Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki | Address

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki Address | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

08 Shk 13:04 Chopper/Coustom , Viti

shitet quperi 125 kubik

500 EUR

22 Dhj 21:42 Të tjera , Viti

Shes suzuki gn 125 kobik

Viti: 2000
13 Qer 12:31 Skuter , Therandë

suzuki 70 cc

270 EUR

Viti: 2005
18 Shk 23:01 Sportiv , Ferizaj

Shitet

950 EUR

Viti: 1998
09 Shk 14:44 Skuter , Dragash

Suzuki 125cc

500 EUR

Viti: 1998
09 Shk 02:49 Skuter , Dragash

Suzuki

500 EUR

Viti: 1998
03 Jan 13:45 Sportiv , Vushtrri

Alban

320 EUR

Viti: 2018
15 Nën 18:52 Me katër rrota/ATV , Gjilan

Blej atw

Viti: 2009
07 Tet 18:56 Kros/Enduro , Therandë

Mororr Kros

170 EUR

Viti: 2015
06 Tet 20:28 Sportiv , Gjilan

Susuki

2 900 EUR

Viti: 1996
15 Sht 20:33 Kros/Enduro , Burim

Susuki 450cc Full Kros

2 300 EUR

Viti: 2010
20 Gush 14:19 Skuter , Mitrovicë

KARBURATOR

25 EUR

Viti: 2008
05 Korr 14:45 Kros/Enduro , Kastriot

Shitet karaseria e krosit 750 cc

250 EUR

Viti: 1990
21 Maj 12:12 Skuter , Gjakovë

Shitet Suzuki 125cc

900 EUR

Viti: 2007
10 Maj 23:42 Kros/Enduro , Pejë

shitet mini cross 125 cc

500 EUR

Viti: 2010
14 Mar 18:13 Me katër rrota/ATV , Deçan

Atv ne shitje

Viti: 2020
09 Nën 18:29 Skuter , Fushë Kosovë

Shes motorrin

Viti: 2012
30 Sht 18:25 Chopper/Coustom , Ferizaj

Shitet

900 EUR

Viti: 2003
28 Sht 20:05 Sportiv , Gjakovë

Shitet Biciklla

100 EUR

Viti: 2009
22 Sht 00:27 Skuter , Gjakovë

skuter

300 EUR

Viti: 2003
16 Sht 15:51 Skuter , Gjilan

Shes

200 EUR

Viti: 2004
20 Gush 19:05 Sportiv , Viti

Biciklet

500 EUR

Viti: 2020
25 Qer 11:25 Chopper/Coustom , Gjilan

Motorr

550 EUR

Viti: 1998
28 Maj 16:52 Kros/Enduro , Rahovec

Suzuki

600 EUR

Viti: 1981
02 Maj 17:17 Kros/Enduro , Malishevë

shitet krosi 200cc

800 EUR

Viti: 1997
01 Maj 20:40 Sportiv , Lipjan

Shitet suzuki 700€

700 EUR

Viti: 1999
30 Pri 10:51 Skuter , Prishtinë

Suzuki katana 50cc

420 EUR

Viti: 1998
29 Pri 10:52 Kros/Enduro , Malishevë

kross 200cc

900 EUR

Viti: 1997
29 Pri 01:12 Kros/Enduro , Malishevë

shitet suzuki 125cc

900 EUR

Viti: 1997
29 Pri 00:52 Kros/Enduro , Malishevë

shitet krosi 125cc

900 EUR

Viti: 1997
24 Pri 01:53 Sportiv , Vushtrri

Biciklet

80 EUR

Viti: 2020
21 Pri 14:18 Sportiv , Gjakovë

Motorr.Shitet Motorri .Motorr krros

Viti: 2018
19 Pri 22:33 Të tjera , Malishevë

Blendon Kastrati

180 EUR

Viti: 2019
15 Pri 23:20 Kros/Enduro , Klinë

Shitet mini kros

200 EUR

Viti: 2010
21 Mar 17:21 Sportiv , Lipjan

SUZUKI GSXR 1000

3 350 EUR

Viti: 2004
05 Mar 08:53 Sportiv , Gjilan

Drit

1 EUR

Viti: 2017
16 Dhj 19:48 Skuter , Rahovec

Motorrat

Viti: 1989
04 Dhj 14:35 Kros/Enduro , Skenderaj

Shitet Suzuki 125cc

550 EUR

Viti: 1986
23 Sht 20:36 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Atv

300 EUR

Viti: 2010
21 Sht 22:55 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Atv

300 EUR

Viti: 2010
19 Sht 16:04 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Atv

300 EUR

Viti: 2010
17 Sht 22:12 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Atv

300 EUR

Viti: 2010
16 Sht 11:16 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Atv

300 EUR

Viti: 2010
15 Sht 20:01 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Atv

300 EUR

Viti: 2010
14 Maj 04:13 Skuter , Gjilan

Suzuki Address 113cc 2016 1300km

2 000 EUR

Viti: 2016
16 Gush 20:34 Skuter , Klinë

Urgjent shitet skuteri

320 EUR

Viti: 2004
12 Maj 17:27 Skuter , Pejë

zuzuki

220 EUR

Viti: 2009
12 Maj 14:07 Skuter , Burim

suzuki

220 EUR

Viti: 2008
17 Pri 12:25 Kros/Enduro , Ferizaj

Krosi suzuki

250 EUR

Viti: 1998

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki Address | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione