Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Honda Të gjitha në Kosovë

CB , 70
CBF , 4
CBR , 336
CR , 8
CRB , 19
CRF , 5
FMX , 29
Model Tjeter , 130
MTX , 8
NSR , 53
Rebel , 1
ST , 4
Shadow , 2
VF , 27
VFR , 31
VT , 2
VTR , 14
XBR , 5
XR , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 03:11
Linku:
Sportiv , Gjilan

Honda VTR Sp1 1000c

39 EUR


Dje 03:23 Sportiv , Pejë

honda vf 1000cc

1 850 EUR

Dje 03:11
Linku:
Sportiv , Gjilan

Honda VTR Sp1 1000c

39 EUR

04 Qer 04:17 Sportiv , Ferizaj

Honda cb 600cc

4 400 EUR

03 Qer 22:22 Sportiv , Gjilan

Honda CBR 125cc 2006 vit

1 000 EUR Price Reduced

02 Qer 22:55 Sportiv , Pejë

Honda cbr 600cc

4 500 EUR

Viti: 2005
01 Qer 08:36 Sportiv , Malishevë

Shes motorrin honda 125cc

750 EUR

28 Maj 15:52 Sportiv , Gjilan

Mottori ne shitje

26 Maj 11:53 Sportiv , Zveçan

Honda

4 500 EUR

25 Maj 13:26 Sportiv , Drenas

SHITET MOTORI

3 650 EUR

07 Maj 18:26 Sportiv , Skenderaj

HONDA VFR 750CC

1 300 EUR Price Reduced

06 Maj 21:02 Sportiv , Rahovec

Honda VFR 750

17 Pri 16:34 Sportiv , Gjilan

Honda FMX 650

14 Pri 10:09 Sportiv , Klinë

Shiten Honda / Suzuki

11 Pri 20:39 Sportiv , Gjilan

Honda FMX 650

1 EUR

10 Pri 14:27 Sportiv , Pejë

Shitet Honda f600

2 800 EUR Price Reduced

06 Pri 18:29 Sportiv , Gjilan

Honda FMX 650

1 EUR

03 Pri 18:17 Sportiv , Prishtinë

Honda cbr 600cc

4 500 EUR

Viti: 2005
03 Pri 09:15 Sportiv , Drenas

Honda cbr 600cc

2 200 EUR

26 Mar 20:20 Sportiv , Deçan

shitet

1 EUR

25 Mar 01:59 Sportiv , Lipjan

Honda cbr 125R 2010 ����

5 EUR

20 Mar 21:29 Sportiv , Shtime

Shes hondea sport 750

19 Mar 18:48 Sportiv , Ferizaj

Honda750

1 700 EUR

28 Shk 15:58 Sportiv , Skenderaj

HONDA XL 125V Varadero

950 EUR

06 Shk 14:14 Sportiv , Lipjan

Honda Cbr 125R ����

1 300 EUR

28 Jan 19:40 Sportiv , Mitrovicë

Honda 2012 125cc

1 800 EUR

23 Jan 10:44 Sportiv , Prizren

HONDA 600 F4

1 EUR

19 Jan 09:56 Sportiv , Viti

Honda 600rr

12 Jan 23:26 Sportiv , Mitrovicë

honda nsr125

1 EUR

10 Nën 23:54 Sportiv , Prizren

Shitet honda cbr

3 500 EUR

03 Nën 20:29 Sportiv , Gjilan

Motorr

24 Tet 10:10 Sportiv , Fushë Kosovë

Honda cbr1000rr

4 200 EUR

21 Tet 14:38 Sportiv , Prizren

Shitet honda cbr

3 500 EUR

11 Tet 00:47 Sportiv , Prizren

Shitet Hondacbr600

3 500 EUR

Viti: 2008
05 Tet 19:26 Sportiv , Ferizaj

Shitet Honda Cbr 125cc

1 850 EUR

Viti: 2012
04 Tet 00:46 Sportiv , Prizren

Shitet honda cbr

3 800 EUR

Viti: 2008
02 Tet 14:44 Sportiv , Rahovec

Honda

600 EUR

Viti: 1993
30 Sht 02:08 Sportiv , Prizren

Shitet hondacbr 600

3 500 EUR

Viti: 2008
27 Sht 23:35 Sportiv , Gjilan

honda 80 cc 4 shpejtsi

1 EUR

Viti: 1988

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione