Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki | GSR

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki GSR | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Sht 19:26 ,

Urgjent 95 ero

95 EUR

Viti: 2000
19 Pri 10:51 ,

suzuki inazuma

3 000 EUR

Viti: 2013
05 Mar 12:33 ,

shitet suzuki

2 800 EUR

Viti: 2013
01 Tet 13:33 ,

Suzuki

3 300 EUR

Viti: 2007
19 Gush 19:42 ,

Suzuki Virus

1 EUR

Viti: 2008
09 Pri 15:40 ,

SUZUKI GSR600A

3 800 EUR

Viti: 2011
04 Gush 15:06 ,

shiten

400 EUR

Viti: 1991
12 Korr 08:39 ,

Shitet motori 750cc suzuki

800 EUR

Viti: 2002
23 Qer 13:35 ,

Shitet Motorri

2 500 EUR

Viti: 2004
16 Qer 11:50 ,

Motor Kros 750 CC

850 EUR

Viti: 1995
25 Maj 20:22 ,

Suzuki.ndrroj

1 350 EUR

Viti: 1995
16 Mar 15:25 ,

Suzuki Gsx 750 shitet nderrohet

850 EUR

Viti: 1993
14 Mar 23:25 ,

Per Suzuki

Viti: 1990
06 Shk 20:07 ,

Motorr suzuki gsxr 750

1 000 EUR

Viti: 1995
30 Jan 19:25 ,

Suzuki 750 gsrx

3 000 EUR

Viti: 2006
29 Jan 12:13 ,

SUZUKI

Viti: 2007
05 Jan 16:22 ,

SUZUKI GSXR 750 K4

2 599 EUR

Viti: 2004
27 Nën 19:06 ,

Suzuki

400 EUR

Viti: 1993
13 Nën 11:43 ,

Suzuki 750

750 EUR

Viti: 1995
10 Gush 11:43 ,

Shitet suzuki 750cc

2 800 EUR

Viti: 2004
15 Korr 23:20 ,

suzuki

2 500 EUR

Viti: 2001
26 Maj 22:02 ,

Besarti

2 800 EUR

Viti: 1987
06 Maj 20:23 ,

Shes suzuki motorr

3 400 EUR

Viti: 2003
03 Maj 10:36 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2005
23 Pri 12:23 ,

Shitet suzuki

2 700 EUR

Viti: 2000
14 Dhj 00:18 ,

suzuki 750c

550 EUR

Viti: 1989
16 Nën 19:08 ,

suzuki gsxr600 k2

1 500 EUR

Viti: 2002
08 Nën 13:37 ,

Suzuki

Viti: 1989
04 Nën 17:30 ,

suzuki gsxr 600 k2

1 600 EUR

Viti: 2002
09 Tet 19:11 ,

Shitet motori i doganuar.

1 700 EUR

Viti: 1991
08 Tet 11:27 ,

shes krosin 750 cc

Viti: 1989
15 Sht 17:04 ,

shitet krosi

Viti: 2006
30 Gush 13:52 ,

Suzuki

12 000 EUR

Viti: 2012
24 Gush 00:18 ,

shes ose bej ndrrim

900 EUR

Viti: 2000
21 Gush 19:02 ,

Suzuki

900 EUR

Viti: 1997

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki GSR | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione