Motorra mbi 50cc në shitje - Motorra të markave më të njohura në MerrJep

Adly , 202
Aeon , 99
Aixam , 56
BMX , 1
Aprilia , 142
Arctic Cat , 30
Baotian , 35
Barossa , 25
Bashan , 8
Beeline , 6
Benelli , 12
Beta , 18
Bimota , 7
BMW , 96
Cagiva , 10
Can Am , 11
Cectek , 3
CFMOTO , 17
CPI , 6
Daelim , 2
Derbi , 10
DKW , 1
Ducati , 24
Explorer , 5
Gasgas , 6
Gilera , 14
Gorilla , 4
Honda , 159
Husaberg , 4
Husqvarna , 8
Hyosung , 2
Indian , 5
Italjet , 6
Jawa , 2
Jinling , 3
Kawasaki , 97
Keeway , 6
Kimi , 1
Kingway , 7
Knievel , 2
KTM , 122
Kymco , 14
Laverda , 6
Lifan , 21
Linhai , 9
Luxxon , 3
Malaguti , 8
MBK , 10
Megelli , 3
Motobi , 7
Motowell , 9
MV Agusta , 1
Mz , 6
Online , 24
Pegasus , 4
Peugeot , 29
PGO , 3
Piaggio , 56
Polaris , 15
Puch , 10
Quadro , 6
Rivero , 4
Sachs , 1
Sherco , 1
Shineray , 69
Simson , 2
Skyteam , 2
SMC , 2
Suzuki , 61
SYM , 46
TGB , 7
TM , 5
Triumph , 2
Vespa , 58
VICTORY , 1
Yamaha , 287
Zero , 7
Zhongyu , 5

Jeni duke kërkuar për motoçikleta mbi 50cc të reja dhe të përdorura? Në MerrJep do të gjeni një përzgjedhje të madhe të motorrave dhe skuterëve.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një motorr krejt të ri, apo diçka që përdoret për të kaluar nëpër qytet, ne kemi ato që ju nevojiten. Shikoni listën e motorrave mbi 50cc në shitje në MerrJep.com. Zgjidhni motorra nga markat më të njohura si Yamaha, Suzuki, Kawasaki, Honda, Aprilia, motorra me 4 rrota ATV dhe motorra sportiv në gjithë Kosovën.

Sot 22:24 ,

MOTORI ME RRYME

700 EUR

Viti: 2019
Sot 21:10 ,

BMW JAKNE PËR MOTORISTA

95 EUR

Viti: 2020
Sot 21:10 ,

VALIXHE PËR BEVERLY 125, 300, 350

110 EUR

Viti: 2016
Sot 21:09 ,

PJESA MEKANIKE PËR ABS,ESP BEVERLY

150 EUR

Viti: 2016
Sot 21:09 ,

MBAJTSET PËR VALIXHE BEVERLY

110 EUR

Viti: 2016
Sot 20:11 ,

Rodeo 125 kubik

550 EUR

Viti: 2020
Sot 19:52 ,

Atv 350cc

1 100 EUR

Viti: 2020
Sot 18:54 ,

skuteri

499 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Sot 15:41 ,

Jakne per motor

150 EUR

Viti: 2018
Sot 14:01 ,

Shitet atv

Viti: 2020
Sot 13:32 ,

X max

5 400 EUR

Viti: 2019
Sot 13:30 ,

Batari per motorra aksion 12v

6 EUR

Viti: 2019
Dje 22:59 ,

HONDA MTX 125cc

650 EUR

Viti: 2020
Dje 18:50 ,

Bicikëll

140 EUR

Viti: 2020
Dje 17:56 ,

Shitet bicikleta

90 EUR

Viti: 2016
Dje 16:56 ,

Shitet krosi

Viti: 2019
Dje 15:27 ,

Shes ATV

10 200 EUR

Viti: 2020
Dje 15:06 ,

Skuter 125 cc

990 EUR

Viti: 2020

Platforma MerrJep.com iu ofron mundësi të shumta zgjedhjeje për motorra mbi 50cc. Zgjidhni modelin dhe markën tuaj të preferuar të motoçrrave në mesin e mijëra shpalljeve për motorra të ri dhe të përdorur.


Markat më të njohura të motorrave mbi 50cc që mund t'i gjeni në MerrJep


Nëse eksploroni kategorinë motorra mbi 50cc do të shihni se markat Japoneze, Italiane dhe Kineze si Honda, Yamahi, Kawasaki, Suzuki, dhe Honda, Piaggio janë markat e motoçikletave që kërkohen dhe shiten më së shumti në MerrJep.com.


Motorr Honda - Që nga lansimi i motoçikletës së parë të markës Honda në vitin 1949, kjo markë ka arritur të shëndrrohet në njërën nga markat më të njohura të motorrave në gjithë botën. E kjo, nuk kishte si të mos vërehej edhe në Kosovë. Motorrat Honda kanë gjithsej 2.699 shpallje në MerrJep.com.


Për të arritur më shpejtë tek modelet e motorrave të markës Honda, përdorni filtrat për kërkim. Pra, kërkoni për motoçikleta Honda në bazë të çmimit dhe vitit të prodhimit.


Motorr Yamaha - Yamaha është gjithashtu një markë e motoçikletave e cila prodhohet në Japoni. Që nga viti 1955 kur filloi me prodhimin e motoçikletave, Yamaha ofron një përzgjedhje të madhe të llojeve të ndryshme të motorrave si Yamaha 50cc, Yamaha Xmax 250, Ymaha R6 e shumë të tjerë.


Shisni motorra të ri dhe të përdorur mbi 50cc në MerrJep.com


Keni motorra mbi 50cc për të shitur?

Regjistro shpallje për motorra mbi 50cc në MerrJep.com duke i plotësuar të gjitha detajet që kërkohen për modelin e motorrit që ju dëshironi të shisni.


Bli dhe shit lehtë, sigurt, dhe shpejt në MerrJep.com. Regjistro shpallje për motoçikleta mbi 50cc dhe vendos shpalljen tënde në mesin e mijëra blerësve potencial.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione