Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Motoçikleta (mbi 50cc) | Të tjera | Markë tjetër

125 , 1
Adly , 17
Aerox , 9
ATV , 25
BA MOTO , 4
BMC , 22
Daelim , 5
Model Tjeter , 501
Mondial , 47
Rodeo , 3
Spyder , 4
Velocette , 2
Virago , 4
Yamaha , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 12:03 ,

Bicikelt pilot

180 EUR

Viti: 2019
Dje 10:16 ,

Rodeo 125 kubik

550 EUR

Viti: 2020
14 Maj 13:36 ,

shiten bicikletat me rrym

Viti: 2020
13 Maj 12:14 ,

Biciklet

70 EUR

Viti: 2020
12 Maj 23:27 ,

Biçiklet

250 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
12 Maj 09:53 ,

Shes inekcion

5 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
08 Maj 21:13 ,

Shitet Yamaha tdr 125

850 EUR

Viti: 1995
05 Maj 21:32 ,

Tablet samsung

70 EUR Price Reduced

Viti: 2020
29 Pri 17:14 ,

Shitet choperi

70 EUR

Viti: 2006
29 Pri 09:39 ,

Motor me rrymë

530 EUR

Viti: 2019
28 Pri 11:44 ,

Bicikleta

70 EUR

Viti: 2010
27 Pri 21:01 ,

Shitet ose ndrrohet

Viti: 2000
25 Pri 23:50 ,

Shes Bickell Firma SPECIALIZED✅

750 EUR

Viti: 2019
25 Pri 18:58 ,

Shitet bicikleta

45 EUR

Viti: 2000
24 Pri 17:49 ,

Foldable Electric Scooter

210 EUR

Viti: 2020
21 Pri 17:01 ,

Shes Bicikleten

55 EUR

Viti: 2005
21 Pri 00:07 ,

Bateri 12v 18 amp

25 EUR

Viti: 2014
21 Pri 00:05 ,

Bicikletë

60 EUR

Viti: 2011
20 Pri 13:29 ,

U shitt

850 EUR

18 Pri 17:33 ,

SHitet bicikleta ne gjendje te mir

100 EUR

Viti: 2020
14 Pri 09:46 ,

Motorr 150cc

Viti: 2008
13 Pri 18:27 ,

Biciklete

2 390 EUR

Viti: 2020
09 Pri 11:28 ,

Shitet biciklla urgjent

100 EUR

Viti: 2020
08 Pri 18:29 ,

Suzuki motor yuki 125

1 200 EUR

Viti: 2018
05 Pri 10:56 ,

Bike

250 EUR

Viti: 2018
03 Pri 14:54 ,

Shitet Motorri Elektrik

550 EUR

Viti: 2020
30 Mar 02:27 ,

Mondial

350 EUR

Viti: 2008
29 Mar 21:53 ,

Bicikel

250 EUR Price Reduced

Viti: 2019
29 Mar 19:07 ,

Bicikleta Genesis 28'

250 EUR

Viti: 2019

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione