Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Motoçikleta (mbi 50cc) | Skuter | Honda | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:29 ,

Honda 110cc

1 250 EUR

Viti: 2013
Dje 13:08 ,

Kofera Per Motor Te Adhur Nga ch

117 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Dje 09:47 ,

Honda ps 125i

1 650 EUR

Viti: 2008
08 Maj 01:57 ,

Honda dylan 125cc

900 EUR

06 Maj 20:29 ,

Honda

1 600 EUR

Viti: 2007
03 Maj 21:43 ,

Honda X8r

Viti: 2001
27 Pri 03:38 ,

Honda 110cc

1 300 EUR

Viti: 2013
22 Pri 21:26 ,

Honda

2 350 EUR

Viti: 2017
19 Pri 18:36 ,

Honda 125cc

350 EUR

Viti: 2000
12 Pri 22:23 ,

Shitet HONDA DYLAN125r

1 450 EUR

Viti: 2004
17 Mar 06:02 ,

Shiten Skutera

999 EUR

Viti: 2010
15 Mar 23:15 ,

Skuter

250 EUR

Viti: 2004
15 Mar 04:36 ,

Honda 250 cc viti 2000

1 260 EUR Price Reduced

Viti: 2000
14 Mar 22:11 ,

HONDA

900 EUR

Viti: 2003
12 Mar 21:30 ,

Shitet

Viti: 2000
12 Mar 17:35 ,

Honda sfx 49cc

500 EUR

Viti: 1997
07 Mar 19:10 ,

Grand Skuter

Viti: 2013
18 Shk 12:42 ,

Shitet honda 125cc

Viti: 2006
02 Shk 18:53 ,

Skuter Honda 125

800 EUR

Viti: 2002
06 Jan 16:22 ,

shitet 100cc

450 EUR

Viti: 2007
05 Jan 17:16 ,

Shes honda 100cc

500 EUR

Viti: 2007
03 Jan 19:28 ,

Honda

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
30 Dhj 01:14 ,

Honda

Viti: 1990
26 Dhj 04:37 ,

Skuter Honda 250 kubik

900 EUR

Viti: 2001
14 Dhj 12:42 ,

Shes Honda SH125cc

980 EUR

Viti: 2003
13 Dhj 17:14 ,

Honda Dylan 125cc

Viti: 2003
07 Dhj 11:24 ,

Honda Dylan 125cc

1 100 EUR

Viti: 2003
23 Nën 22:39 ,

Honda Panatheon 125cc

800 EUR

Viti: 2001
10 Nën 20:16 ,

Shitet/Ndrrohet me tel. Honda 50cc

190 EUR

Viti: 1999
02 Nën 23:37 ,

xhemshit

800 EUR

Viti: 2003
31 Tet 11:45 ,

Skuter Honda 50cc

250 EUR

Viti: 2005
14 Tet 18:04 ,

Shitet Motorri

Viti: 2006
14 Tet 18:04 ,

Shitet Motorri

Viti: 2006
13 Tet 20:37 ,

Shitet Motorri

1 EUR

Viti: 2004
27 Sht 01:00 ,

Honda Lead 100cc

800 EUR

Viti: 2008
25 Sht 15:59 ,

Honda

800 EUR

Viti: 2008
23 Sht 19:17 ,

Skuter honda X8R-X 50cc

280 EUR

Viti: 2000
18 Sht 10:02 ,

skuter 100cc shitet

580 EUR

Viti: 2007
16 Sht 22:23 ,

Honda

850 EUR

Viti: 2005
16 Sht 21:32 ,

Honda

900 EUR

Viti: 2000

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione