Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | SYM | MIO

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | SYM MIO | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 09:56 Skuter , Pejë

Sym Mio 100 cc 2012

1 100 EUR

07 Nën 10:46 Skuter , Gjilan

Sym mio 100cc

800 EUR

05 Tet 11:42 Skuter , Gjilan

Shitet

880 EUR

Viti: 2007
27 Sht 21:24 Skuter , Gjilan

shes

Viti: 2007
07 Sht 21:46 Skuter , Gjilan

Shes

Viti: 2007
24 Gush 22:22 Skuter , Gjilan

Shes

950 EUR

Viti: 2007
09 Gush 19:53 Skuter , Gjilan

Shes

1 000 EUR

Viti: 2007
24 Korr 16:39 Skuter , Gjilan

Shes

Viti: 2007
18 Korr 16:59 Skuter , Gjilan

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2007
01 Korr 23:34 Skuter , Gjilan

Sym mio 100

1 200 EUR

Viti: 2012
24 Qer 19:51 Skuter , Pejë

Shitet Sym Mio 100c

850 EUR

Viti: 2010
08 Maj 10:55 Skuter , Rahovec

Skuteri

650 EUR

31 Mar 22:48 Skuter , Pejë

Shitet motorri MIO

550 EUR

05 Shk 20:35 Skuter , Therandë

U shittt Soym Mio

Viti: 2010
15 Gush 23:22 Skuter , Gjilan

SYM mio

Viti: 2007
03 Qer 12:47 Skuter , Pejë

u shit

Viti: 2011
23 Maj 01:30 Skuter , Ferizaj

Skuter Sym mio 100 kubik 2013

750 EUR

Viti: 2013
22 Gush 14:23 Skuter , Malishevë

motocikleten

850 EUR

Viti: 2013
16 Korr 20:43 Skuter , Gjakovë

Mottorri 50Cc

150 EUR

Viti: 2010
06 Maj 22:52 Skuter , Gjakovë

U SHIT Flm MERRJEP

700 EUR

Viti: 2010
04 Nën 22:16 Skuter , Gjilan

Mondial ndrrim baj

Viti: 2010
18 Sht 14:05 Skuter , Malishevë

SYM 50cc viber: 37744 826 862

600 EUR

Viti: 2008
14 Sht 18:17 Skuter , Lipjan

Shes motorrin ne gjendje t rregullt

500 EUR

Viti: 2007
29 Qer 09:59 Skuter , Prizren

Shitet

450 EUR

Viti: 2006
19 Qer 01:41 Skuter , Besianë

Iposa ardhur

Viti: 2005
25 Mar 22:42 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Shes skuterin

699 EUR Price Reduced

Viti: 2008
23 Mar 17:46 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

Sym

400 EUR

Viti: 1999
06 Nën 15:12 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Shitet Sym 50cc

400 EUR

Viti: 2010
28 Sht 20:41 Të tjera , Shtime

Skuter

315 EUR Price Reduced

Viti: 1986
09 Gush 13:51 Skuter , Gjakovë

shitet skuteri SYM

600 EUR

Viti: 2007

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | SYM MIO | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione