Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki

Address , 46
Burgman , 104
Desperado , 11
DR , 79
DT , 72
GS , 15
GSR , 73
GSX , 126
GSX-R , 157
Hayabusa , 4
LT-R450 , 14
Model Tjeter , 554
Model Tjeter , 160
RF , 25
RM , 77
RV , 1
suzuki , 66
Suzuki , 2
SV , 22
TS , 28

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:17 ,

suzuki VX800

1 850 EUR

Viti: 1990
Sot 14:39 ,

Suzuki Burgman

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Dje 22:11 ,

Shitet motorr

1 EUR

Viti: 2010
Dje 22:07 ,

Suzuki sv650

2 400 EUR

Viti: 2000
Dje 21:42 ,

suzuki 125

550 EUR

Viti: 1996
Dje 13:21 ,

Chopper

2 700 EUR

Viti: 1998
16 Maj 23:14 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2009
16 Maj 22:21 ,

Suzuki 125CC

Viti: 2001
16 Maj 16:50 ,

Suzuki Gsx R 1100c

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 1990
16 Maj 15:52 ,

Skuter nga gjermania

Viti: 2005
16 Maj 13:05 ,

MotoKross

800 EUR

Viti: 2000
15 Maj 23:33 ,

shes matorrin

1 000 EUR

Viti: 2010
15 Maj 00:33 ,

shitet skuteri ne gjendje shum t mir

650 EUR

Viti: 1998
14 Maj 12:05 ,

kros

400 EUR

Viti: 2006
13 Maj 22:26 ,

Skuter 125cc

Viti: 2008
13 Maj 10:15 ,

Shitet skuter 50kubik 250euro

250 EUR

Viti: 2007
08 Maj 21:39 ,

Kros Suzuki DR600

700 EUR

Viti: 1988
08 Maj 20:12 ,

SUZUKI LTZ ATV

3 300 EUR

Viti: 2006
08 Maj 02:48 ,

Suzuki RM 125 cc fullcroos

1 450 EUR

Viti: 1996
07 Maj 13:38 Shitorja ,

Suzuki Gsf Bandit 1200s

4 300 EUR

Viti: 2006
07 Maj 09:57 ,

Suzuki

Viti: 2004
06 Maj 12:55 ,

Kros suzuki

1 200 EUR

Viti: 1993
04 Maj 22:18 ,

SUZUKI 2012 450cc

Viti: 2012
01 Maj 21:17 ,

Shes

1 300 EUR

Viti: 2006

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione