Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Markë tjetër Model Tjeter Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:32 Të tjera , Ferizaj

Motorr i bores brp Ski doo 2006

4 499 EUR

Dje 14:52 Të tjera , Lipjan

Trotinet elektric

Dje 10:23 Të tjera , Vushtrri

Trotinet Elektrik

170 EUR

21 Sht 17:42 Të tjera , Ferizaj

Trotinet Elektrik i Sapo Ardhur Nga ����

380 EUR

18 Sht 23:22 Të tjera , Prishtinë

Shitet BRIXTON CROSSFIRE 500 CC

6 500 EUR

18 Sht 08:32 Të tjera , Gjilan

Trotinet Elektrik

11 Sht 09:02 Të tjera , Prishtinë

Shiten Mitora Elektrik dhe me Benzin

11 Sht 01:36 Të tjera , Ferizaj

Biciklet

110 EUR

10 Sht 13:05 Të tjera , Prishtinë

Bicikleta

50 EUR

10 Sht 13:04 Të tjera , Prishtinë

Bicikleta

50 EUR

06 Sht 09:38 Të tjera , Mitrovicë

Biciklet

40 EUR

27 Gush 10:41 Të tjera , Lipjan

Skurer 2021 125

750 EUR

26 Gush 23:09 Të tjera , Prizren

Skuter

170 EUR

24 Gush 08:29 Të tjera , Skenderaj

Shitet Tomosi

200 EUR

17 Gush 15:09 Të tjera , Pejë

Biçiklet

Viti: Më të vjetër se 80-tat
17 Gush 14:14 Të tjera , Mitrovicë

Biciklet

80 EUR

17 Gush 09:15 Të tjera , Pejë

Motor elektrik 2022

16 Gush 14:46 Të tjera , Gjilan

Shitet

100 EUR

01 Gush 13:45 Të tjera , Rahovec

Shitet skuteri per pjes

30 Korr 00:12 Të tjera , Pejë

Biçiklet me rrym Crescent

650 EUR

29 Korr 23:59 Të tjera , Prizren

Mini moto 50 cc

100 EUR

28 Korr 00:34 Të tjera , Gjilan

bicikell

50 EUR

25 Korr 08:38 Të tjera , Gjakovë

Shitet qifti i gomave Michellin road trail

99 EUR Price Reduced

24 Korr 15:24 Të tjera , Gjilan

Biciklete elektrike

1 EUR

23 Korr 22:18 Të tjera , Prizren

Shitet biçikleta xtr Shimano Sprint

170 EUR

23 Korr 00:57 Të tjera , Fushë Kosovë

Bicikleta

08 Korr 19:48 Të tjera , Mitrovicë

Shitet biciklla 29''

200 EUR

05 Korr 15:10 Të tjera , Gjakovë

Bicikletë zvicrrane

160 EUR

04 Korr 15:57 Të tjera , Burim

Urgjent

03 Korr 15:19 Të tjera , Besianë

bulls sharptail street 1 / 27.5 ����

300 EUR

03 Korr 15:16 Të tjera , Mitrovicë

Trotinet Bruno White

280 EUR

02 Korr 20:36 Të tjera , Prishtinë

Biciklet

60 EUR

02 Korr 01:59 Të tjera , Prishtinë

Trotinet elektrik

22 Qer 14:09 Të tjera , Prishtinë

SHITET URGJENT MOTORRI

1 000 EUR

20 Qer 23:00 Të tjera , Besianë

Trotinet elektrik ms Energy m10

300 EUR

17 Qer 14:31 Të tjera , Prizren

Biciklete

250 EUR

16 Qer 23:54 Të tjera , Prishtinë

Yamaha xt 600cc

1 300 EUR Price Reduced

11 Qer 17:18 Të tjera , Pejë

Skuter

07 Qer 18:03 Të tjera , Prishtinë

shitet bicikla

07 Qer 00:10 Të tjera , Gjilan

Shitet biciklla

30 EUR

05 Qer 04:04 Të tjera , Prishtinë

Shitet

80 EUR

13 Maj 22:14 Të tjera , Prizren

Motoqiklet ne shitje

650 EUR Price Reduced

13 Maj 22:08 Të tjera , Prizren

Motoqiklet ne shitje

680 EUR

13 Maj 22:03 Të tjera , Gjilan

Tesha

15 EUR Price Reduced

11 Maj 22:02 Të tjera , Ferizaj

shitet bicikleta

250 EUR

09 Maj 07:57 Të tjera , Therandë

Shiten Motorrat

1 700 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione