Aprilia | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Motoçikleta (mbi 50cc) | Skuter

Aprilia , 295
Yamaha , 5
Italjet , 2
MBK , 2
Peugeot , 2
Piaggio , 2
Vespa , 2
Honda , 1
Laverda , 1
Motowell , 1
Suzuki , 1
SYM , 1
Dje 15:46 ,

YAMAHA X-city 2009

1 890 EUR

Viti: 2009
28 Tet 22:19 ,

Aprilia 125 cc viti prodhimit 2013

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2013
10 Tet 12:33 ,

skuter

Viti: 2001
10 Tet 01:05 ,

Aprilia Scarabeo

1 850 EUR

Viti: 2008
07 Tet 20:58 ,

shitet

450 EUR

Viti: 2009
05 Tet 19:52 ,

Shitet Skuteri 125cc

900 EUR

Viti: 2004
29 Sht 15:57 ,

Motor

550 EUR

Viti: 2002
27 Sht 19:34 ,

Aprilia Leonardo 125cc

780 EUR

Viti: 2002
13 Sht 18:28 ,

Shitet motorri Aprilia 150 kubik

160 EUR

Viti: 2003
13 Sht 16:04 ,

Aprilia SR50 49cc

429 EUR

Viti: 2002
10 Sht 23:58 ,

Aprilia sr50cc

600 EUR

Viti: 2002
10 Sht 19:48 ,

Aprilia Leonardo 125cc

740 EUR

Viti: 2004
09 Sht 17:15 ,

Shes Aprilia 125cc

1 EUR

Viti: 2000
22 Gush 17:33 ,

Shitet Aprilia 500cc

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2005
14 Gush 14:13 ,

Skuter 125

1 500 EUR

Viti: 2009
13 Gush 12:18 ,

Shitet skuter 50cc aprilia

350 EUR

Viti: 2001
12 Gush 10:22 ,

Skuter 125cc Aprilia

600 EUR

Viti: 2000
10 Gush 12:50 ,

Skuter Aprilia 50c

350 EUR

Viti: 2009
03 Gush 17:13 ,

Aprilia atlantic 250cc

600 EUR

Viti: 2004
03 Gush 13:27 ,

Motor

600 EUR

Viti: 2004
23 Korr 22:42 ,

Motoservisjetoni 049299988

Viti: 2011
22 Korr 16:10 ,

Blej

Viti: 2003
14 Korr 11:05 ,

Aprilia scarabeo 500

2 000 EUR

Viti: 2003
12 Korr 20:58 ,

Aprilia 125cc

500 EUR

Viti: 2002
12 Korr 13:25 ,

Skuter aprilia 50 cc

Viti: 2002
11 Korr 23:26 ,

Aprilia

530 EUR

Viti: 2010
08 Korr 16:27 ,

Aprilia

630 EUR

Viti: 2012
05 Korr 18:28 ,

Shitet skuter aprilia SR50cc

780 EUR

Viti: 2006
05 Korr 14:37 ,

Aprilia 125 cc

560 EUR

Viti: 2004
01 Korr 18:40 ,

Aprilia Scarabeo 500ie

2 500 EUR

Viti: 2007
25 Qer 12:34 ,

Aprilia 50 ccm

1 400 EUR

Viti: 2017
20 Qer 21:45 ,

Aprilia leonardo 125cc

570 EUR

Viti: 2004
18 Qer 21:44 ,

Shitet Aprilia Leonardo

750 EUR

Viti: 2002
13 Qer 11:12 ,

Shitet Aprilia

800 EUR

Viti: 1997
10 Qer 20:54 ,

aprilia scarabeo 500 kubik

2 200 EUR

Viti: 2003
04 Qer 02:12 ,

Motorr aprilia 49cc

250 EUR

Viti: 2003
03 Qer 23:50 ,

Motorr 49cc aprilia

250 EUR

Viti: 2003


Në fillim