Motorra mbi 50cc në shitje - Motorra të markave më të njohura në MerrJep

Adly , 508
Aeon , 210
Aixam , 99
BMX , 3
Aprilia , 529
Arctic Cat , 61
Baotian , 138
Barossa , 61
Bashan , 43
Beeline , 19
Benelli , 31
Piaggio , 1
Beta , 55
Bimota , 95
BMW , 215
Cagiva , 19
Can Am , 35
Cectek , 9
CFMOTO , 35
CPI , 57
Daelim , 68
Derbi , 28
Dinli , 2
DKW , 1
Ducati , 81
Explorer , 34
Gasgas , 30
Generic , 17
Gilera , 102
Gorilla , 10
Honda , 671
Husaberg , 15
Husqvarna , 47
Hyosung , 37
Indian , 10
Italjet , 29
Jawa , 9
Jinling , 46
Kawasaki , 379
Keeway , 84
Kimi , 7
Kingway , 13
Knievel , 5
KTM , 491
Kymco , 268
Laverda , 21
Lifan , 105
Linhai , 40
LML , 2
Luxxon , 4
Maico , 7
Malaguti , 81
MBK , 50
Megelli , 8
Motobi , 35
Moto Guzzi , 18
Motowell , 103
MV Agusta , 4
Mz , 31
Norton , 3
NSU , 4
Online , 81
Pegasus , 13
Peugeot , 289
PGO , 31
Piaggio , 519
Polaris , 29
Puch , 31
Quadro , 32
Rewaco , 5
Rivero , 24
Sachs , 5
Sherco , 4
Shineray , 135
Simson , 5
Skyteam , 18
SMC , 17
Suzuki , 457
SYM , 225
TGB , 40
TM , 21
Triton , 6
Triumph , 10
Vespa , 154
VICTORY , 2
Yamaha , 1341
Zero , 13
Zhongyu , 12

Jeni duke kërkuar për motoçikleta mbi 50cc të reja dhe të përdorura? Në MerrJep do të gjeni një përzgjedhje të madhe të motorrave dhe skuterëve.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një motorr krejt të ri, apo diçka që përdoret për të kaluar nëpër qytet, ne kemi ato që ju nevojiten. Shikoni listën e motorrave mbi 50cc në shitje në MerrJep.com. Zgjidhni motorra nga markat më të njohura si Yamaha, Suzuki, Kawasaki, Honda, Aprilia, motorra me 4 rrota ATV dhe motorra sportiv në gjithë Kosovën.


Sot 22:11 ,

Shitet motorr

1 EUR

Viti: 2010
Sot 21:30 ,

Ushit

390 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Sot 21:14 ,

BEVERLY 350 SPORT

Viti: 2012
Sot 21:00 ,

X MAX 250 MOMO DESIGN 2013 ME DOGANË

2 900 EUR

Viti: 2013
Sot 20:54 ,

BMW JAKNE PËR MOTORISTA

Viti: 2020
Sot 20:51 ,

VALIXHE PËR BEVERLY 125, 300, 350

110 EUR

Viti: 2016
Sot 20:51 ,

Atv 350cc

1 000 EUR

Viti: 2020
Sot 20:48 ,

Harley Davidson V Rod

9 400 EUR

Viti: 2007
Sot 20:29 ,

Grand skuter 150cc

750 EUR

Viti: 2007
Sot 19:59 ,

SYM 125cc pa dogan

1 050 EUR

Viti: 2015
Sot 19:39 ,

Skuter

350 EUR

Viti: 2008
Sot 19:35 ,

Yamaha Xmax

2 500 EUR

Viti: 2010
Sot 19:35 ,

Motorr me rrymë

Viti: 2015
Sot 19:33 ,

Skuter 125cc

450 EUR

Viti: 2018
Sot 18:32 ,

bicikell

50 EUR

Viti: 2009
Sot 18:24 ,

Shitet Skuter 50cc

400 EUR

Viti: 2014
Sot 17:44 ,

Shitet bicikleta

50 EUR

Viti: 2019
Sot 17:34 ,

Vespa Gts 250 ie

2 500 EUR

Viti: 2008
Sot 17:26 ,

KTM 350 ecx-f

12 345 EUR

Viti: 2013
Sot 17:26 ,

KTM 350 ecx-f

12 345 EUR

Viti: 2013
Sot 17:17 ,

Kawasaki 750

700 EUR

Viti: 2020

Platforma MerrJep.com iu ofron mundësi të shumta zgjedhjeje për motorra mbi 50cc. Zgjidhni modelin dhe markën tuaj të preferuar të motoçrrave në mesin e mijëra shpalljeve për motorra të ri dhe të përdorur.


Markat më të njohura të motorrave mbi 50cc që mund t'i gjeni në MerrJep


Nëse eksploroni kategorinë motorra mbi 50cc do të shihni se markat Japoneze, Italiane dhe Kineze si Honda, Yamahi, Kawasaki, Suzuki, dhe Honda, Piaggio janë markat e motoçikletave që kërkohen dhe shiten më së shumti në MerrJep.com.


Motorr Honda - Që nga lansimi i motoçikletës së parë të markës Honda në vitin 1949, kjo markë ka arritur të shëndrrohet në njërën nga markat më të njohura të motorrave në gjithë botën. E kjo, nuk kishte si të mos vërehej edhe në Kosovë. Motorrat Honda kanë gjithsej 2.699 shpallje në MerrJep.com.


Për të arritur më shpejtë tek modelet e motorrave të markës Honda, përdorni filtrat për kërkim. Pra, kërkoni për motoçikleta Honda në bazë të çmimit dhe vitit të prodhimit.


Motorr Yamaha - Yamaha është gjithashtu një markë e motoçikletave e cila prodhohet në Japoni. Që nga viti 1955 kur filloi me prodhimin e motoçikletave, Yamaha ofron një përzgjedhje të madhe të llojeve të ndryshme të motorrave si Yamaha 50cc, Yamaha Xmax 250, Ymaha R6 e shumë të tjerë.


Shisni motorra të ri dhe të përdorur mbi 50cc në MerrJep.com


Keni motorra mbi 50cc për të shitur?

Regjistro shpallje për motorra mbi 50cc në MerrJep.com duke i plotësuar të gjitha detajet që kërkohen për modelin e motorrit që ju dëshironi të shisni.


Bli dhe shit lehtë, sigurt, dhe shpejt në MerrJep.com. Regjistro shpallje për motoçikleta mbi 50cc dhe vendos shpalljen tënde në mesin e mijëra blerësve potencial.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione