Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Piaggio Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

125 , 1
250 cc , 1
Beverly , 368
Ciao , 15
Classic , 56
Fly , 104
Free 50 , 26
Liberty , 324
Medley , 2
Model Tjeter , 473
Mondial , 1
NRG , 56
Typhoon , 44
Vespa , 117
X7 , 16
X9 , 123
Zip , 49

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:18 Skuter , Besianë

Piaggio Liberty

650 EUR

Dje 21:21 Shitorja Skuter , Prishtinë

Shitet Vespa LX 125

1 800 EUR

Dje 15:19 Skuter , Prishtinë

Beverly 500cc

1 600 EUR

Dje 14:38 Skuter , Gjakovë

PIAGGO 325 125 CCM

900 EUR

Dje 13:17 Skuter , Pejë

Beverly 350sport

2 800 EUR

Dje 08:30 Skuter , Prizren

shes vespa 50 cc RKS

1 350 EUR

21 Sht 17:44 Skuter , Prizren

Piaggio

250 EUR

21 Sht 11:37 Skuter , Therandë

Piaggio Skiper Per Pjes

250 EUR

21 Sht 05:30 Skuter , Pejë

Vespa Gts 300 cc 2017 Abs Asr

4 200 EUR

20 Sht 15:59 Skuter , Prishtinë

Vespa 125 Sprint 2020

1 EUR Price Reduced

20 Sht 09:09 Skuter , Pejë

Piaggio Beverly 350i.e 2016 me dogan

4 300 EUR

20 Sht 08:32 Skuter , Pejë

PIAGGIO.MEDLEY.S 125 ABS 2016 8000KM

2 750 EUR

20 Sht 02:41 Skuter , Mitrovicë

BLEJ TE GJITHA LLOJET E MOTORRAV SKUTERAV

420 EUR

19 Sht 23:15 Skuter , Lipjan

Shitet Vespa GT 200 / viti 2003

1 EUR

19 Sht 08:59 Skuter , Pejë

Shitet/Ndrohet

3 850 EUR

19 Sht 08:59 Skuter , Pejë

Shitet/Ndrohet

2 100 EUR

18 Sht 23:13 Skuter , Prishtinë

Piaggio MP3 - Yourban 300cc

3 700 EUR

17 Sht 18:52 Skuter , Besianë

Piaggio Liberty

620 EUR

17 Sht 01:25 Skuter , Gjilan

Piaggio NRG 50cc��������

1 100 EUR

16 Sht 12:32 Skuter , Mitrovicë

Rqgipi

550 EUR

15 Sht 09:11 Skuter , Prishtinë

SHITET Piaggio MP3 250 ie

2 500 EUR Price Reduced

14 Sht 10:17 Skuter , Gjilan

piaggio 250cc

2 300 EUR

12 Sht 21:49 Skuter , Mitrovicë

Shitet

12 Sht 11:45 Skuter , Prizren

Piaggio

570 EUR

12 Sht 06:05 Skuter , Pejë

SHITET BEVERLY 500cc

11 Sht 01:05 Skuter , Prishtinë

PIAGGIO BEVERLY 350ST

3 500 EUR

08 Sht 23:46 Skuter , Pejë

Piaggio Beverly 350cc ST

3 500 EUR

08 Sht 19:51 Skuter , Mitrovicë

Shes Skuterin me Defekt

250 EUR

08 Sht 19:50 Skuter , Mitrovicë

Shes Skuterin me Defekt

250 EUR

08 Sht 15:34 Skuter , Pejë

Piaggio Beverly 400 HPE 2021

5 800 EUR

08 Sht 11:30 Skuter , Kastriot

Vespa 300cc viti 2014

3 800 EUR Price Reduced

04 Sht 17:06 Skuter , Deçan

PiAGGIO

430 EUR Price Reduced

04 Sht 16:03 Skuter , Prizren

Piaggio x8 250cc

1 600 EUR

04 Sht 12:55 Skuter , Vushtrri

SHITET PIAGOO 180CC

160 EUR

03 Sht 19:42 Skuter , Dardanë

Shitet Piaggio 250 cm³

1 100 EUR

03 Sht 15:36 Skuter , Pejë

Piaggio Beverly 350cc ST

3 600 EUR

02 Sht 08:16 Skuter , Gjakovë

Shitet piaggio fly 50

670 EUR

01 Sht 01:21 Skuter , Pejë

Piaggio ����

31 Gush 22:10 Skuter , Prizren

Shitet ose ndrrohet

900 EUR

30 Gush 23:57 Skuter , Pejë

SHITET BEVERLY 350CC

30 Gush 15:25 Skuter , Pejë

Piaggio Beverly 250cc

29 Gush 14:39 Skuter , Pejë

Shiten peshat (Ansoret)

28 Gush 16:33 Skuter , Prizren

Piaggio Fly 125 ie

1 EUR

28 Gush 02:33 Skuter , Vushtrri

Piaggio x8 shitet per arsyje mos perdorimit

800 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione