Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Skutera - Të rinj dhe të përdorur të markave të ndryshme në shitje

Adly , 317
Aprillia , 4
Aeon , 126
Aixam , 64
Aprilia , 1088
Peugeot , 2
Arctic Cat , 19
Baotian , 116
Yamaha , 1
Barossa , 28
Bashan , 9
Beeline , 14
Benelli , 44
Piaggio , 1
Beta , 21
Bimota , 77
Blata , 3
BMW , 105
Boom , 3
BRP , 2
BSA , 2
Buell , 2
Cagiva , 10
Can Am , 7
Cectek , 2
CFMOTO , 18
CPI , 84
Daelim , 81
Derbi , 40
Dinli , 1
DKW , 1
Ducati , 23
e-max , 10
emco , 1
E-Ton , 3
Explorer , 27
Gasgas , 3
Generic , 21
Gilera , 326
GOES , 2
Gorilla , 8
Honda , 1029
Husaberg , 6
Husqvarna , 16
Hyosung , 12
Indian , 7
Italjet , 50
Jawa , 6
Jinling , 14
Kawasaki , 43
Keeway , 102
Kimi , 7
Kingway , 4
Knievel , 4
KTM , 18
Kymco , 495
Laverda , 36
Lifan , 44
Linhai , 30
LML , 1
Luxxon , 1
Maico , 6
Malaguti , 234
MBK , 74
Megelli , 9
Motobi , 43
Moto Guzzi , 11
Motowell , 123
MV Agusta , 1
Mz , 21
Norton , 3
NSU , 7
Online , 50
Pegasus , 8
Peugeot , 1043
PGO , 51
Piaggio , 1972
Polaris , 2
Puch , 56
Quadro , 5
Rewaco , 4
Rivero , 21
Sachs , 7
Sherco , 1
Shineray , 9
Simson , 4
Skyteam , 17
SMC , 13
Suzuki , 417
SYM , 394
TGB , 46
TM , 12
Triton , 4
Triumph , 3
Vespa , 328
Yamaha , 2412
Zero , 4
Zhongyu , 8

Skutera të ri dhe të përdorur në shitje. Gjeni skuterë të ri apo të përdorur në mesin e mijëra shpalljeve ditore për shitje të skuterave të ri dhe të përdorur në MerrJep.com.


Shikoni shpalljet për skutera të rinj dhe të përdorur në mesin e 8.309 shpalljeve. Përzgjedhje e madhe e Skuterëve Peugeot, Honda, Kawasaki, Kymco, Suzuki, Aprilia, Suzuki, Piaggio, Vespa e shumë lloje tjera të skuterave në shitje.

Sot 22:24 Skuter , Gjilan

skoter kymco 125 cc viti 2012 rks

1 000 EUR

Sot 22:22 Skuter , Gjilan

X max 125 cc me dogan viti 2013

1 999 EUR

Sot 22:10 Skuter , Prishtinë

SKUTERI 50cc

600 EUR

Sot 22:04 Skuter , Gjilan

Yamaha majesty 125cc

430 EUR

Sot 22:04 Skuter , Pejë

Yamaha xmax 250i 2010 Malossi

2 350 EUR

Sot 21:43 Skuter , Pejë

BEVERLY 350 ST - ABS/ASR - 2016 - RKS -

Sot 21:31 Skuter , Drenas

Rex RS450 70cc

650 EUR

Sot 21:25 Skuter , Prishtinë

Radilic 50 cc

50 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Sot 21:18 Shitorja Skuter , Prishtinë

Shitet Vespa LX 125

1 800 EUR

Sot 21:04 Skuter , Pejë

shitet kymco 80cc

340 EUR

Sot 21:03 Skuter , Pejë

Shitet Gilera 50ccm��

530 EUR

Sot 21:02 Skuter , Ferizaj

Skuter i mir

470 EUR

Sot 20:57 Skuter , Besianë

Piaggio Liberty

650 EUR

Sot 20:50 Skuter , Drenas

Rex RS450 70cc

650 EUR

Sot 20:49 Skuter , Mitrovicë

Skuter SYM 125 me dogan viti 2011

Sot 20:49 Skuter , Mitrovicë

Skuter SYM 125 me dogan viti 2009

Sot 20:35 Skuter , Prishtinë

Beverly 500cc

1 600 EUR

Sot 20:34 Skuter , Prizren

Shitet skuteri

550 EUR

Sot 20:28 Skuter , Burim

Mondial150cc

250 EUR

Sot 20:28 Skuter , Pejë

Yamaha X-Max 250 ccm

1 750 EUR

Sot 06:49 Skuter , Prishtinë

Vespa 125 Sprint 2020

1 EUR Price Reduced

Sot 03:42 Skuter , Prishtinë

YAMAHA XMAX - 300cc - 2017 - 044110606

5 300 EUR

Sot 00:56 Skuter , Therandë

yamaha aerox

400 EUR

Sot 00:30 Skuter , Prizren

SUZUKI BURKMAN

1 500 EUR

Sot 00:29 Skuter , Prizren

SKUTER DALLIMBERBI

1 234 EUR

Dje 22:11 Skuter , Pejë

Piaggio

2 200 EUR

Dje 20:33 Skuter , Lipjan

Mondial 150cc

420 EUR

Kërkoni shpallje për skutera të ri dhe të përdorur në MerrJep.com dhe gjeni skutera Peugeout, skutera Honda, skutera Kawasaki, skutera Kymco, skutera Suzuki, skutera Piaggio dhe lloje tjera të skuterave të ri dhe të përdorur në shitje.


Skutera në shitje


Jeni duke kërkuar të bleni skutera? Platforma MerrJep.com iu ofron mundësi të madhje zgjedhjeje për Skuter nga markat më të njohura në botë si Honda, Kawasaki, Suzuki dhe shumë marka tjera.


Shikoni shpalljet për skutera për të cilët ju jeni të interesuar ne mesin e 8.309 shpalljeve për motoçikleta të reja dhe të përdorura të markave Honda, Suzuki, Yamaha, Peugeout dhe shumë të tjera.


Shisni skutera të markave të ndryshme, të ri dhe të përdorur në MerrJep.com


Shitja e gjërave të reja dhe të përdorura nuk ka qenë kurrë më e lehtë.


Keni skutera për të shitur? Eja në tregun më të madh për tregti online.


Shisni skuterë shpejt, lehtë dhe sigurt në MerrJep.com. Plotësoni të gjitha të dhënat për skuterin që dëshironi të shisni dhe tërhiqni blerësit potencial për shpalljen tuaj.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione