125cc | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Motoçikleta (mbi 50cc) | Skuter

Yamaha , 235
Piaggio , 206
Honda , 135
Peugeot , 116
Aprilia , 96
Suzuki , 47
SYM , 37
Kymco , 37
Vespa , 37
Gilera , 33
Malaguti , 12
Daelim , 10
CPI , 9
Baotian , 8
Adly , 8
Keeway , 7
PGO , 5
Benelli , 5
Lifan , 5
MBK , 4
Explorer , 3
Italjet , 3
KTM , 2
Laverda , 2
Bimota , 2
Motobi , 2
Generic , 2
Rivero , 2
Aixam , 1
Triumph , 1
Gorilla , 1
Skyteam , 1
Triton , 1
Barossa , 1
Sachs , 1
Beta , 1
Ducati , 1
Derbi , 1
Dje 18:18 ,

Peguote 125cc

450 EUR

Viti: 2010
Dje 18:18 ,

Peguote 125cc

450 EUR

Viti: 2010
Dje 17:21 ,

Piaggio skipper 125cc

Viti: 2000
Dje 16:42 ,

Shitet Skuter Baotian

550 EUR

Viti: 2007
Dje 14:56 ,

Skuter honda 125cc

550 EUR

Viti: 2000
29 Sht 21:53 ,

Piaggio

Viti: 2009
29 Sht 17:59 ,

Honda 125cc

Viti: 2006
29 Sht 12:54 ,

Shitet Piaggio Liberty 125cc

1 100 EUR

Viti: 2006
29 Sht 12:48 ,

YAHAMA MAJESTY 125cc 2004

1 100 EUR

Viti: 2004
28 Sht 12:06 ,

Yamaha Tricity 125

2 590 EUR

Viti: 2017
27 Sht 22:57 ,

Honda Pantheon 125cc Inxheksion me dogan

750 EUR Price Reduced

Viti: 2004
27 Sht 21:17 ,

Skuter 125cc

Viti: 2009
27 Sht 20:06 ,

Skutera te ardhur prej ch para 1 muaji

500 EUR

Viti: 2007
27 Sht 19:34 ,

Aprilia Leonardo 125cc

780 EUR

Viti: 2002
27 Sht 09:33 ,

Aprilia 125 cc viti prodhimit 2013

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2013
25 Sht 16:41 ,

Motobi 125cc viti 2015

1 500 EUR

Viti: 2015
25 Sht 13:28 ,

suzuki 125cc

630 EUR

Viti: 1998
25 Sht 11:39 ,

Skuter

Viti: 2004
25 Sht 10:00 ,

Peguote 125cc

450 EUR

Viti: 2000
25 Sht 10:00 ,

Peguote 125cc

450 EUR

Viti: 2000
24 Sht 10:35 ,

Honda 125cc Viti 2016

2 200 EUR

Viti: 2016
24 Sht 10:35 ,

Honda 125cc Viti 2016

2 200 EUR

Viti: 2016
24 Sht 10:35 ,

Honda 125cc 2016

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2016
24 Sht 10:23 ,

Piaggio Liberty

Viti: 2006
23 Sht 20:43 ,

Shes skuterin 125cc Yamaha

650 EUR

Viti: 1998
22 Sht 08:49 ,

Yamaha Majesty 125cc

850 EUR

Viti: 2005
21 Sht 19:56 ,

Shitet vespa 125cc

1 550 EUR

Viti: 2004

  • 125cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • 125cc në kategorinë All Category
  • 125cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • 125cc në kategorinë Kros/Enduro
  • 125cc në kategorinë Sportiv
  • 125cc në kategorinë Kros/Enduro
  • 125cc në kategorinë Skuter
  • 125cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • 125cc në kategorinë Telefona celular
  • 125cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)

Në fillim