
SYM , 313
TGB , 48
TM , 24
Triton , 7
Triumph , 31
Vespa , 242
VICTORY , 4
Yamaha , 3753
Zero , 15
Zhongyu , 17

Jeni duke kërkuar për motoçikleta mbi 50cc të reja dhe të përdorura? Në MerrJep do të gjeni një përzgjedhje të madhe të motorrave dhe skuterëve.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një motorr krejt të ri, apo diçka që përdoret për të kaluar nëpër qytet, ne kemi ato që ju nevojiten. Shikoni listën e motorrave mbi 50cc në shitje në MerrJep.com. Zgjidhni motorra nga markat më të njohura si Yamaha, Suzuki, Kawasaki, Honda, Aprilia, motorra me 4 rrota ATV dhe motorra sportiv në gjithë Kosovën.


Sot 15:33 ,

Skuter 125 cc

550 EUR

Viti: 1993
Sot 15:16 ,

Shes Piago Beverly 125cc

870 EUR

Viti: 2003
Sot 14:59 ,

Piaggio Fly 125 cc

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Sot 14:47 ,

gilera runner 180cc

430 EUR

Viti: 2000
Sot 14:22 ,

piaggio liberty

650 EUR

Viti: 2006
Sot 14:10 ,

X MAX 250 MOMO DESIGN 2013 ME DOGANË

2 990 EUR

Viti: 2013
Sot 13:52 ,

Honda

Viti: 1993
Sot 13:49 ,

Kawasaki Ninja 636

2 100 EUR

Viti: 2004
Sot 13:40 ,

VALIXHE PËR BEVERLY 125, 300, 350

110 EUR

Viti: 2016
Sot 13:23 ,

Aprilia SR50 49CC

490 EUR

Viti: 2005
Sot 13:19 ,

Beverly ��

1 110 EUR

Viti: 2004
Sot 13:15 ,

Kymco 49cc

450 EUR

Viti: 2015
Sot 13:14 ,

Piaggio liberty 125cc

890 EUR

Viti: 2005
Sot 13:13 ,

Gilera Runner 200cc VXR

1 300 EUR

Viti: 2006
Sot 12:50 ,

Shes Vespen e RE

2 850 EUR

Viti: 2020
Sot 12:48 ,

Kufer per skuter

15 EUR

Viti: 2019
Sot 12:32 ,

Piaggio mp3

2 590 EUR

Viti: 2009
Sot 12:18 ,

Suzuki Burgman

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2003

Platforma MerrJep.com iu ofron mundësi të shumta zgjedhjeje për motorra mbi 50cc. Zgjidhni modelin dhe markën tuaj të preferuar të motoçrrave në mesin e mijëra shpalljeve për motorra të ri dhe të përdorur.


Markat më të njohura të motorrave mbi 50cc që mund t'i gjeni në MerrJep


Nëse eksploroni kategorinë motorra mbi 50cc do të shihni se markat Japoneze, Italiane dhe Kineze si Honda, Yamahi, Kawasaki, Suzuki, dhe Honda, Piaggio janë markat e motoçikletave që kërkohen dhe shiten më së shumti në MerrJep.com.


Motorr Honda - Që nga lansimi i motoçikletës së parë të markës Honda në vitin 1949, kjo markë ka arritur të shëndrrohet në njërën nga markat më të njohura të motorrave në gjithë botën. E kjo, nuk kishte si të mos vërehej edhe në Kosovë. Motorrat Honda kanë gjithsej 2.699 shpallje në MerrJep.com.


Për të arritur më shpejtë tek modelet e motorrave të markës Honda, përdorni filtrat për kërkim. Pra, kërkoni për motoçikleta Honda në bazë të çmimit dhe vitit të prodhimit.


Motorr Yamaha - Yamaha është gjithashtu një markë e motoçikletave e cila prodhohet në Japoni. Që nga viti 1955 kur filloi me prodhimin e motoçikletave, Yamaha ofron një përzgjedhje të madhe të llojeve të ndryshme të motorrave si Yamaha 50cc, Yamaha Xmax 250, Ymaha R6 e shumë të tjerë.


Shisni motorra të ri dhe të përdorur mbi 50cc në MerrJep.com


Keni motorra mbi 50cc për të shitur?

Regjistro shpallje për motorra mbi 50cc në MerrJep.com duke i plotësuar të gjitha detajet që kërkohen për modelin e motorrit që ju dëshironi të shisni.


Bli dhe shit lehtë, sigurt, dhe shpejt në MerrJep.com. Regjistro shpallje për motoçikleta mbi 50cc dhe vendos shpalljen tënde në mesin e mijëra blerësve potencial.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione