Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Piaggio Të gjitha në Kosovë

125 , 1
250 cc , 1
Beverly , 338
Ciao , 15
Classic , 53
Fly , 101
Free 50 , 25
Liberty , 305
Medley , 2
Model Tjeter , 455
Mondial , 1
NRG , 56
Typhoon , 42
Vespa , 105
X7 , 11
X9 , 119
Zip , 48

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:40 Skuter , Pejë

Beverly 350 sport touring

1 EUR

Sot 17:23 Skuter , Prishtinë

Piaggio MP3

2 500 EUR

Sot 17:23 Skuter , Prishtinë

shes kufer per skuter

5 EUR

Sot 17:07 Skuter , Prizren

Shitet piaggio 124cc

750 EUR

Sot 16:58 Skuter , Pejë

Dy helmeta te motorit

130 EUR

Sot 16:41 Skuter , Prishtinë

Shitet

2 800 EUR

Sot 16:31 Skuter , Mitrovicë

Piaggio Fly 125cc

830 EUR

Sot 16:11 Skuter , Prizren

Piaggio Fly 125ie 2016

1 EUR

Sot 15:54 Skuter , Pejë

VESPA GTS 300 HPE ABS/ASR 2019 - 1VIT RKS

4 500 EUR

Sot 15:38 Skuter , Pejë

Vespa gts 300 2015

Sot 14:33 Skuter , Pejë

Vespa 300GTS SuperSport

4 100 EUR

Sot 14:23 Skuter , Gjilan

piaggio x9 500 cc

1 800 EUR

Sot 13:16 Skuter , Prishtinë

piagio

520 EUR

Sot 13:05 Skuter , Dardanë

Piagiio beverly

Sot 11:36 Skuter , Besianë

Piaggio Liberty

630 EUR

Sot 11:36 Skuter , Besianë

Piaggio Liberty

620 EUR

Sot 11:33 Skuter , Mitrovicë

BLEJ TE GJITHA LLOJET E MOTORRAV SKUTERAV

420 EUR

Sot 10:26 Skuter , Prishtinë

shitet skuteri piagio 50 cc

Sot 10:22 Skuter , Gjilan

Piaggio Skuter 100cc

610 EUR

Sot 09:38 Skuter , Vushtrri

Piaggio x9 500cc ABS��

1 150 EUR Price Reduced

Sot 09:35 Skuter , Vushtrri

Piaggio fly 125 cc 3700km ������

950 EUR

Sot 09:28 Skuter , Pejë

Piaggio Liberty 125 i ardhur nga Zvicra

Sot 08:32 Skuter , Pejë

Beverly ‘S’ -250cc

2 150 EUR

Sot 07:11 Skuter , Pejë

Vespa 125cc viti 2000 me dogan te paguar����

1 150 EUR

Viti: 2000
Sot 06:11 Skuter , Vushtrri

Shitet skuteri piaggo 125cc

800 EUR

Dje 18:56 Skuter , Prishtinë

Skuter Peda 125cc 2021

Online
Dje 14:46 Skuter , Pejë

medley 125 abs 2016

2 500 EUR

Dje 10:13 Skuter , Shtërpcë

Piaggio Beverly 250cc

1 900 EUR

26 Maj 16:28 Skuter , Dardanë

PIAGGIO VESPA 125 I SAPO DOGANUAR����

800 EUR

Online
26 Maj 11:44 Skuter , Pejë

piaggio beverly 350st

5 500 EUR

26 Maj 08:44 Skuter , Mitrovicë

Piaggio Fly 125cc

860 EUR

26 Maj 00:43 Skuter , Pejë

Piaggio Beverly ME DOGAN

3 420 EUR Price Reduced

26 Maj 00:33 Skuter , Pejë

Vespa gt 125cc viti 2006 i doganuar

1 950 EUR

26 Maj 00:33 Skuter , Prishtinë

Beverly 350

42 EUR Price Reduced

26 Maj 00:08 Skuter , Gjakovë

PIAGGIO HONDA YAMAHA APRILIA

950 EUR

25 Maj 23:54 Skuter , Gjakovë

PIAGGIO. HONDA. YAMAHA

1 150 EUR

Viti: 2007
25 Maj 23:34 Skuter , Pejë

Piaggio Beverly 300 cc 2013

25 Maj 10:09 Skuter , Vushtrri

Piaggio nrg 50

750 EUR

24 Maj 12:52 Skuter , Gjakovë

U SHIT! E GEZOFT PRONARI IRI.

1 250 EUR

24 Maj 10:06 Skuter , Gjilan

PIAGGIO VESPA 125 I SAPO DOGANUAR����

800 EUR

Online
24 Maj 00:37 Skuter , Prishtinë

Piaggio Beverly

2 700 EUR

24 Maj 00:21 Skuter , Pejë

Piaggio vespa gts 300ie

3 100 EUR

23 Maj 12:10 Skuter , Pejë

Vespa 125cc 2006 i doganuar nga zvicra

1 950 EUR

23 Maj 10:53 Skuter , Prizren

shes skuter piaggio vespa 250 cc i doganuar ��������

2 400 EUR

23 Maj 10:53 Skuter , Prizren

shes skuter piaggio x7 300cc i ardhur nga ����

2 200 EUR

22 Maj 19:53 Skuter , Pejë

Piaggio ����

21 Maj 23:49 Skuter , Pejë

Piaggio beverly 125cc 2011

1 800 EUR

21 Maj 23:42 Skuter , Gjilan

PIAGGIO VESPA 125 I SAPO DOGANUAR����

800 EUR

Online

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione