Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki | GS

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki GS | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Korr 00:22 Sportiv , Gjilan

Suzuki 500 Cc

1 199 EUR

Viti: 1995
19 Korr 23:01 Sportiv , Gjilan

Suzuki 500

1 099 EUR

Viti: 1995
23 Maj 13:20 Sportiv , Shtime

shes

5 300 EUR

Viti: 2010
30 Mar 09:46 Kros/Enduro , Prishtinë

Suzuki gs1100s

700 EUR

Viti: 1983
11 Shk 13:30 Kros/Enduro , Prishtinë

045 537 623

500 EUR

Viti: 1984
25 Tet 18:04 Chopper/Coustom , Pejë

Motorr

600 EUR

Viti: 1992
20 Tet 15:51 Kros/Enduro , Prishtinë

045 537 623

500 EUR

Viti: 1983
02 Sht 16:23 Sportiv , Burim

Suzuki 500 kubik

1 300 EUR

Viti: 1996
27 Korr 14:51 Kros/Enduro , Prishtinë

045537623

700 EUR

Viti: 1983
05 Jan 22:04 Kros/Enduro , Prishtinë

Suzuki gs1100es

Viti: 1983
18 Korr 17:17 Skuter , Prizren

skuter 125cc

390 EUR

Viti: 2000
13 Korr 17:45 Kros/Enduro , Prishtinë

Shumë punonë mirë

Viti: 1983
20 Maj 15:48 Touring , Gjilan

SUZUKI GS 1000 OLDAIMER 40 VJEWAR

2 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
27 Tet 18:31 Sportiv , Prishtinë

Suzuki Gs500 Bandit

Viti: 1996
11 Jan 23:09 Kros/Enduro , Prishtinë

Aaa

2 000 EUR

Viti: 2002
17 Gush 22:56 Sportiv , Ferizaj

Matorr

1 500 EUR

Viti: 2005
21 Sht 13:59 Sportiv , Klinë

Suzuki gs500

1 250 EUR

Viti: 1992
10 Mar 23:48 Sportiv , Prizren

Suzuki 500cc

200 EUR

Viti: 1990
10 Shk 16:39 Sportiv , Prizren

suzuki 500 cc

150 EUR

Viti: 1993
04 Sht 17:00 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Suzuki 500 kubik.

2 500 EUR

Viti: 2008
12 Korr 19:25 Kros/Enduro , Lipjan

Suzuki

500 EUR

Viti: 2000
01 Maj 15:23 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Suzuki Gs500cc

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 1992

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki GS | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione