Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ducati Të gjitha në Kosovë

1098 , 11
848 , 1
999 , 3
Monster , 7

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Ducati | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Gush 09:37 Të tjera , Viti

Bicikletë

85 EUR

Viti: 2009
05 Qer 01:27 Të tjera , Fushë Kosovë

045981111

1 500 EUR

Viti: 2000
15 Maj 16:14 Të tjera , Fushë Kosovë

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2000
11 Maj 17:33 Të tjera , Fushë Kosovë

Urgjent

1 700 EUR

Viti: 2000
11 Maj 17:33 Të tjera , Fushë Kosovë

Urgjent

1 700 EUR

Viti: 2000
02 Maj 15:51 Të tjera , Pejë

Ducati Monster 600cc

2 000 EUR

Viti: 1996
30 Mar 23:11 Të tjera , Skenderaj

Biciklet

1 EUR

Viti: 2019
23 Gush 21:23 Të tjera , Malishevë

Motor Ducati Diavlo 1200 kubik

10 500 EUR

Viti: 2013
09 Gush 19:03 Të tjera , Klinë

Biciklet

90 EUR

Viti: 2010
07 Korr 11:12 Të tjera , Pejë

Motorr Ducati 1100 cc

5 800 EUR

Viti: 2009
07 Korr 11:12 Të tjera , Pejë

Ducati 2009

5 800 EUR

Viti: 2009
06 Korr 23:59 Të tjera , Pejë

DUCATI 1100 cc

5 800 EUR

Viti: 2009
06 Korr 23:38 Të tjera , Prishtinë

Ducati 1100 cc

5 800 EUR

Viti: 2009
06 Maj 17:25 Të tjera , Prishtinë

Shitet bicikleta 65

65 EUR

Viti: 2001
30 Pri 01:22 Të tjera , Pejë

Hillbow biçiklet

160 EUR

Viti: 2015
03 Tet 15:14 Të tjera , Therandë

Shes bicikleten

150 EUR

Viti: 2020
18 Mar 00:19 Të tjera , Dragash

Mondiall 150 cc

250 EUR

Viti: 1995
09 Korr 15:04 Të tjera , Prishtinë

Shitet Ducati street fighter

11 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
16 Qer 17:42 Të tjera , Prishtinë

ducati

Viti: 2015
08 Qer 14:26 Të tjera , Gjilan

Shitet motorri Ducati

Viti: 1991
20 Mar 19:21 Të tjera , Skenderaj

Biciklet

120 EUR

Viti: 2016
09 Mar 22:01 Të tjera , Ferizaj

Biciklet

150 EUR

Viti: 2014

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Ducati | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione