Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Markë tjetër Të gjitha në Ferizaj

Adly , 1
Aerox , 1
ATV , 4
BA MOTO , 1
BMC , 3
Daelim , 2
Mondial , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:32 Të tjera , Ferizaj

Motorr i bores brp Ski doo 2006

4 499 EUR

21 Sht 17:42 Të tjera , Ferizaj

Trotinet Elektrik i Sapo Ardhur Nga ����

380 EUR

11 Sht 01:36 Të tjera , Ferizaj

Biciklet

110 EUR

13 Qer 11:16 Të tjera , Ferizaj

Shitet skuteri elektrik

44 860 324 EUR

11 Maj 22:02 Të tjera , Ferizaj

shitet bicikleta

250 EUR

26 Pri 10:39 Të tjera , Ferizaj

Bicikleta

50 EUR Price Reduced

26 Mar 16:34 Të tjera , Ferizaj

Biciklet me rryme

650 EUR

08 Jan 23:16 Të tjera , Ferizaj

Biciklet 26

60 EUR

07 Dhj 10:48 Të tjera , Ferizaj

Shitet Paintball

03 Dhj 13:21 Të tjera , Ferizaj

Biciklet 26

80 EUR

27 Nën 21:55 Të tjera , Ferizaj

Shitet

17 Tet 16:59 Të tjera , Ferizaj

Shes Bicikleten BWIN

06 Tet 23:31 Të tjera , Ferizaj

Motorr me 4 rrota ATV

1 900 EUR

Viti: 2010
27 Sht 13:03 Të tjera , Ferizaj

SHES PEDA TAK250 2021 450KM

2 100 EUR

Viti: 2021
19 Sht 15:30 Të tjera , Ferizaj

Biqikletë

100 EUR

Viti: 2018
15 Qer 22:52 Të tjera , Ferizaj

Motor Peda 125cc

1 899 EUR

Viti: 2020
15 Maj 10:47 Të tjera , Ferizaj

Shitet motorri per femije

50 EUR

Viti: 2005
22 Pri 21:35 Të tjera , Ferizaj

Motorr Bore Ski-doo R600

Viti: 2019
14 Shk 16:18 Të tjera , Ferizaj

shitet Kaciga per Atv ose kros

45 EUR

Viti: 2020
11 Shk 20:16 Të tjera , Ferizaj

Citycoco | Skuter elektrik

650 EUR

Viti: 2021
26 Tet 00:53 Të tjera , Ferizaj

Bicikel

200 EUR Price Reduced

Viti: 2020
15 Sht 18:07 Të tjera , Ferizaj

Skuter elektrik

1 100 EUR

Viti: 2021
06 Korr 15:59 Të tjera , Ferizaj

Shitet tomos per femi

450 EUR

Viti: 2014
28 Qer 23:13 Të tjera , Ferizaj

Motorr 4 rrotesh

1 EUR

Viti: 2020
17 Jan 20:20 Të tjera , Ferizaj

Shitet

1 EUR

Viti: 2009
23 Nën 21:28 Të tjera , Ferizaj

Ndrohet Rottweiler me Cross ose 4 rotsh

Viti: 2020
17 Nën 19:33 Të tjera , Ferizaj

Biciklla të ardhur nga Zvicrra

1 EUR

Viti: 2019
25 Tet 19:22 Të tjera , Ferizaj

Shitet bicikleta ose ndrrohet

50 EUR

Viti: 2000
06 Tet 20:25 Të tjera , Ferizaj

Shitet matorri

Viti: 2008
31 Gush 22:25 Të tjera , Ferizaj

Shitet

1 100 EUR

Viti: 2007
31 Gush 14:58 Të tjera , Ferizaj

Bicikell

400 EUR

Viti: 2019
06 Gush 10:46 Të tjera , Ferizaj

Shitet skuter mondial Hs 150cc

380 EUR

Viti: 2008
24 Korr 18:13 Të tjera , Ferizaj

Shiten teshat per Motokross Ktm

Viti: 2015
09 Korr 14:07 Të tjera , Ferizaj

Shitet

170 EUR

Viti: 2012
19 Qer 15:34 Të tjera , Ferizaj

Shes bicikleten OBIKE e ardhur nga Zvicrra

140 EUR

Viti: 2019
07 Qer 03:14 Të tjera , Ferizaj

shes kultivatorin baj ndrrim

Viti: 1998
23 Maj 01:50 Të tjera , Ferizaj

Bicikleta Wheeler ne shitje

580 EUR

Viti: 2012
22 Maj 16:50 Të tjera , Ferizaj

Biçikleta Wheeler

600 EUR

Viti: 2012
21 Maj 17:24 Të tjera , Ferizaj

SHITET

1 350 EUR

Viti: 2014
17 Maj 22:33 Të tjera , Ferizaj

Biçikletë

130 EUR

Viti: 2012
18 Pri 21:19 Të tjera , Ferizaj

Bicikleta

170 EUR

Viti: 2020
13 Jan 18:53 Të tjera , Ferizaj

Motor i Bores

Viti: 2009
03 Nën 19:13 Të tjera , Ferizaj

Bunker Tricke 250cc

5 800 EUR

Viti: 2012
09 Sht 12:43 Të tjera , Ferizaj

Shtiter biciklla per te rritur

70 EUR

Viti: 2016
09 Sht 12:35 Të tjera , Ferizaj

Shitet Biciklla BMX 90euro

90 EUR

Viti: 2018
29 Korr 15:07 Të tjera , Ferizaj

Shes bicileten

Viti: 2018
11 Qer 17:08 Të tjera , Ferizaj

Karroc Invalidore

Viti: 2015
21 Maj 20:49 Të tjera , Ferizaj

Shes bicikleten 150

150 EUR

Viti: 2016

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione