Motorra mbi 50cc në shitje - Motorra të markave më të njohura në MerrJep

Adly , 553
Aeon , 234
Aixam , 108
BMX , 5
Aprilia , 934
Peugeot , 1
Arctic Cat , 64
Baotian , 157
Barossa , 82
Bashan , 48
Beeline , 26
Benelli , 37
Piaggio , 1
Beta , 61
Bimota , 97
BMW , 261
Boom , 1
Buell , 1
Cagiva , 36
Can Am , 35
Cectek , 9
CFMOTO , 40
CPI , 88
Daelim , 110
Derbi , 51
Dinli , 2
DKW , 1
Ducati , 92
Explorer , 42
Gasgas , 40
Generic , 17
Gilera , 258
Gorilla , 12
Honda , 1209
Husaberg , 24
Husqvarna , 72
Hyosung , 66
Indian , 10
Italjet , 53
Jawa , 15
Jinling , 49
Kawasaki , 656
Keeway , 98
Kimi , 8
Kingway , 13
Knievel , 6
KTM , 677
Kymco , 397
Laverda , 31
Lifan , 117
Linhai , 47
LML , 2
Luxxon , 4
Maico , 8
Malaguti , 181
MBK , 76
Megelli , 9
Motobi , 43
Moto Guzzi , 21
Motowell , 116
MV Agusta , 8
Mz , 35
Norton , 3
NSU , 5
Online , 89
Pegasus , 18
Peugeot , 552
PGO , 46
Piaggio , 1129
Polaris , 44
Puch , 42
Quadro , 34
Rewaco , 6
Rivero , 28
Sachs , 5
Sherco , 4
Shineray , 148
Simson , 11
Skyteam , 24
SMC , 39
Suzuki , 814
SYM , 304
TGB , 46
TM , 23
Triton , 6
Triumph , 17
Vespa , 212
VICTORY , 3
Yamaha , 2362
Zero , 15
Zhongyu , 16

Jeni duke kërkuar për motoçikleta mbi 50cc të reja dhe të përdorura? Në MerrJep do të gjeni një përzgjedhje të madhe të motorrave dhe skuterëve.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një motorr krejt të ri, apo diçka që përdoret për të kaluar nëpër qytet, ne kemi ato që ju nevojiten. Shikoni listën e motorrave mbi 50cc në shitje në MerrJep.com. Zgjidhni motorra nga markat më të njohura si Yamaha, Suzuki, Kawasaki, Honda, Aprilia, motorra me 4 rrota ATV dhe motorra sportiv në gjithë Kosovën.


Sot 19:28 ,

Skuter

350 EUR

Viti: 2008
Sot 19:16 ,

Gilera Runner 200cc VXR

1 300 EUR

Viti: 2006
Sot 19:14 ,

X MAX 250 MOMO DESIGN 2013 ME DOGANË

2 900 EUR

Viti: 2013
Sot 19:12 ,

MOTORI ME RRYME

600 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Sot 18:55 ,

piaggio liberty

650 EUR

Viti: 2006
Sot 18:48 ,

Yamaha 125 cc

2 850 EUR

Viti: 2015
Sot 18:47 ,

Atv

6 700 EUR

Viti: 2014
Sot 18:41 ,

Skuter Kymco 125 cc ��

699 EUR

Viti: 2009
Sot 18:13 ,

Piaggio Fly 125 cc

950 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Sot 17:38 ,

BMW JAKNE PËR MOTORISTA

Viti: 2020
Sot 17:37 ,

VALIXHE PËR BEVERLY 125, 300, 350

110 EUR

Viti: 2016
Sot 16:15 ,

Honda

1 600 EUR

Viti: 2007
Sot 16:07 ,

Aprilia scarabeo

1 100 EUR

Viti: 2004
Sot 15:52 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2006
Sot 15:37 ,

Suzuki Burgman

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Sot 15:29 ,

Atv 350cc

1 000 EUR

Viti: 2020
Sot 15:20 ,

Piaggio skiper 125cc

570 EUR

Viti: 2002
Sot 14:42 ,

BEVERLY 350 SPORT

Viti: 2012

Platforma MerrJep.com iu ofron mundësi të shumta zgjedhjeje për motorra mbi 50cc. Zgjidhni modelin dhe markën tuaj të preferuar të motoçrrave në mesin e mijëra shpalljeve për motorra të ri dhe të përdorur.


Markat më të njohura të motorrave mbi 50cc që mund t'i gjeni në MerrJep


Nëse eksploroni kategorinë motorra mbi 50cc do të shihni se markat Japoneze, Italiane dhe Kineze si Honda, Yamahi, Kawasaki, Suzuki, dhe Honda, Piaggio janë markat e motoçikletave që kërkohen dhe shiten më së shumti në MerrJep.com.


Motorr Honda - Që nga lansimi i motoçikletës së parë të markës Honda në vitin 1949, kjo markë ka arritur të shëndrrohet në njërën nga markat më të njohura të motorrave në gjithë botën. E kjo, nuk kishte si të mos vërehej edhe në Kosovë. Motorrat Honda kanë gjithsej 2.699 shpallje në MerrJep.com.


Për të arritur më shpejtë tek modelet e motorrave të markës Honda, përdorni filtrat për kërkim. Pra, kërkoni për motoçikleta Honda në bazë të çmimit dhe vitit të prodhimit.


Motorr Yamaha - Yamaha është gjithashtu një markë e motoçikletave e cila prodhohet në Japoni. Që nga viti 1955 kur filloi me prodhimin e motoçikletave, Yamaha ofron një përzgjedhje të madhe të llojeve të ndryshme të motorrave si Yamaha 50cc, Yamaha Xmax 250, Ymaha R6 e shumë të tjerë.


Shisni motorra të ri dhe të përdorur mbi 50cc në MerrJep.com


Keni motorra mbi 50cc për të shitur?

Regjistro shpallje për motorra mbi 50cc në MerrJep.com duke i plotësuar të gjitha detajet që kërkohen për modelin e motorrit që ju dëshironi të shisni.


Bli dhe shit lehtë, sigurt, dhe shpejt në MerrJep.com. Regjistro shpallje për motoçikleta mbi 50cc dhe vendos shpalljen tënde në mesin e mijëra blerësve potencial.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione