Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të tjera Në shitje (Shitet, Shes) në Ferizaj

Adly , 11
Aeon , 1
Aprilia , 7
Baotian , 1
Beeline , 2
Beta , 2
Scott , 1
BMW , 5
Derbi , 1
DKW , 1
Ducati , 1
Gilera , 1
Honda , 18
Hyosung , 1
Italjet , 1
Kawasaki , 8
KTM , 4
Kymco , 2
Luxxon , 1
MBK , 1
Megelli , 1
Motobi , 1
Motowell , 1
Online , 2
Pegasus , 1
Puch , 1
Rivero , 1
Shineray , 1
Skyteam , 1
Suzuki , 6
Vespa , 1
Yamaha , 17

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:32 Të tjera , Ferizaj

Motorr i bores brp Ski doo 2006

4 499 EUR

Dje 09:44 Të tjera , Ferizaj

Motor Yamaha

6 500 EUR Price Reduced

21 Sht 17:42 Të tjera , Ferizaj

Trotinet Elektrik i Sapo Ardhur Nga ����

380 EUR

11 Sht 01:36 Të tjera , Ferizaj

Biciklet

110 EUR

24 Gush 10:29 Të tjera , Ferizaj

Motor YUOMAHA 900 cc

3 000 EUR

03 Korr 15:24 Të tjera , Ferizaj

Biciklet

120 EUR

13 Qer 11:16 Të tjera , Ferizaj

Shitet skuteri elektrik

44 860 324 EUR

05 Qer 03:47 Të tjera , Ferizaj

Shitet motorri

1 450 EUR

11 Maj 22:02 Të tjera , Ferizaj

shitet bicikleta

250 EUR

26 Pri 10:39 Të tjera , Ferizaj

Bicikleta

50 EUR Price Reduced

22 Pri 20:16 Të tjera , Ferizaj

Yamaha 600cc

1 450 EUR

03 Pri 21:39 Të tjera , Ferizaj

Shitet

3 000 EUR

26 Mar 16:34 Të tjera , Ferizaj

Biciklet me rryme

650 EUR

22 Shk 13:26 Të tjera , Ferizaj

SHES BICIKLLEN E ARDHUR NGA AUSTRIA PEFCET GJENDJE

99 EUR

Viti: 2008
08 Jan 23:16 Të tjera , Ferizaj

Biciklet 26

60 EUR

19 Dhj 23:28 Të tjera , Ferizaj

SHITET BICIKLETA STAR - E RE

130 EUR

07 Dhj 10:48 Të tjera , Ferizaj

Shitet Paintball

03 Dhj 13:21 Të tjera , Ferizaj

Biciklet 26

80 EUR

27 Nën 21:55 Të tjera , Ferizaj

Shitet

11 Nën 23:37 Të tjera , Ferizaj

honda 125cc

400 EUR

17 Tet 16:59 Të tjera , Ferizaj

Shes Bicikleten BWIN

06 Tet 23:31 Të tjera , Ferizaj

Motorr me 4 rrota ATV

1 900 EUR

Viti: 2010
27 Sht 23:35 Të tjera , Ferizaj

Motorr 350cc

4 900 EUR

Viti: 2021
27 Sht 13:03 Të tjera , Ferizaj

SHES PEDA TAK250 2021 450KM

2 100 EUR

Viti: 2021
19 Sht 15:30 Të tjera , Ferizaj

Biqikletë

100 EUR

Viti: 2018
17 Sht 00:52 Të tjera , Ferizaj

Honda NSR 125cc

450 EUR Price Reduced

Viti: 1988
09 Gush 07:33 Të tjera , Ferizaj

Bicikleta

100 EUR

Viti: 2010
15 Korr 00:39 Të tjera , Ferizaj

kemi

350 EUR

Viti: 2019
13 Korr 09:50 Të tjera , Ferizaj

Shitet matorri Yamaha

230 EUR

Viti: 1997
09 Korr 17:20 Të tjera , Ferizaj

Shitet motorri

800 EUR

Viti: 2003
16 Qer 15:47 Të tjera , Ferizaj

Cilo 49 kubik

330 EUR

Viti: 1994
15 Qer 22:52 Të tjera , Ferizaj

Motor Peda 125cc

1 899 EUR

Viti: 2020
15 Maj 10:47 Të tjera , Ferizaj

Shitet motorri per femije

50 EUR

Viti: 2005
10 Maj 08:20 Të tjera , Ferizaj

Yamaha 1000cc

1 500 EUR

Viti: 1997
08 Maj 07:06 Të tjera , Ferizaj

Yamaha 1000cc

1 500 EUR

Viti: 1998
25 Pri 16:35 Të tjera , Ferizaj

Motorr elektrik model Kawasaki Z1000 2021 280km

3 800 EUR

Viti: 2021
22 Pri 21:35 Të tjera , Ferizaj

Motorr Bore Ski-doo R600

Viti: 2019
14 Shk 16:18 Të tjera , Ferizaj

shitet Kaciga per Atv ose kros

45 EUR

Viti: 2020
11 Shk 20:16 Të tjera , Ferizaj

Citycoco | Skuter elektrik

650 EUR

Viti: 2021
26 Tet 00:53 Të tjera , Ferizaj

Bicikel

200 EUR Price Reduced

Viti: 2020
29 Sht 21:11 Të tjera , Ferizaj

Shitet Yamaha tracer 2017

5 800 EUR

Viti: 2017
15 Sht 18:07 Të tjera , Ferizaj

Skuter elektrik

1 100 EUR

Viti: 2021
12 Sht 01:32 Të tjera , Ferizaj

Shitet bicikleta SCOTT

300 EUR

Viti: 2021
19 Gush 13:35 Të tjera , Ferizaj

Shitet motori Hyundai

Viti: 1996
17 Gush 16:46 Të tjera , Ferizaj

Hyosung RTT125D

2 500 EUR

Viti: 2009
06 Korr 15:59 Të tjera , Ferizaj

Shitet tomos per femi

450 EUR

Viti: 2014
29 Qer 22:21 Të tjera , Ferizaj

Kawasaki 750

1 100 EUR

Viti: 1987
28 Qer 23:13 Të tjera , Ferizaj

Motorr 4 rrotesh

1 EUR

Viti: 2020

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione