125cc | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Motoçikleta (mbi 50cc) | Skuter

Yamaha , 307
Piaggio , 271
Honda , 161
Peugeot , 136
Aprilia , 124
Suzuki , 61
SYM , 49
Vespa , 46
Kymco , 42
Gilera , 39
Daelim , 12
Malaguti , 11
Baotian , 10
CPI , 9
Adly , 8
Keeway , 7
PGO , 6
Generic , 6
MBK , 6
Explorer , 5
Benelli , 5
Lifan , 5
Italjet , 4
BMW , 3
Beta , 3
Aixam , 2
KTM , 2
Laverda , 2
Skyteam , 2
Bimota , 2
Motobi , 2
Rivero , 2
TGB , 1
Triumph , 1
TM , 1
Gorilla , 1
Triton , 1
Barossa , 1
Sachs , 1
Ducati , 1
Derbi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 125cc,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 125cc Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:03 ,

piaggio liberty 125cc

580 EUR

Viti: 2006
Sot 12:02 ,

piaggio liberty 125cc

699 EUR

Viti: 2006
Sot 09:49 ,

Peugeot 125cc 4T

900 EUR

Viti: 2005
Dje 21:32 ,

yamaha xmax

2 650 EUR

Viti: 2012
Dje 20:09 ,

Aprilia

Viti: 2004
Dje 18:58 ,

Scooter Piaggio Liberty 125cc

600 EUR

Viti: 2006
Dje 13:36 ,

Piaggio Fly 125 cc

900 EUR

Viti: 2008
Dje 10:47 ,

Shitet

900 EUR

Viti: 2008
31 Korr 17:50 ,

Skuter Tell silverblade

1 390 EUR Price Reduced

Viti: 2016
31 Korr 17:08 ,

VESPA ET4 125CC ME DOGAN

1 000 EUR

Viti: 2000
31 Korr 15:37 ,

Shiten 2 skutera per pjes

155 EUR

Viti: 2008
29 Korr 16:38 ,

Skuter 125cc

1 000 EUR

Viti: 2008
28 Korr 21:13 ,

Yamaha 125cc

Viti: 2008
27 Korr 17:37 ,

Piaggio 125 cc

1 035 EUR

Viti: 2003
26 Korr 11:12 ,

shes krillen para per piaggio skipper 125cc

15 EUR Price Reduced

Viti: 2001
25 Korr 13:26 ,

Shitet skuteri 125cc

Viti: 2003
24 Korr 21:03 ,

Skuterat prej ch-s

480 EUR

Viti: 2008
24 Korr 19:14 ,

Aprilla Leonardo 125cc

1 000 EUR

Viti: 2003
24 Korr 16:47 ,

Skuter

1 300 EUR

Viti: 2010
23 Korr 17:46 ,

Skuter yamaha 125

950 EUR Price Reduced

Viti: 2008
23 Korr 15:01 ,

Yamaha Majesty

700 EUR

Viti: 2002
23 Korr 11:14 ,

Shitet Skuteri

400 EUR

Viti: 2013
22 Korr 22:51 ,

yamaha

1 999 EUR

Viti: 2013
22 Korr 18:32 ,

Piaggio Liberty

700 EUR

Viti: 2006
22 Korr 13:06 ,

Yamaha majesty 125 cc RKS

899 EUR

Viti: 2002
19 Korr 10:43 ,

NAS A8 125cc

Viti: 2021
18 Korr 11:54 ,

SYM 125cc pa dogan

1 050 EUR

Viti: 2015
15 Korr 20:48 ,

Skuter

Viti: 1995

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 125cc | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione