Motorra mbi 50cc në shitje - Motorra të markave më të njohura në MerrJep

Adly , 294
Aeon , 135
Aixam , 77
BMX , 3
Aprilia , 252
Arctic Cat , 47
Baotian , 55
Barossa , 42
Bashan , 22
Beeline , 13
Benelli , 18
Beta , 27
Bimota , 17
BMW , 148
Cagiva , 13
Can Am , 20
Cectek , 3
CFMOTO , 26
CPI , 12
Daelim , 17
Derbi , 15
DKW , 1
Ducati , 48
Explorer , 20
Gasgas , 12
Generic , 4
Gilera , 33
Gorilla , 4
Honda , 306
Husaberg , 13
Husqvarna , 15
Hyosung , 9
Indian , 7
Italjet , 15
Jawa , 3
Jinling , 14
Kawasaki , 161
Keeway , 16
Kimi , 3
Kingway , 8
Knievel , 3
KTM , 278
Kymco , 95
Laverda , 11
Lifan , 65
Linhai , 14
Luxxon , 3
Maico , 1
Malaguti , 12
MBK , 22
Megelli , 4
Motobi , 10
Moto Guzzi , 10
Motowell , 15
MV Agusta , 1
Mz , 15
Norton , 1
NSU , 2
Online , 34
Pegasus , 10
Peugeot , 84
PGO , 11
Piaggio , 199
Polaris , 18
Puch , 16
Quadro , 20
Rewaco , 1
Rivero , 5
Sachs , 2
Sherco , 3
Shineray , 84
Simson , 2
Skyteam , 6
SMC , 3
Suzuki , 145
SYM , 96
TGB , 24
TM , 13
Triumph , 7
Vespa , 92
VICTORY , 2
Yamaha , 547
Zero , 12
Zhongyu , 6

Jeni duke kërkuar për motoçikleta mbi 50cc të reja dhe të përdorura? Në MerrJep do të gjeni një përzgjedhje të madhe të motorrave dhe skuterëve.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një motorr krejt të ri, apo diçka që përdoret për të kaluar nëpër qytet, ne kemi ato që ju nevojiten. Shikoni listën e motorrave mbi 50cc në shitje në MerrJep.com. Zgjidhni motorra nga markat më të njohura si Yamaha, Suzuki, Kawasaki, Honda, Aprilia, motorra me 4 rrota ATV dhe motorra sportiv në gjithë Kosovën.

Sot 07:26 ,

X MAX 250 MOMO DESIGN 2013 ME DOGANË

2 999 EUR

Viti: 2013
Sot 07:25 ,

VALIXHE PËR BEVERLY 125, 300, 350

110 EUR

Viti: 2016
Sot 07:25 ,

BMW JAKNE PËR MOTORISTA

95 EUR

Viti: 2020
Sot 00:58 ,

skuter

250 EUR

Viti: 2020
Sot 00:03 ,

BEVERLY 350 SPORT 2018

3 800 EUR

Viti: 2018
Dje 23:33 ,

BEVERLY 350 SPORT 2013

Viti: 2013
Dje 22:22 ,

peugeot

1 650 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Dje 20:28 ,

Sherco enduro 300

4 900 EUR

Viti: 2018
Dje 20:21 ,

Kerkoj Ktm Smc 690

1 500 EUR

Viti: 2017
Dje 19:45 ,

Atv 350cc

900 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Dje 19:36 ,

AGV

Viti: 2018
Dje 19:11 ,

Bicycle

75 EUR

Viti: 2012
Dje 18:11 ,

AZURE 50

1 390 EUR

Viti: 2020
Dje 18:09 ,

KYMCO AGILITY CARRY 50

1 990 EUR

Viti: 2020
Dje 18:07 ,

SYM SYMPHONY ST 150

1 650 EUR

Viti: 2020
Dje 17:52 ,

Bicikleta me shumic

Viti: 2020
Dje 16:10 ,

Piaggio Fly 125ie 2013

1 750 EUR

Viti: 2013

Platforma MerrJep.com iu ofron mundësi të shumta zgjedhjeje për motorra mbi 50cc. Zgjidhni modelin dhe markën tuaj të preferuar të motoçrrave në mesin e mijëra shpalljeve për motorra të ri dhe të përdorur.


Markat më të njohura të motorrave mbi 50cc që mund t'i gjeni në MerrJep


Nëse eksploroni kategorinë motorra mbi 50cc do të shihni se markat Japoneze, Italiane dhe Kineze si Honda, Yamahi, Kawasaki, Suzuki, dhe Honda, Piaggio janë markat e motoçikletave që kërkohen dhe shiten më së shumti në MerrJep.com.


Motorr Honda - Që nga lansimi i motoçikletës së parë të markës Honda në vitin 1949, kjo markë ka arritur të shëndrrohet në njërën nga markat më të njohura të motorrave në gjithë botën. E kjo, nuk kishte si të mos vërehej edhe në Kosovë. Motorrat Honda kanë gjithsej 2.699 shpallje në MerrJep.com.


Për të arritur më shpejtë tek modelet e motorrave të markës Honda, përdorni filtrat për kërkim. Pra, kërkoni për motoçikleta Honda në bazë të çmimit dhe vitit të prodhimit.


Motorr Yamaha - Yamaha është gjithashtu një markë e motoçikletave e cila prodhohet në Japoni. Që nga viti 1955 kur filloi me prodhimin e motoçikletave, Yamaha ofron një përzgjedhje të madhe të llojeve të ndryshme të motorrave si Yamaha 50cc, Yamaha Xmax 250, Ymaha R6 e shumë të tjerë.


Shisni motorra të ri dhe të përdorur mbi 50cc në MerrJep.com


Keni motorra mbi 50cc për të shitur?

Regjistro shpallje për motorra mbi 50cc në MerrJep.com duke i plotësuar të gjitha detajet që kërkohen për modelin e motorrit që ju dëshironi të shisni.


Bli dhe shit lehtë, sigurt, dhe shpejt në MerrJep.com. Regjistro shpallje për motoçikleta mbi 50cc dhe vendos shpalljen tënde në mesin e mijëra blerësve potencial.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione