Gjakovë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Skuter

Adly , 18
Aeon , 2
Aixam , 1
Aprilia , 38
Baotian , 6
Barossa , 1
Bimota , 1
BMW , 1
CPI , 2
Daelim , 5
Derbi , 1
Generic , 1
Gilera , 7
Honda , 45
Husqvarna , 1
Jawa , 1
Kawasaki , 3
Keeway , 4
Kymco , 8
Lifan , 1
Linhai , 1
Malaguti , 11
Motobi , 2
Motowell , 2
Mz , 1
Online , 2
Pegasus , 1
Peugeot , 32
Piaggio , 41
Puch , 3
Quadro , 1
Rivero , 2
SMC , 1
Suzuki , 10
SYM , 22
TGB , 2
Triumph , 1
Vespa , 5
Yamaha , 67

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Maj 14:05 ,

Shitet motorri

800 EUR Price Reduced

Viti: 2007
30 Pri 18:02 ,

Shitet Malaguti Phantom F12 100cc

500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
24 Pri 07:57 ,

Shitet motorri

320 EUR

Viti: 2005
23 Pri 14:03 ,

Shitje

650 EUR

Viti: 2000
21 Pri 00:10 ,

Shitet

350 EUR

Viti: 2007
21 Pri 00:10 ,

Shitet

350 EUR

Viti: 2007
20 Pri 18:16 ,

Motor Malugati

850 EUR

Viti: 2001
12 Pri 14:56 ,

Shitet skuteri

250 EUR

Viti: 2008
11 Pri 23:11 ,

Skuter

900 EUR

Viti: 2007
09 Pri 15:17 ,

SHITETTT!!!!!!!

650 EUR

Viti: 2006
27 Mar 17:02 ,

Shitet

800 EUR

Viti: 2003
22 Mar 14:14 ,

piaggio x8 200cc

1 400 EUR

Viti: 2006
18 Mar 17:11 ,

Shitet Mondial 150cc

420 EUR

Viti: 2008
11 Mar 13:35 ,

shitet

330 EUR

Viti: 2001
08 Mar 23:08 ,

shitet

320 EUR

Viti: 2001
07 Mar 23:06 ,

Shitet yamaha teos 125cc

1 000 EUR

Viti: 2002
07 Mar 22:57 ,

AREOX

9 999 999 EUR

Viti: 2010
07 Mar 21:06 ,

Shitet motorri

200 EUR

Viti: 2010
02 Mar 10:17 ,

Shes motorrin

500 EUR

Viti: 2020
28 Shk 17:04 ,

Mondial 150 Cc

350 EUR

Viti: 2007
18 Shk 12:42 ,

Shitet honda 125cc

Viti: 2006
11 Shk 15:35 ,

Skuter

480 EUR

Viti: 2003
02 Shk 20:53 ,

Trotinet elektrik L2 45km/h

450 EUR

Viti: 2020
02 Shk 20:53 ,

Trotinet Elektrit L2 45km/h

450 EUR

Viti: 2020
19 Jan 23:15 ,

Shitet

400 EUR

Viti: 2006
03 Jan 19:28 ,

Honda

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
26 Dhj 19:43 ,

Motorr

Viti: 2020
19 Dhj 18:48 ,

Shitet orgjent

450 EUR

Viti: 2005
14 Dhj 15:01 ,

Pres blersin serijoz

450 EUR

Viti: 2005
25 Nën 15:59 ,

Yamaha beluga

500 EUR

Viti: 2000
22 Nën 23:12 ,

Beluga

500 EUR

Viti: 2000
17 Nën 15:42 ,

Shitet

230 EUR

Viti: 2020
15 Nën 17:11 ,

Motorr

420 EUR

Viti: 2008
08 Nën 16:57 ,

shes bicikleten

60 EUR

Viti: 2011
30 Tet 12:49 ,

Motorr Mondial HSI

420 EUR

Viti: 2007
18 Tet 10:53 ,

Shitet skuteri Honda 50 cc

Viti: 2003
17 Tet 21:44 ,

Peugeot

299 EUR

Viti: 2017
15 Tet 20:04 ,

pezho 49cc

400 EUR

Viti: 1982
15 Tet 19:51 ,

Pezho 49cc

400 EUR

Viti: 1982
14 Tet 18:04 ,

Shitet Motorri

Viti: 2006
14 Tet 18:04 ,

Shitet Motorri

Viti: 2006
13 Tet 20:37 ,

Shitet Motorri

1 EUR

Viti: 2004
01 Tet 22:44 ,

Shitet Xmax

Viti: 2015

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione