Motorra mbi 50cc në shitje - Motorra të markave më të njohura në MerrJep

Adly , 343
Aeon , 164
Aixam , 88
BMX , 2
Aprilia , 347
Arctic Cat , 52
Baotian , 71
Barossa , 50
Bashan , 28
Beeline , 17
Benelli , 26
Beta , 35
Bimota , 34
BMW , 178
Cagiva , 15
Can Am , 23
Cectek , 8
CFMOTO , 27
CPI , 25
Daelim , 32
Derbi , 19
DKW , 1
Ducati , 61
Explorer , 27
Gasgas , 27
Generic , 7
Gilera , 56
Gorilla , 7
Honda , 439
Husaberg , 14
Husqvarna , 34
Hyosung , 20
Indian , 8
Italjet , 19
Jawa , 2
Jinling , 31
Kawasaki , 253
Keeway , 38
Kimi , 4
Kingway , 9
Knievel , 4
KTM , 385
Kymco , 168
Laverda , 17
Lifan , 89
Linhai , 19
LML , 1
Luxxon , 3
Maico , 2
Malaguti , 35
MBK , 35
Megelli , 5
Motobi , 12
Moto Guzzi , 12
Motowell , 32
MV Agusta , 2
Mz , 17
Norton , 2
NSU , 2
Online , 50
Pegasus , 11
Peugeot , 182
PGO , 20
Piaggio , 304
Polaris , 25
Puch , 20
Quadro , 27
Rewaco , 1
Rivero , 8
Sachs , 4
Sherco , 3
Shineray , 106
Simson , 4
Skyteam , 10
SMC , 6
Suzuki , 302
SYM , 162
TGB , 35
TM , 14
Triton , 3
Triumph , 8
Vespa , 122
VICTORY , 2
Yamaha , 879
Zero , 13
Zhongyu , 8

Jeni duke kërkuar për motoçikleta mbi 50cc të reja dhe të përdorura? Në MerrJep do të gjeni një përzgjedhje të madhe të motorrave dhe skuterëve.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një motorr krejt të ri, apo diçka që përdoret për të kaluar nëpër qytet, ne kemi ato që ju nevojiten. Shikoni listën e motorrave mbi 50cc në shitje në MerrJep.com. Zgjidhni motorra nga markat më të njohura si Yamaha, Suzuki, Kawasaki, Honda, Aprilia, motorra me 4 rrota ATV dhe motorra sportiv në gjithë Kosovën.


Sot 16:15 ,

Motorr

500 EUR

Viti: 2020
Sot 16:15 ,

Shitje

720 EUR

Viti: 2014
Sot 16:13 ,

PIAGIO X7 ie EVO 300cc I ARDHUR NGA ZVICRA

2 150 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Sot 15:09 ,

MOTORRI 4 RROTA NE SHITJE

280 EUR

Viti: 2017
Sot 14:49 ,

Yamaha aerox 101

600 EUR

Viti: 2009
Sot 14:16 Shitorja ,

Pjese

Viti: 2017
Sot 14:14 ,

Yamaha Tricity 125cc ����

2 700 EUR

Viti: 2014
Sot 13:39 ,

Atv 350cc

1 000 EUR

Viti: 2020
Sot 13:35 ,

Suzuki GSX-R 750

Viti: 2010
Sot 13:17 ,

Atv 110 cc

300 EUR

Viti: 2015
Sot 13:14 ,

Suzuki GSX-R 750 CC

5 500 EUR

Viti: 2009
Sot 12:57 ,

Rodeo 125 kubik

550 EUR

Viti: 2020
Sot 12:41 ,

Gileria runner

1 000 EUR

Viti: 2014
Sot 12:39 ,

Aprilia rs50

Viti: 2009
Sot 11:44 ,

Motora

Viti: 2019
Sot 10:56 ,

50cc

750 EUR

Viti: 2010
Sot 10:56 ,

50cc

680 EUR

Viti: 2014
Sot 10:46 ,

VESPA GTS 300ie - 2010 - 1 VIT RKS

2 999 EUR

Viti: 2010
Sot 10:44 ,

50cc

700 EUR

Viti: 2014
Sot 10:14 ,

Shitet Skuteri

749 EUR Price Reduced

Viti: 2013

Platforma MerrJep.com iu ofron mundësi të shumta zgjedhjeje për motorra mbi 50cc. Zgjidhni modelin dhe markën tuaj të preferuar të motoçrrave në mesin e mijëra shpalljeve për motorra të ri dhe të përdorur.


Markat më të njohura të motorrave mbi 50cc që mund t'i gjeni në MerrJep


Nëse eksploroni kategorinë motorra mbi 50cc do të shihni se markat Japoneze, Italiane dhe Kineze si Honda, Yamahi, Kawasaki, Suzuki, dhe Honda, Piaggio janë markat e motoçikletave që kërkohen dhe shiten më së shumti në MerrJep.com.


Motorr Honda - Që nga lansimi i motoçikletës së parë të markës Honda në vitin 1949, kjo markë ka arritur të shëndrrohet në njërën nga markat më të njohura të motorrave në gjithë botën. E kjo, nuk kishte si të mos vërehej edhe në Kosovë. Motorrat Honda kanë gjithsej 2.699 shpallje në MerrJep.com.


Për të arritur më shpejtë tek modelet e motorrave të markës Honda, përdorni filtrat për kërkim. Pra, kërkoni për motoçikleta Honda në bazë të çmimit dhe vitit të prodhimit.


Motorr Yamaha - Yamaha është gjithashtu një markë e motoçikletave e cila prodhohet në Japoni. Që nga viti 1955 kur filloi me prodhimin e motoçikletave, Yamaha ofron një përzgjedhje të madhe të llojeve të ndryshme të motorrave si Yamaha 50cc, Yamaha Xmax 250, Ymaha R6 e shumë të tjerë.


Shisni motorra të ri dhe të përdorur mbi 50cc në MerrJep.com


Keni motorra mbi 50cc për të shitur?

Regjistro shpallje për motorra mbi 50cc në MerrJep.com duke i plotësuar të gjitha detajet që kërkohen për modelin e motorrit që ju dëshironi të shisni.


Bli dhe shit lehtë, sigurt, dhe shpejt në MerrJep.com. Regjistro shpallje për motoçikleta mbi 50cc dhe vendos shpalljen tënde në mesin e mijëra blerësve potencial.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione