Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Skuter Në shitje (Shitet, Shes) në Gjakovë

Adly , 22
Aeon , 3
Aixam , 1
Aprilia , 55
Baotian , 7
Barossa , 1
Bimota , 2
BMW , 2
CPI , 3
Daelim , 6
Derbi , 2
Explorer , 1
Generic , 1
Gilera , 10
Honda , 66
Husaberg , 1
Husqvarna , 1
Hyosung , 3
Jawa , 1
Kawasaki , 3
Keeway , 4
Kingway , 1
Kymco , 11
Lifan , 2
Linhai , 1
Malaguti , 16
Motobi , 1
Motowell , 5
Mz , 1
Online , 3
Pegasus , 2
Peugeot , 47
PGO , 1
Piaggio , 67
Puch , 4
Quadro , 1
Rivero , 3
SMC , 1
Suzuki , 13
SYM , 24
TGB , 2
TM , 1
Triumph , 1
Vespa , 9
Yamaha , 109

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:16 Skuter , Gjakovë

Aprilia SR50 R 2007

650 EUR

Dje 10:02 Skuter , Gjakovë

Shitet skuteri elektrik

200 EUR

28 Sht 09:29 Skuter , Gjakovë

PIAGGO 325 125 CCM

900 EUR

26 Sht 04:26 Skuter , Gjakovë

Tell

1 100 EUR

26 Sht 04:26 Skuter , Gjakovë

HONDA

1 100 EUR

26 Sht 04:26 Skuter , Gjakovë

TELL

1 700 EUR Price Reduced

21 Sht 10:30 Skuter , Gjakovë

Shes motorr

1 100 EUR

18 Sht 00:48 Skuter , Gjakovë

TELL HONDA YAMAHA

2 000 EUR

17 Sht 20:34 Skuter , Gjakovë

Electronic scooter 48V

299 EUR

06 Sht 10:12 Skuter , Gjakovë

TELL LOGIK

1 100 EUR

02 Sht 08:16 Skuter , Gjakovë

Shitet piaggio fly 50

670 EUR

31 Gush 00:12 Skuter , Gjakovë

U SHIT! E GEZOFT PRONARI IRI.

850 EUR

27 Gush 12:56 Skuter , Gjakovë

Yamaha

22 Gush 20:13 Skuter , Gjakovë

Piaggio Carnaby 125cc

1 150 EUR

18 Gush 03:57 Skuter , Gjakovë

Yamaha majesty

1 100 EUR Price Reduced

18 Gush 03:50 Skuter , Gjakovë

Shitet skuteri

1 800 EUR

15 Gush 11:08 Skuter , Gjakovë

YAMAHA HONDA KYMCO APRILIA SYM TELL

1 400 EUR

10 Gush 23:46 Skuter , Gjakovë

Motorr peguot

550 EUR

06 Gush 14:38 Skuter , Gjakovë

Shitet skuteri 50cc

05 Gush 14:04 Skuter , Gjakovë

Skuter

280 EUR

05 Gush 11:42 Skuter , Gjakovë

Shitet Scooteri

900 EUR

03 Gush 20:17 Skuter , Gjakovë

Shitet matorr me rrym

850 EUR

26 Korr 23:08 Skuter , Gjakovë

Yamaha Teos 125cc

900 EUR

25 Korr 03:17 Skuter , Gjakovë

U SHIT! E GEZOFT PRONARI IRI.

1 250 EUR

25 Korr 01:24 Skuter , Gjakovë

Mondial 150cc

22 Korr 12:02 Skuter , Gjakovë

APRILIA SR50 Stage6

900 EUR

21 Korr 18:18 Skuter , Gjakovë

U SHIT E GZOFT PRONARI IRI!

1 250 EUR

18 Korr 12:09 Skuter , Gjakovë

Shitet Peugeot viva city 125cc 2017

1 300 EUR

17 Korr 09:30 Skuter , Gjakovë

shitet

850 EUR

14 Korr 17:18 Skuter , Gjakovë

Piaggio Beverly 125 cc

13 Korr 16:08 Skuter , Gjakovë

Yamaha

1 050 EUR

03 Korr 04:28 Skuter , Gjakovë

U SHIT E GZOFT PRONARI IRI!

1 200 EUR

22 Qer 09:23 Skuter , Gjakovë

HONDA YAMAHA KYMCO

2 900 EUR Price Reduced

21 Qer 07:30 Skuter , Gjakovë

Skuter Peugot 125cc

1 570 EUR

15 Qer 19:12 Skuter , Gjakovë

Shitet Shkuteri Explorer 50cc

450 EUR

15 Qer 01:18 Skuter , Gjakovë

Shitet Yamaha Majesty 125cc

800 EUR

07 Qer 17:15 Skuter , Gjakovë

Motorr per femije

1 EUR

01 Qer 11:37 Skuter , Gjakovë

U SHIT! E GEZOFT PRONARI IRI.

700 EUR

28 Maj 16:47 Skuter , Gjakovë

Honda Pantheon

1 100 EUR

27 Maj 00:38 Skuter , Gjakovë

Vespa 125cc

980 EUR

26 Maj 10:12 Skuter , Gjakovë

Shitet Aprilla leonardo

1 000 EUR

22 Maj 23:45 Skuter , Gjakovë

Skuter Malaguti

600 EUR

21 Maj 17:12 Skuter , Gjakovë

Skutet Honda

550 EUR

06 Maj 13:08 Skuter , Gjakovë

Biciklet elektronike

20 Pri 12:50 Skuter , Gjakovë

U SHIT! E GEZOFT PRONARI IRI.

1 150 EUR

19 Pri 00:21 Skuter , Gjakovë

Honda

900 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione