Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Skutera - Të rinj dhe të përdorur të markave të ndryshme në shitje

Adly , 319
Aprillia , 4
Aeon , 124
Aixam , 65
Aprilia , 1090
Peugeot , 2
Arctic Cat , 19
Baotian , 117
Yamaha , 1
Barossa , 29
Bashan , 11
Beeline , 14
Benelli , 44
Piaggio , 1
Beta , 21
Bimota , 77
Blata , 3
BMW , 105
Boom , 3
BRP , 2
BSA , 2
Buell , 2
Cagiva , 10
Can Am , 7
Cectek , 2
CFMOTO , 18
CPI , 84
Daelim , 81
Derbi , 40
Dinli , 1
DKW , 1
Ducati , 23
e-max , 10
emco , 1
E-Ton , 3
Explorer , 27
Gasgas , 3
Generic , 21
Gilera , 326
GOES , 2
Gorilla , 8
Honda , 1028
Husaberg , 6
Husqvarna , 16
Hyosung , 12
Indian , 7
Italjet , 51
Jawa , 6
Jinling , 14
Kawasaki , 43
Keeway , 103
Kimi , 7
Kingway , 4
Knievel , 4
KTM , 18
Kymco , 496
Laverda , 36
Lifan , 44
Linhai , 30
LML , 1
Luxxon , 1
Maico , 6
Malaguti , 234
MBK , 75
Megelli , 9
Motobi , 43
Moto Guzzi , 11
Motowell , 123
MV Agusta , 1
Mz , 21
Norton , 3
NSU , 8
Online , 50
Pegasus , 8
Peugeot , 1042
PGO , 51
Piaggio , 1976
Polaris , 2
Puch , 56
Quadro , 5
Rewaco , 4
Rivero , 21
Sachs , 7
Sherco , 1
Shineray , 9
Simson , 4
Skyteam , 17
SMC , 13
Suzuki , 415
SYM , 396
TGB , 46
TM , 12
Triton , 4
Triumph , 3
Vespa , 331
Yamaha , 2420
Zero , 4
Zhongyu , 9

Skutera të ri dhe të përdorur në shitje. Gjeni skuterë të ri apo të përdorur në mesin e mijëra shpalljeve ditore për shitje të skuterave të ri dhe të përdorur në MerrJep.com.


Shikoni shpalljet për skutera të rinj dhe të përdorur në mesin e 8.309 shpalljeve. Përzgjedhje e madhe e Skuterëve Peugeot, Honda, Kawasaki, Kymco, Suzuki, Aprilia, Suzuki, Piaggio, Vespa e shumë lloje tjera të skuterave në shitje.

Sot 22:24 Skuter , Deçan

Skuter honda 125cc

500 EUR Price Reduced

Sot 17:12 Skuter , Mitrovicë

Aprila Leonardo 125cc

450 EUR Price Reduced

Sot 17:00 Skuter , Prizren

Grand Skuter YAMAHA XCITY 250cc

2 299 EUR

Sot 16:39 Skuter , Prishtinë

Beverly 500cc

1 600 EUR

Sot 16:35 Skuter , Ferizaj

Kymco super 8 50 cc

950 EUR

Sot 16:05 Skuter , Besianë

Piaggio Liberty 125cc

550 EUR

Sot 14:10 Shitorja Skuter , Prishtinë

Shitet Vespa LX 125

1 800 EUR

Sot 13:09 Skuter , Drenas

Shitet Atv 125c V2023

980 EUR

Sot 13:01 Skuter , Drenas

Shitet Atv 125c

980 EUR

Sot 13:01 Skuter , Drenas

Shitet Atv 125c

560 EUR

Sot 13:01 Skuter , Drenas

Shitet Atv 125c

840 EUR

Sot 12:59 Skuter , Drenas

Shitet Atv 125c

750 EUR

Sot 12:09 Skuter , Prishtinë

Yamaha Xenter 125i 2018

2 550 EUR

Sot 11:30 Skuter , Mitrovicë

Skuter SYM 125 me dogan viti 2011

Sot 11:30 Skuter , Mitrovicë

Skuter SYM 125 me dogan viti 2009

Sot 10:34 Skuter , Dardanë

Skuter Honda

720 EUR

Sot 10:17 Skuter , Therandë

yamaha aerox

400 EUR

Sot 10:17 Skuter , Therandë

peugeot 50 cc

450 EUR

Sot 09:17 Skuter , Prizren

Vespa GTS 125cc

2 200 EUR Price Reduced

Sot 08:32 Skuter , Ferizaj

Nas

1 100 EUR

Sot 08:16 Skuter , Gjakovë

Aprilia SR50 R 2007

650 EUR

Kërkoni shpallje për skutera të ri dhe të përdorur në MerrJep.com dhe gjeni skutera Peugeout, skutera Honda, skutera Kawasaki, skutera Kymco, skutera Suzuki, skutera Piaggio dhe lloje tjera të skuterave të ri dhe të përdorur në shitje.


Skutera në shitje


Jeni duke kërkuar të bleni skutera? Platforma MerrJep.com iu ofron mundësi të madhje zgjedhjeje për Skuter nga markat më të njohura në botë si Honda, Kawasaki, Suzuki dhe shumë marka tjera.


Shikoni shpalljet për skutera për të cilët ju jeni të interesuar ne mesin e 8.309 shpalljeve për motoçikleta të reja dhe të përdorura të markave Honda, Suzuki, Yamaha, Peugeout dhe shumë të tjera.


Shisni skutera të markave të ndryshme, të ri dhe të përdorur në MerrJep.com


Shitja e gjërave të reja dhe të përdorura nuk ka qenë kurrë më e lehtë.


Keni skutera për të shitur? Eja në tregun më të madh për tregti online.


Shisni skuterë shpejt, lehtë dhe sigurt në MerrJep.com. Plotësoni të gjitha të dhënat për skuterin që dëshironi të shisni dhe tërhiqni blerësit potencial për shpalljen tuaj.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione