Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Kymco Të gjitha në Kosovë

250 cc , 1
Agility , 101
Grand Dink , 51
Grandvista , 19
Model Tjeter , 227
MXU , 5
Super 8 , 27
Venox 250 , 7

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kymco | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:06 Skuter , Gjilan

Shitet Kymco People 250 Kubik

1 300 EUR

30 Maj 19:13 Skuter , Gjilan

Kymco Agility 125������������

900 EUR

30 Maj 10:35 Skuter , Gjilan

Shitet Skuteri

900 EUR

30 Maj 10:28 Skuter , Ferizaj

Kymco Super8 125cc ����

29 Maj 19:29 Skuter , Ferizaj

Shes skuterin 250 cc kymco grand dink

28 Maj 14:49 Skuter , Ferizaj

Shes skuterin 250 cc me dogan

27 Maj 17:42 Skuter , Prizren

shes skuter 50 cc i sa po ardhur nga italia

350 EUR

27 Maj 11:00 Skuter , Gjakovë

U SHIT! E GEZOFT PRONARI IRI.

1 100 EUR

27 Maj 00:21 Skuter , Prizren

Motori esht ne gjendje shum te mire

1 600 EUR

24 Maj 13:51 Skuter , Gjilan

Shitet KYMCO

400 EUR

18 Maj 13:48 Skuter , Fushë Kosovë

Kymco

700 EUR

18 Maj 01:15 Skuter , Prizren

KYMCO DTX 360 00KM 2023

6 850 EUR

17 Maj 17:30 Skuter , Fushë Kosovë

Kymco

850 EUR

15 Maj 23:54 Skuter , Prizren

Kymco 49kb

14 Maj 17:50 Skuter , Prizren

Motori esht ne gjendje shum te mire

1 850 EUR

10 Maj 02:01 Skuter , Gjilan

Skuter Kymco 500cc

1 799 EUR

09 Maj 13:11 Skuter , Prizren

Motori esht ne gjendje shum te mire

1 850 EUR

09 Maj 04:05 Skuter , Gjilan

Kymco People 125������������

950 EUR

09 Maj 03:00 Skuter , Gjakovë

U SHIT! E GEZOFT PRONARI IRI.

850 EUR

04 Maj 07:41 Skuter , Ferizaj

Shes skuterin 250 cc me dogan

01 Maj 17:08 Skuter , Gjilan

Kymco 125cc

24 Pri 17:46 Skuter , Pejë

Kymco grand dink 125 cc

20 Pri 04:56 Skuter , Prizren

Kymco maske

1 EUR

14 Pri 21:26 Skuter , Prizren

Kymco

12 Pri 13:38 Skuter , Prizren

Skuter 125cc

700 EUR

12 Pri 10:19 Skuter , Mitrovicë

Kymko 250cc viti 2008

2 200 EUR

24 Mar 21:59 Skuter , Ferizaj

kymc super8

1 150 EUR

24 Mar 18:22 Skuter , Prizren

Motori esht ne gjendje shum te mire

1 850 EUR

19 Mar 18:49 Skuter , Prizren

Shitet Kymco 50 Kb

19 Mar 17:48 Skuter , Prizren

Motori esht ne gjendje shum te mire

1 850 EUR

19 Mar 17:38 Skuter , Klinë

Kymco grand dink 125cc

450 EUR

17 Mar 17:35 Skuter , Mitrovicë

Skuter 50 cc

580 EUR

15 Mar 22:54 Skuter , Ferizaj

Shitet kymco 125 cc i ardhur nga zvicrra ����

1 100 EUR

Viti: 2011
13 Mar 13:26 Skuter , Ferizaj

Shes ose ndrroj me Enduro ose adventure

2 150 EUR

27 Shk 13:57 Skuter , Ferizaj

kymco super8

1 150 EUR

20 Shk 12:18 Skuter , Prizren

Skuter Kymko 49cc

420 EUR

19 Shk 16:16 Skuter , Ferizaj

Shitet kymco 300cc, ne gjendje perfekte

2 300 EUR

15 Shk 13:01 Skuter , Prizren

Motori esht ne gjendje shum te mire

1 850 EUR

17 Jan 23:51 Skuter , Prizren

500 kubik

1 750 EUR

17 Jan 23:36 Skuter , Prizren

Motori esht ne gjendje shum te mire

1 850 EUR

09 Dhj 06:45 Skuter , Pejë

Kymco Gti300 2018

2 100 EUR

30 Nën 20:40 Skuter , Gjilan

Kymco 200i

1 100 EUR

19 Nën 20:03 Skuter , Gjilan

Shitet Motorri 500 kubik

1 000 EUR

15 Nën 23:50 Skuter , Gjilan

Kymco

4 300 EUR

14 Nën 20:11 Skuter , Ferizaj

kymco 125

850 EUR

14 Nën 15:36 Skuter , Pejë

Kymco GTi300 2018 ABS

2 300 EUR

08 Nën 01:06 Skuter , Therandë

Kymco

1 200 EUR

07 Nën 17:59 Skuter , Therandë

Kymco

1 400 EUR

07 Nën 16:59 Skuter , Therandë

Kymco

1 400 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kymco | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione