Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motoçikleta touring Yamaha, Aprilia, Honda ne shitje

Adly , 8
Aeon , 7
Aixam , 4
Aprilia , 16
Baotian , 6
Barossa , 4
Beeline , 2
Benelli , 4
BMW , 53
Cagiva , 2
CFMOTO , 3
Daelim , 6
Ducati , 4
E-Ton , 1
Explorer , 1
Gilera , 2
Honda , 58
Hyosung , 3
Italjet , 1
Jawa , 3
Kawasaki , 25
KTM , 2
Laverda , 1
Malaguti , 1
MBK , 1
Motowell , 2
Peugeot , 1
Piaggio , 14
Polaris , 3
Puch , 1
Rieju , 1
Suzuki , 20
SYM , 1
TGB , 1
TM , 1
Triumph , 3
Vespa , 3
Yamaha , 94
Zero , 1

Gjeni shpallje për motoçikleta të reja dhe të përdorura për udhëtim nga markat më të njohura të motoçikletave. Motorra Aprilia, Honda, Harley Davidson, Kawasaki, Yamaha mund t'i gjeni vetëm në MerrJep.com.

Sot 16:19 Touring , Prizren

QJ BENELLI MOTOR SRT 550 X

6 900 EUR

Dje 16:30 Touring , Prizren

BMW 1200 GS ADVENTURE 2009

22 Sht 10:02 Touring , Prishtinë

BMW GS 1250 2020 Exclusive

19 800 EUR Price Reduced

22 Sht 09:31 Touring , Rahovec

harley davidson

16 200 EUR Price Reduced

Viti: 2012
19 Sht 13:06 Touring , Ferizaj

Shitet Yamaha 750 nga Zvicra

1 800 EUR

14 Sht 20:04 Touring , Prishtinë

Yamaha XJ 600 Diversion - Doganuar

3 700 EUR Price Reduced

13 Sht 09:10 Touring , Gjilan

Bmw R

3 850 EUR

12 Sht 21:43 Touring , Therandë

BMW R1200 GS 2005

5 799 EUR

11 Sht 11:44 Touring , Prishtinë

Yamaha FJ 1200

1 100 EUR

09 Sht 20:07 Touring , Mitrovicë

Harley-Davidson

03 Sht 11:33 Touring , Prishtinë

SHITET BMW K1200 LT

4 999 EUR Price Reduced

02 Sht 17:30 Touring , Prishtinë

BMW R1200GS Adventure

15 700 EUR

02 Sht 10:31 Touring , Gjakovë

yamaha xwz12

01 Sht 09:14 Touring , Therandë

BMW R1200 GS 2007

7 299 EUR

01 Sht 09:11 Touring , Therandë

BMW F650 GS 800cc

5 999 EUR

31 Gush 22:05 Touring , Deçan

Shitet Bmw F650 GS me dogan nga Gjermania

2 700 EUR

30 Gush 10:32 Touring , Pejë

Beverly 350 sport

3 100 EUR

20 Gush 20:44 Touring , Lipjan

shitet skuteri 150 cc

320 EUR

19 Gush 03:43 Touring , Mitrovicë

Motor Ktm 690 cm3

4 000 EUR

17 Gush 10:50 Touring , Prishtinë

Shitet

3 999 EUR

16 Gush 14:44 Touring , Therandë

Bmw R 1100 RS

2 399 EUR

15 Gush 11:21 Touring , Therandë

Shitet bmw r1100r

2 400 EUR

14 Gush 22:30 Touring , Besianë

Shes yamaha fz1 sa rks abs

13 Gush 15:45 Touring , Pejë

Ksr Grs 125cc

3 500 EUR

11 Gush 21:35 Touring , Prizren

BMW F650 ST

3 300 EUR

07 Gush 09:21 Touring , Prishtinë

kawasaki

123 EUR

03 Gush 13:00 Touring , Prishtinë

Shitet Motorri BMW R1250GS Adventure

23 700 EUR

02 Gush 20:25 Touring , Prishtinë

Bmw K1600GTL 2012

13 500 EUR

02 Gush 18:33 Touring , Prishtinë

Yamaha XJ 600n

2 000 EUR

01 Gush 21:35 Touring , Pejë

Motor me rrym per 2 persona

30 Korr 19:14 Touring , Prishtinë

Yamaha TDM 850

1 300 EUR

27 Korr 08:57 Touring , Ferizaj

Shes motorrin gjendje tmir i posa ardhur nga gjermonia

1 100 EUR

23 Korr 23:32 Touring , Gjilan

Honda nt 700 kub

3 800 EUR Price Reduced

22 Korr 19:48 Touring , Pejë

Motorqiklet tell

1 600 EUR

22 Korr 13:10 Touring , Gjilan

Shitet tmax v p 2010

5 900 EUR

18 Korr 19:35 Touring , Pejë

Piaggio beverly 350cc

3 700 EUR

14 Korr 19:27 Touring , Therandë

Shitet/Ndrrohet

2 300 EUR

14 Korr 10:21 Touring , Prishtinë

Pantolla per motorr

50 EUR

10 Korr 11:47 Touring , Prishtinë

Harley-Davidson

35 000 EUR

09 Korr 22:15 Touring , Therandë

Bmw r 1100r

2 700 EUR

04 Korr 19:52 Touring , Ferizaj

honda racer

1 150 EUR

30 Qer 19:00 Touring , Pejë

Kawasaki Kle 500

2 300 EUR

29 Qer 08:14 Touring , Prishtinë

BMW F 700 GS 2013

26 Qer 01:11 Touring , Pejë

Vespa 300

2 600 EUR

25 Qer 20:24 Touring , Prishtinë

Harley Davidson Road Glide

13 500 EUR

20 Qer 16:44 Touring , Vushtrri

Trotinet

Përzgjedhje e madhe e motorrave touring nga të gjitha markat. Gjeni motoçikleta udhëtimi në MerrJep.com dhe shijojeni rrugët e gjata dhe lokale në të.


Gjeni motorra Touring në MerrJep.com


Motoçikletat touring iu ofrojnë mundësinë të shijoni rrugët e hapura dhe shëtitjen në natyrë. Motorrët touring janë të ndërtuara për të përshkuar dhe eksploruar rrugë të gjata me qëllim të eksplorimit të natyrës në vende të ndryshme.


Motoçikletat touring ofrojnë shumëllojshmëri të modeleve të ndryshme. Varësisht ditancës që ju planifikoni të përshkoni ju mund të zgjedhni bicikleta të thjeshta dhe të lehta të cilat përdoren për rrugë lokale.


Ndërsa nëse planifikoni rrugë të gjatë me shoqërues juve do të ju duhet një motoçikletë me bagazh dhe vend për pasagjerë.


Merrjep.com iu ofron modelet më të njohura të motoçikletave touring si: Honda 600cc, Yamaha 125cc, Yamaha XZ 550, Kawasaki Ninja 750 dhe shumë lloje të ndryshme të markave më të njohura të motoçikletave.Blej dhe shit motoçikleta touring në MerrJep.com


Blej motoçikleta touring të reja dhe të përdorura.. Shikoni shpalljet në MerrJep.com dhe gjeni motorra touring nga marka të ndryshme si Aprilia, Harley-Davidson, Honda, Kawasaki, Yamaha dhe shumë marka të tjera.


Të gjitha llojet e motoçikletave touring në një vend. Zgjedhni modelin që ju përshtatet duke filluar nga bicikleta, motorr Aprilia 125cc, motor Yamaha, Honda 600cc, Yamaha 125cc, motor Yamaha 750, Daelim 125cc, Yamaha XZ 550, Kros 85cc, Kawasaki Ninja 750 dhe shumë lloje tjera të kategorisë touring.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione