Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motoçikleta të markave dhe modeleve të ndryshme Honda, Suzuki, Kawasaki, Yamaha, Honda në shitje

Adly , 86
Aeon , 40
Aixam , 16
BMX , 3
Aprilia , 117
Peugeot , 1
Baotian , 13
Barossa , 9
Bashan , 4
Beeline , 3
Benelli , 6
Beta , 8
Scott , 2
Bimota , 5
BMW , 52
Boom , 2
BRP , 1
BSA , 1
Buell , 1
Cagiva , 1
Can Am , 5
CFMOTO , 1
CPI , 3
Daelim , 11
Derbi , 5
DKW , 3
Ducati , 26
e-max , 2
emco , 1
E-Ton , 1
Explorer , 3
Gasgas , 2
Generic , 1
Gilera , 21
Gorilla , 2
Honda , 181
Husaberg , 3
Husqvarna , 3
Hyosung , 11
Italjet , 3
Jawa , 2
Kawasaki , 55
Keeway , 2
Kimi , 1
Kingway , 1
Knievel , 1
KTM , 38
Kymco , 17
Laverda , 5
Lifan , 16
Linhai , 6
Luxxon , 3
Malaguti , 7
MBK , 12
Megelli , 1
Motobi , 4
Motowell , 3
Mz , 16
Online , 12
Pegasus , 6
Peugeot , 16
PGO , 5
Piaggio , 68
Polaris , 12
Puch , 10
Quadro , 11
Rewaco , 2
Rivero , 2
Sachs , 1
Shineray , 13
Simson , 4
Skyteam , 3
SMC , 3
Suzuki , 82
SYM , 7
TGB , 4
TM , 8
Triton , 2
Triumph , 2
Vespa , 16
Yamaha , 191
Zero , 2
Zhongyu , 1

Gjeni motoçikleta dhe skuter Sportiv, Touring, Chopper, ATV të markave Honda, Suzuki, Yamaha, Aprilia, Harley-Davidson, Piaggio dhe shumë marka tjera të motoçikletave.

Dje 16:32 Të tjera , Ferizaj

Motorr i bores brp Ski doo 2006

4 499 EUR

Dje 14:52 Të tjera , Lipjan

Trotinet elektric

Dje 10:23 Të tjera , Vushtrri

Trotinet Elektrik

170 EUR

Dje 09:44 Të tjera , Ferizaj

Motor Yamaha

6 500 EUR Price Reduced

Dje 08:14 Të tjera , Mitrovicë

Goma

21 Sht 17:42 Të tjera , Ferizaj

Trotinet Elektrik i Sapo Ardhur Nga ����

380 EUR

19 Sht 23:39 Të tjera , Mitrovicë

Shitet

18 Sht 23:42 Të tjera , Drenas

Shtite motorri

1 000 EUR

18 Sht 23:22 Të tjera , Prishtinë

Shitet BRIXTON CROSSFIRE 500 CC

6 500 EUR

18 Sht 08:32 Të tjera , Gjilan

Trotinet Elektrik

15 Sht 09:49 Të tjera , Gjilan

BMW F650CS ABS

2 800 EUR

13 Sht 06:11 Të tjera , Prishtinë

Shitet motori

2 000 EUR

11 Sht 09:02 Të tjera , Prishtinë

Shiten Mitora Elektrik dhe me Benzin

11 Sht 01:36 Të tjera , Ferizaj

Biciklet

110 EUR

10 Sht 13:05 Të tjera , Prishtinë

Bicikleta

50 EUR

10 Sht 13:04 Të tjera , Prishtinë

Bicikleta

50 EUR

08 Sht 16:02 Të tjera , Malishevë

Shitet

1 EUR

07 Sht 23:00 Të tjera , Mitrovicë

KTM DUKE 690 rks i regjistruar

3 800 EUR

07 Sht 20:15 Të tjera , Fushë Kosovë

Shitet

07 Sht 10:59 Të tjera , Mitrovicë

Shitet Biciklla 60 euro

60 EUR

06 Sht 09:38 Të tjera , Mitrovicë

Biciklet

40 EUR

04 Sht 15:36 Të tjera , Gjilan

Kavasaki 650 kubik

4 000 EUR

04 Sht 11:08 Të tjera , Artanë

Motorr daelim 125cc

800 EUR

04 Sht 00:38 Të tjera , Prishtinë

Piaggio X9 500cc Viti 2005 I Doganuar KM:34982

1 899 EUR

01 Sht 17:59 Të tjera , Prizren

Piaggio

380 EUR

30 Gush 21:57 Të tjera , Deçan

Polaris 800 RMK

30 Gush 09:15 Të tjera , Prizren

Piaggio

380 EUR

29 Gush 08:05 Të tjera , Shtime

Yamaha Diversion 900cc

3 000 EUR

28 Gush 18:25 Të tjera , Gjilan

Trotinet

27 Gush 10:41 Të tjera , Lipjan

Skurer 2021 125

750 EUR

26 Gush 23:09 Të tjera , Prizren

Skuter

170 EUR

25 Gush 19:04 Të tjera , Gjilan

Shitet motorri Can-AM 1000cc

12 999 EUR Price Reduced

25 Gush 10:41 Të tjera , Gjilan

Honda shadow

24 Gush 18:54 Të tjera , Skenderaj

Motoqiklet

350 EUR

24 Gush 10:29 Të tjera , Ferizaj

Motor YUOMAHA 900 cc

3 000 EUR

24 Gush 08:29 Të tjera , Skenderaj

Shitet Tomosi

200 EUR

22 Gush 20:45 Të tjera , Pejë

shutet

500 EUR

21 Gush 15:14 Të tjera , Gjilan

Shitet

500 EUR

18 Gush 04:01 Të tjera , Prizren

HONDA VFR 750cc

17 Gush 15:09 Të tjera , Pejë

Biçiklet

Viti: Më të vjetër se 80-tat
17 Gush 14:14 Të tjera , Mitrovicë

Biciklet

80 EUR

17 Gush 09:15 Të tjera , Pejë

Motor elektrik 2022

16 Gush 14:46 Të tjera , Gjilan

Shitet

100 EUR

14 Gush 13:27 Të tjera , Pejë

Shes

13 Gush 04:29 Të tjera , Gjakovë

Motorrad

1 300 EUR

11 Gush 19:30 Të tjera , Prizren

HONDA VFR 750cc

Platforma MerrJep.com iu ofron mundësi të shumta zgjedhjeje të motoçikletave, skuterave si dhe bicikletave të markave më të njohura në botë.


Skutera, motoçikleta dhe bicikleta të reja dhe të përdorura në shitje


Skutera, motoçikleta apo bicikleta të reja dhe të përdorura në MerrJep.com. Shikoni shpallje për motora, skutera dhe bicikleta të markave të ndryshme si Honda, Harley-Davidson, Kawasaki, Piaggio, Yamaha dhe shumë marka tjera të motoçikletave.


Modelet e këtyre markave që mund t'i gjeni në MerrJep.com janë Suzuki VStrom DL650X ABS, Suzuki bandit 650cc, Motor Poloris RZR s 900, bicikleta të llojeve dhe modeleve të ndryshme.


Gjej motoçikletë, bicikletë dhe skuter lehtë dhe shpejtë


Merrjep.com iu ofron mundësinë të kërkoni ne bazë të filtrave për kërkim për të gjetur skuterin, motorin apo bicikletën që ju kërkoni brenda pak minutave. Zgjedhni emrin e modelit, çmimin dhe vitin e prodhimit të bicikletës që ju kërkoni dhe shihni rezultatet e kërkimit në bazë të informacionit që ju keni dhënë.


Shit motoçikletën, skuterin apo bicikletën tuaj në MerrJep.com


Keni motoçikletë, skuter apo biciklet për të shitur? Eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje për motorin, bicikletën apo skuterin që dëshironi të shisni duke i plotësuar të gjitha informacionet e nevojshme duke filluar nga viti i prodhimit, modeli si dhe informacione tjera shtesë.


Shpallja juaj do të jetë e listuar në mesin e mijëra shpalljeve ditore në MerrJep.com, duke iu vendosur pranë blerësve potencial të motorit, bickiletës apo skuterit tuaj.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione