Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Motoçikleta (mbi 50cc) | Skuter | Yamaha | X-MAX

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha X-MAX | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 17:45 ,

YAMAHA X MAX 2015

3 300 EUR

Viti: 2015
Dje 10:51 ,

Yamaha Xmax

2 500 EUR

Viti: 2010
11 Maj 11:40 ,

X-max 250cc

1 500 EUR

Viti: 2005
10 Maj 01:15 ,

Shitet x max 125cc

3 000 EUR

Viti: 2012
08 Maj 20:00 ,

Yamaha x-max 250 cc 2013

2 500 EUR

Viti: 2013
02 Maj 01:29 ,

Yamaha x max

1 600 EUR

Viti: 2008
30 Pri 04:46 ,

Yamaha

1 650 EUR

Viti: 2009
18 Pri 13:32 ,

X max

5 400 EUR

Viti: 2019
06 Pri 01:59 ,

yamaha xmax 250cc !!!

2 100 EUR

Viti: 2008
04 Pri 14:18 ,

Yamaha x max 250cc

1 700 EUR

Viti: 2007
02 Pri 04:21 ,

Yamaha x-max 125cc -2011

1 600 EUR

Viti: 2011
20 Mar 20:30 ,

Yamaha X max

1 850 EUR

Viti: 2009
16 Mar 12:38 ,

YAMAHA Xmax

3 000 EUR

Viti: 2012
07 Mar 00:07 ,

Yamaha Xmax 125cc

1 650 EUR

Viti: 2006
05 Mar 19:48 ,

Yamaha Xmax125

1 400 EUR

Viti: 2006
09 Shk 17:05 ,

x-max

2 600 EUR

Viti: 2010
21 Jan 10:21 ,

Yamaha x max mbulesë këmbësh

69 EUR

Viti: 2015
26 Tet 18:20 ,

Yamaha X Max

1 400 EUR

Viti: 2006
04 Tet 01:05 ,

shes yamaha xmax 250 abs

3 100 EUR

Viti: 2012
16 Sht 01:04 ,

Shitet x-max 125cc

2 750 EUR

Viti: 2010
15 Sht 21:29 ,

X max 125 cc

2 750 EUR

Viti: 2010
14 Sht 00:36 ,

Shitet urgjent

1 500 EUR

Viti: 2007
04 Sht 11:53 ,

Xham per X max

89 EUR Price Reduced

Viti: 2019
30 Gush 22:53 ,

yamaha x max 250 cc

1 700 EUR

Viti: 2006
28 Gush 14:30 ,

Yamaha x max

Viti: 2018
26 Gush 23:40 ,

Yamaha x max 250cc me dogan

1 450 EUR

Viti: 2007
24 Gush 15:55 ,

yamaha x-max 250cc

1 450 EUR

Viti: 2006
21 Gush 15:04 ,

Yamaha x max me dogan

1 500 EUR

Viti: 2007
14 Gush 17:26 ,

Xmax 250R

2 100 EUR

Viti: 2007
13 Gush 17:12 ,

Yamaha X Max 125cc

Viti: 2009
02 Gush 21:40 ,

Yamaha X-Max 125 - Urgjent

1 750 EUR

Viti: 2006
29 Korr 17:43 ,

yamaha xmax 250cc

1 500 EUR

Viti: 2009
27 Korr 11:35 ,

Yamaha x max 250cc

1 EUR Price Reduced

Viti: 2006
21 Korr 16:56 ,

X max

5 600 EUR

Viti: 2019
20 Korr 17:11 ,

Skuter xmax

Viti: 2017
19 Korr 19:19 ,

Yamaha x-max 250 cc 2007

1 480 EUR

Viti: 2007
15 Korr 19:26 ,

yamaha xmax 250

1 999 EUR

Viti: 2009
13 Korr 15:37 ,

X max yamaha

4 700 EUR

Viti: 2014
07 Korr 13:30 ,

Yamaha xmax 250

1 450 EUR

Viti: 2006
08 Qer 01:04 ,

Yamaha X Max 125cc

1 850 EUR

Viti: 2006
07 Qer 16:21 ,

Yamaha X max

1 EUR

Viti: 2008
07 Qer 03:26 ,

Yamaha x-max 125 2007

1 300 EUR

Viti: 2007
05 Qer 16:23 ,

Yamha xmax

2 350 EUR

Viti: 2008
29 Maj 20:59 ,

Yamaha Xmax 250cc

2 000 EUR

Viti: 2007

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha X-MAX | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione