Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Touring Në shitje (Shitet, Shes) në Prishtinë

Aprilia , 2
Benelli , 2
BMW , 20
CFMOTO , 1
Ducati , 2
Gilera , 1
Honda , 17
Kawasaki , 12
MBK , 1
Piaggio , 1
Suzuki , 4
Yamaha , 28

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Sht 10:02 Touring , Prishtinë

BMW GS 1250 2020 Exclusive

19 800 EUR Price Reduced

14 Sht 20:04 Touring , Prishtinë

Yamaha XJ 600 Diversion - Doganuar

3 700 EUR Price Reduced

11 Sht 11:44 Touring , Prishtinë

Yamaha FJ 1200

1 100 EUR

03 Sht 11:33 Touring , Prishtinë

SHITET BMW K1200 LT

4 999 EUR Price Reduced

02 Sht 17:30 Touring , Prishtinë

BMW R1200GS Adventure

15 700 EUR

17 Gush 10:50 Touring , Prishtinë

Shitet

3 999 EUR

07 Gush 09:21 Touring , Prishtinë

kawasaki

123 EUR

03 Gush 13:00 Touring , Prishtinë

Shitet Motorri BMW R1250GS Adventure

23 700 EUR

02 Gush 20:25 Touring , Prishtinë

Bmw K1600GTL 2012

13 500 EUR

02 Gush 18:33 Touring , Prishtinë

Yamaha XJ 600n

2 000 EUR

30 Korr 19:14 Touring , Prishtinë

Yamaha TDM 850

1 300 EUR

14 Korr 10:21 Touring , Prishtinë

Pantolla per motorr

50 EUR

10 Korr 11:47 Touring , Prishtinë

Harley-Davidson

35 000 EUR

29 Qer 08:14 Touring , Prishtinë

BMW F 700 GS 2013

25 Qer 20:24 Touring , Prishtinë

Harley Davidson Road Glide

13 500 EUR

11 Qer 13:25 Touring , Prishtinë

Yamaha Fz6

4 400 EUR Price Reduced

16 Maj 07:20 Touring , Prishtinë

CF MOTO. 650cc. 2022

7 000 EUR

13 Maj 15:41 Shitorja Touring , Prishtinë

Honda FURY Motorcycle

4 500 EUR

13 Maj 03:24 Shitorja Touring , Prishtinë

Honda GOLD WING Motorcycle

16 400 EUR

13 Maj 02:14 Shitorja Touring , Prishtinë

Honda Navi Motorcycle

1 600 EUR

13 Maj 01:34 Shitorja Touring , Prishtinë

Honda NC750X Motorcycle

2 700 EUR

09 Pri 13:10 Touring , Prishtinë

Benelli Trk 502 x

19 Mar 18:47 Touring , Prishtinë

Benelli Trk 502 x

13 Jan 15:41 Touring , Prishtinë

Honda transalp 400 , nderohet me Enduro

1 EUR Price Reduced

15 Nën 00:01 Touring , Prishtinë

���� YAMAHA XJ6 DIVERSION

1 EUR

16 Gush 05:06 Touring , Prishtinë

R1150rt

1 EUR

Viti: 2003
18 Qer 10:59 Touring , Prishtinë

Suzuki Gladius Sv650

4 750 EUR

Viti: 2011
02 Qer 23:27 Touring , Prishtinë

Gilera NEXUS 250cc injection

2 100 EUR

Viti: 2010
05 Maj 01:45 Touring , Prishtinë

Bmw r 1100 rs

2 700 EUR

Viti: 1995
03 Maj 11:51 Touring , Prishtinë

Yamaha fz1 rks full 1000cc

Viti: 2007
06 Pri 18:05 Touring , Prishtinë

BMW GS 1200

6 300 EUR

Viti: 2007
05 Pri 13:08 Touring , Prishtinë

Goma

Viti: 2021
24 Jan 17:56 Shitorja Touring , Prishtinë

BMW F650 Cs

Viti: 2004
14 Dhj 15:36 Touring , Prishtinë

Honda Varadero 1000 XL

5 000 EUR

Viti: 2010
25 Sht 10:14 Touring , Prishtinë

⭐YAMAHA FZ1 FAZER⭐

7 300 EUR

Viti: 2012
08 Sht 09:41 Touring , Prishtinë

Yamaha Fz1s me rks ABS full

Viti: 2007
05 Sht 20:31 Touring , Prishtinë

Okazion Ural 650

Viti: 1984
05 Sht 10:10 Touring , Prishtinë

KAWASAKI 600GPZ ����

1 EUR

Viti: 1992
20 Gush 12:21 Touring , Prishtinë

Suzuki Gladius SV650

4 900 EUR

Viti: 2011
01 Gush 23:13 Touring , Prishtinë

KAWASAKI KLR 650 2008

1 200 EUR

Viti: 2008
13 Korr 18:05 Touring , Prishtinë

Shitet motocikleta

Viti: 1996
27 Qer 14:33 Touring , Prishtinë

Piaggo Mp3 Sport Touring 2013 500cc

4 300 EUR

08 Qer 12:48 Touring , Prishtinë

Shitet Yamaha TDM850

1 100 EUR

Viti: 1994
01 Qer 10:02 Touring , Prishtinë

YAMAHA MT-07 2020

7 800 EUR

Viti: 2020
22 Pri 13:09 Touring , Prishtinë

Shitet motori

7 300 EUR

Viti: 2003
06 Pri 01:59 Touring , Prishtinë

yamaha xt660 touring

3 999 EUR

Viti: 2013
28 Mar 23:28 Touring , Prishtinë

Honda cbr 1000F

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 1993

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione