Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Motoçikleta (mbi 50cc) | Skuter | Markë tjetër

150 CC , 1
Adly , 23
Aerox , 28
ATV , 5
BA MOTO , 19
Daelim , 6
Model Tjeter , 1704
Mondial , 1029
Rodeo , 46
Spyder , 9
Virago , 7
Yamaha , 23

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 03:01 ,

Scooter

800 EUR

Viti: 2008
Sot 00:12 ,

Skuter 125cc 2021

1 000 EUR

Viti: 2020
Dje 22:19 ,

Mondial 150 zc

1 EUR

Viti: 2008
Dje 20:51 ,

Mondial 150cc

250 EUR

Viti: 2008
Dje 18:42 ,

Shes Mondial 150cc me dokumenta

330 EUR

Viti: 2008
Dje 17:51 ,

Skuteri

250 EUR

Viti: 1993
Dje 17:12 ,

shitet skuteri 125cc

370 EUR

Viti: 2008
Dje 12:35 ,

MOTORI ME RRYME

700 EUR

Viti: 2019
Dje 08:55 ,

Skurer Tell silver blade

1 690 EUR

Viti: 2016
Dje 01:52 ,

Mondial 150cc

280 EUR

Viti: 2007
19 Pri 14:18 ,

Skuter

450 EUR

Viti: 2009
19 Pri 13:49 ,

E-SCOOTER-HEARTBEAT-3

1 000 EUR

Viti: 2020
19 Pri 09:56 ,

Motorr 150cc palma

1 500 EUR

Viti: 2009
19 Pri 06:35 ,

U shit flm

250 EUR

Viti: 2009
18 Pri 17:06 ,

Skuter TOMOS NITRO

380 EUR

Viti: 2012
18 Pri 16:55 ,

Skuter 125cc 2008

700 EUR

Viti: 2008
17 Pri 21:26 ,

mondial

350 EUR

Viti: 2008
16 Pri 22:15 ,

mondial rf

470 EUR

Viti: 2011
16 Pri 19:51 ,

Mondial

250 EUR Price Reduced

Viti: 2020
16 Pri 18:40 ,

Mondial

280 EUR

Viti: 2008
16 Pri 01:26 ,

Aerox ekstra

700 EUR

Viti: 2008
15 Pri 12:47 ,

Skuter 150cc

230 EUR

Viti: 2008
14 Pri 13:18 ,

Bicikëll

160 EUR

Viti: 2020
13 Pri 20:28 ,

Mondial 150cc

350 EUR

Viti: 2008
13 Pri 19:37 ,

Shitet Mondial 150cc

Viti: 2020
12 Pri 14:56 ,

Shitet skuteri

250 EUR

Viti: 2008
12 Pri 09:47 ,

Mini motorr trotinet

190 EUR

Viti: 2020
12 Pri 01:16 ,

Skuter150 kubik

320 EUR

Viti: 2010
11 Pri 20:17 ,

Shitet Skuter Mondial 150cc HSI

350 EUR

Viti: 2008
11 Pri 19:26 ,

Shitet skuteri

400 EUR

Viti: 2015
11 Pri 18:57 ,

Mondial Ardour 125

850 EUR

Viti: 2015
11 Pri 13:23 ,

Skuter mondial

150 EUR

Viti: 2008
11 Pri 02:07 ,

bamoto

430 EUR

Viti: 2000
11 Pri 02:06 ,

Shes skuterin

350 EUR

Viti: 2007
09 Pri 20:24 ,

mondial 150cc

280 EUR

Viti: 2007
09 Pri 16:45 ,

Skuter

Viti: Më të vjetër se 80-tat
07 Pri 14:23 ,

shitet skuteri me dogan

550 EUR

Viti: 2017
06 Pri 22:16 ,

Skuter 4 takt ZNEN 80 kubik

350 EUR

Viti: 2010
04 Pri 15:27 ,

Shitet

Viti: 2002
03 Pri 18:23 ,

E-skuter

939 EUR

Viti: 2020

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione