Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Motoçikleta (mbi 50cc) | Skuter | Bimota | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Bimota Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Sht 20:17 ,

Shes bamoto

350 EUR

Viti: 2008
18 Sht 18:32 ,

Shitet bamoto

350 EUR

Viti: 2008
09 Sht 21:45 ,

Skuter

Viti: 2008
05 Gush 14:41 ,

Mondiall 150cc

80 EUR

Viti: 2008
24 Korr 09:52 ,

Shitet Gypeki

55 EUR

Viti: 2008
07 Korr 11:08 ,

Yamaha 250 cc

1 200 EUR

Viti: 2000
07 Pri 13:39 ,

Skuter

300 EUR

Viti: 2008
21 Shk 19:57 ,

Shitet skuteri

550 EUR

Viti: 2008
13 Dhj 21:29 ,

Shitet skuteri

110 EUR

Viti: 2008
24 Nën 15:56 ,

Motociklete Bimota

400 EUR

Viti: 2008
13 Tet 23:30 ,

Shitet ose ndrrohet

500 EUR

Viti: 2008
08 Sht 11:41 ,

Skuter 150cc

360 EUR

Viti: 2010
31 Korr 22:33 ,

skuter

240 EUR

Viti: 2009
16 Korr 14:48 ,

skuteri super imire

320 EUR

Viti: 2008
07 Korr 15:23 ,

skuter 50cc

310 EUR

Viti: 2010
24 Qer 01:28 ,

Shitet

Viti: 2008
11 Pri 22:34 ,

Shes skuterin

150 EUR

Viti: 2005
09 Jan 20:42 ,

MONDIAL HS

350 EUR

Viti: 2008
04 Gush 17:40 ,

matorr bamoto

Viti: 2008
28 Korr 19:17 ,

Skuter

180 EUR

Viti: 2015
28 Korr 19:09 ,

Skuter

180 EUR

Viti: 2015
26 Korr 20:54 ,

Bamato 50cc

Viti: 2008
20 Korr 15:48 ,

Shes

160 EUR

Viti: 2008
24 Qer 18:41 ,

Skuter

350 EUR

Viti: 2009
17 Qer 17:34 ,

Bamoto 150 cc

400 EUR

Viti: 2011
08 Qer 15:38 ,

Skuter

320 EUR

Viti: 2013
04 Qer 02:46 ,

Bamoto

350 EUR

Viti: 2009
01 Qer 15:41 ,

Shes skuterin 150cc

580 EUR

Viti: 2008
08 Maj 19:25 ,

Shes Motorrin

999 EUR

Viti: 1992
12 Pri 17:10 ,

Shes skuterin

300 EUR

Viti: 2007
29 Mar 22:07 ,

Shitet

350 EUR

Viti: 2013
26 Shk 15:36 ,

Bamoto

300 EUR

Viti: 2008
23 Nën 21:06 ,

SHES BAMATON

280 EUR

Viti: 2008
07 Tet 13:44 ,

Rf

500 EUR

Viti: 2008
29 Gush 23:40 ,

Bamoto i doganuar

350 EUR

Viti: 2008
27 Gush 19:37 ,

Motori bamoto

Viti: 2008
20 Gush 21:12 ,

Shes mondiall rf150cc

80 EUR Price Reduced

Viti: 2009
06 Gush 09:49 ,

Shes mondiall 150cc

200 EUR

Viti: 2009
21 Korr 12:13 ,

Blej maska per bamoto 150cc

Viti: 2008
19 Korr 23:08 ,

shitet skuteri

300 EUR

Viti: 2008
11 Korr 15:46 ,

skuter

250 EUR

Viti: 2008
29 Qer 10:44 ,

Mondial

Viti: 2007
18 Qer 17:52 ,

Shitet

Viti: 2008
11 Qer 10:38 ,

Motor Bimota

270 EUR Price Reduced

Viti: 2008
19 Maj 17:56 ,

Osht me defer te vote veq 20ero

100 EUR

Viti: 1983
02 Maj 23:11 ,

Motorr

200 EUR

Viti: 2009
10 Pri 12:54 ,

skuter

200 EUR

Viti: 2012

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Bimota Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione