Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Yamaha Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

125 , 226
Aerox , 1
Aerox , 373
Axis , 5
Beluga , 62
Booster , 30
Cygnus , 83
DragStar , 2
DT , 34
FJR , 2
FZ , 5
FZR , 6
Majesty , 196
Maxster , 119
MBK , 17
Model Tjeter , 864
Mondial , 1
MT , 4
Neo , 16
R1 , 4
R6 , 2
Raptor , 1
RD250 , 25
Skyliner , 15
SR125 , 1
TMAX , 23
TRI-Z 250 , 5
TZR , 3
Virago , 3
X-City , 17
X-MAX , 239
XT , 5
YZ , 14
Zuma , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 17:00 Skuter , Prizren

Grand Skuter YAMAHA XCITY 250cc

2 299 EUR

Dje 12:09 Skuter , Prishtinë

Yamaha Xenter 125i 2018

2 550 EUR

Dje 10:17 Skuter , Therandë

yamaha aerox

400 EUR

Dje 00:36 Skuter , Prishtinë

YAMAHA XMAX - 300cc - 2017 - 044110606

5 300 EUR

Dje 00:27 Skuter , Gjilan

Yamaha Xcenter 125cc

11 EUR

Dje 00:16 Skuter , Prizren

T Max 530 DX

10 700 EUR

01 Tet 13:36 Skuter , Therandë

Yamaha Beluga 125

560 EUR

01 Tet 08:45 Skuter , Gjilan

Yamaha Tmax 500

5 200 EUR

30 Sht 23:53 Skuter , Gjilan

Shitet Skuteri Yamaha 125 xMax

600 EUR

30 Sht 14:58 Skuter , Pejë

Yamaha X-Max 250 ccm

1 750 EUR

30 Sht 09:53 Skuter , Gjilan

Shitet

250 EUR

30 Sht 09:51 Skuter , Gjilan

Shitet Skuteri

2 400 EUR

30 Sht 09:51 Skuter , Gjilan

Shitet Skuteri

1 650 EUR Price Reduced

30 Sht 09:50 Skuter , Gjilan

Shitet Tmax

2 900 EUR

30 Sht 09:50 Skuter , Gjilan

Shitet Xmax

2 700 EUR

29 Sht 23:47 Skuter , Gjilan

Yamaha aerox

750 EUR

29 Sht 14:44 Skuter , Prishtinë

Skuter 250cc

850 EUR

29 Sht 14:20 Skuter , Prizren

Ne shitje yamaha xq master 125 cc

1 600 EUR

29 Sht 14:10 Skuter , Prizren

shes yamaha xmax 300 cc RKS

6 500 EUR

29 Sht 13:23 Skuter , Prishtinë

Yamaha XMAX 300 2021/22

1 EUR Price Reduced

29 Sht 13:12 Skuter , Prizren

Yamaha X-MAX

3 800 EUR

28 Sht 17:59 Skuter , Gjilan

Yamaha aerox

800 EUR

28 Sht 17:44 Skuter , Pejë

Yamaha X-MAX 250CC

1 750 EUR

28 Sht 09:40 Skuter , Pejë

Yamaha 125i ABS 2011

2 150 EUR

27 Sht 10:16 Skuter , Gjilan

Shitet Skuteri

2 600 EUR

26 Sht 18:30 Skuter , Gjilan

Shes

750 EUR

26 Sht 18:21 Skuter , Gjilan

Shes

750 EUR

26 Sht 17:18 Skuter , Prishtinë

Yamaha TMAX 560

11 500 EUR

26 Sht 09:57 Skuter , Pejë

Shes X-Max 2010 250cc, Malossi

2 349 EUR

26 Sht 09:53 Skuter , Pejë

Yamaha xmax 250i 2010 Malossi

2 350 EUR

26 Sht 07:26 Skuter , Gjilan

Shes majesty 125cc

380 EUR

26 Sht 06:14 Skuter , Gjilan

X-MAX

2 290 EUR

24 Sht 22:22 Skuter , Gjilan

X max 125 cc me dogan viti 2013

1 999 EUR

24 Sht 22:04 Skuter , Gjilan

Yamaha majesty 125cc

430 EUR

23 Sht 18:41 Skuter , Mitrovicë

X Max 300

6 300 EUR

23 Sht 15:19 Skuter , Prishtinë

Shitet Yamaha Majasty 400

1 350 EUR Price Reduced

22 Sht 22:57 Skuter , Kaçanik

Shitet Yamaha Majesty 125c 2007,x

1 100 EUR Price Reduced

22 Sht 14:56 Skuter , Prishtinë

Yamaha Maxter 125cc

1 200 EUR

22 Sht 10:35 Skuter , Gjilan

Maxter

1 200 EUR

22 Sht 10:25 Skuter , Gjilan

YAMAHA XMAX 250cc

2 EUR Price Reduced

21 Sht 10:30 Skuter , Gjakovë

Shes motorr

1 100 EUR

21 Sht 05:57 Skuter , Prishtinë

Yamaha Xmax 1 vjet Rexhistrim

1 620 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione