Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Piaggio Të gjitha në Kosovë

Beverly , 10
Ciao , 2
Classic , 5
Fly , 3
Free 50 , 1
Liberty , 6
NRG , 1
Vespa , 3
Zip , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Maj 11:54 Të tjera , Pejë

motorr piaggio 125 me dogan

350 EUR

08 Maj 07:11 Të tjera , Vushtrri

Gjam per beverly

55 EUR

13 Pri 01:47 Të tjera , Pejë

Motora Elektrik2023

22 Mar 15:08 Të tjera , Prishtinë

Shitet motorri

800 EUR

22 Mar 10:44 Të tjera , Lipjan

Mp3 piaggio 250cc

3 750 EUR

02 Mar 21:17 Të tjera , Pejë

Beverly 125c

2 800 EUR

21 Shk 10:05 Të tjera , Pejë

Motora elektrik 00km model 2023

23 Tet 17:54 Të tjera , Besianë

Shitet motori piaggio 250 cc x8 i

Viti: 2007
14 Tet 22:09 Të tjera , Vushtrri

Tomos 49cc

Viti: 2005
11 Tet 15:47 Të tjera , Prizren

Vepsa 200cc

1 EUR

Viti: 2004
01 Tet 12:58 Të tjera , Besianë

Shitet Motorri 250 kubik

1 EUR

30 Gush 21:25 Të tjera , Gjakovë

Qimi si pas marrveshjes

Viti: 2006
07 Korr 19:54 Të tjera , Pejë

Piaggio vespa lx 125cc

Viti: 2008
01 Korr 19:30 Të tjera , Gjilan

Shitet piaggo 500cc

2 350 EUR

Viti: 2008
21 Qer 12:40 Të tjera , Prizren

Piaggo fly 125

1 150 EUR

Viti: 2005
20 Qer 14:01 Të tjera , Prizren

Piaggo fly 125

1 200 EUR

Viti: 2005
12 Maj 08:17 Të tjera , Mitrovicë

Shitet 200 euro

200 EUR

Viti: 2021
02 Mar 18:58 Të tjera , Prishtinë

Motorr

Viti: 2009
25 Jan 06:44 Të tjera , Pejë

Beverly 250cc

Viti: 2005
07 Tet 17:07 Të tjera , Besianë

motor

1 EUR

Viti: 2019
07 Tet 12:47 Të tjera , Prizren

Piaggio125cc

Viti: 2005
16 Sht 23:37 Të tjera , Pejë

Motorr

1 380 EUR

Viti: 2009
12 Sht 20:56 Të tjera , Drenas

Shitet Piaggio

470 EUR

Viti: 2007
20 Gush 21:55 Të tjera , Gjilan

Shitet Piaggio MP3 400 i.e

2 700 EUR

Viti: 2010
02 Korr 13:21 Të tjera , Vushtrri

Piagjo ne rregull

180 EUR

Viti: 1990
20 Qer 17:37 Të tjera , Mitrovicë

Piqggio skipper 125cc 2t

490 EUR

Viti: 1996
11 Qer 20:01 Të tjera , Gjakovë

Piaggio 125 kubik ne gjendje te rregullt

Viti: 2010
23 Maj 00:20 Të tjera , Pejë

Shes Piago motor

250 EUR

Viti: 2019
21 Jan 09:06 Të tjera , Pejë

Urgjent shitet piaggio

Viti: 2020
18 Tet 19:27 Të tjera , Pejë

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2013
24 Sht 21:19 Të tjera , Prizren

Motorri

250 EUR

Viti: 2005
23 Sht 17:19 Të tjera , Pejë

Motori ne shitje

1 500 EUR

Viti: 2005
15 Sht 13:55 Të tjera , Prizren

Shes skuterin ne gjendje perfekte

480 EUR

Viti: 2008
06 Sht 12:50 Të tjera , Prizren

Shitet piagio beverly

2 500 EUR

Viti: 2013
12 Gush 12:01 Të tjera , Pejë

shitet piaggio fly 125

1 150 EUR

Viti: 2008
16 Korr 20:56 Të tjera , Pejë

shes motorin piagio 125 kubik i

1 100 EUR

Viti: 2008
26 Qer 11:53 Të tjera , Viti

Piaggio si

350 EUR

Viti: 1999
12 Qer 12:53 Të tjera , Gjilan

Shitet Vespa 150 cc viti 90

1 400 EUR

Viti: 1990
08 Maj 21:31 Të tjera , Prizren

Motorqiklet Piaggio

Viti: 2011
06 Maj 22:45 Të tjera , Gjakovë

Ne Shitje

300 EUR

Viti: 1993
19 Shk 23:20 Të tjera , Viti

shitet piagio

150 EUR

Viti: 2020
14 Dhj 13:44 Të tjera , Therandë

Piago

250 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
25 Gush 15:30 Të tjera , Gjakovë

shitet

100 EUR

Viti: 1981
12 Korr 12:40 Të tjera , Prishtinë

shitet skuteri 125 cc

499 EUR

Viti: 2006
07 Korr 12:10 Të tjera , Prishtinë

Matorr Piaggio

480 EUR

Viti: 2008
03 Korr 12:32 Të tjera , Pejë

Piaggio Beverly 250cc

Viti: 2008
10 Shk 00:15 Të tjera , Gjakovë

Super

500 EUR

Viti: 2006
07 Shk 00:52 Të tjera , Pejë

Bevelry

1 300 EUR

Viti: 2002
09 Dhj 19:07 Të tjera , Prizren

Vespa

1 200 EUR

Viti: 2001
26 Tet 10:34 Të tjera , Prizren

Shes motorrin peago 250 viti 2006

600 EUR

Viti: 2006

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione