Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motorr - Touring Të gjitha në Kosovë

Yamaha , 13
Honda , 6
Jawa , 3
Kawasaki , 3
Aixam , 2
BMW , 2
Suzuki , 2
Aeon , 1
Aprilia , 1
Daelim , 1
Hyosung , 1
Polaris , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Motorr,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Motorr Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

03 Sht 11:33 Touring , Prishtinë

SHITET BMW K1200 LT

4 999 EUR Price Reduced

14 Korr 19:27 Touring , Therandë

Shitet/Ndrrohet

2 300 EUR

14 Korr 10:21 Touring , Prishtinë

Pantolla per motorr

50 EUR

29 Pri 14:11 Touring , Ferizaj

YAMAHA

350 EUR

16 Pri 23:24 Touring , Ferizaj

Honda Shadow vt125

2 500 EUR

30 Mar 12:06 Touring , Prizren

Motorr Yamaha

3 500 EUR

15 Shk 13:57 Touring , Pejë

Yamaha Old Timer ndrrim

16 Dhj 19:42 Touring , Pejë

Harley Davidson 2011

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2011
22 Maj 21:55 Touring , Gjakovë

Yamaha TDM 850 touring

2 900 EUR

Viti: 1993
14 Nën 10:42 Touring , Ferizaj

Motorr bore Ski-doo R 600 REV

Viti: 2020
10 Tet 21:17 Touring , Vushtrri

citycoco motorr me rrym

750 EUR

Viti: 2020
27 Sht 11:49 Touring , Malishevë

motorr hysong 125cc

1 999 EUR

Viti: 2003
19 Korr 23:31 Touring , Prizren

Shitet motorri

4 650 EUR

Viti: 2012
11 Pri 11:11 Touring , Pejë

Shes ose ndroj honda 250 kubik rks i skadum

500 EUR

Viti: 2001
10 Mar 17:33 Touring , Vushtrri

Motorr HARLLI

3 500 EUR

Viti: 2011
31 Tet 11:45 Touring , Prishtinë

SHITET MOTORR SUZUKI V STROM

5 900 EUR

Viti: 2012
12 Tet 01:25 Touring , Prishtinë

yamaha r6

Viti: 2010
06 Tet 09:47 Touring , Prishtinë

SHITET URGJENT MOTORR Suzuki V-Strom

6 200 EUR

Viti: 2012
05 Maj 00:04 Touring , Gjilan

Scott&totem

Viti: 2016
04 Mar 19:17 Touring , Pejë

Motorr Ski

Viti: 2000
12 Jan 00:35 Touring , Prishtinë

Shes motorr

350 EUR

Viti: 2017
21 Sht 15:27 Touring , Therandë

Motorr 650 cc

1 400 EUR

Viti: 1997
08 Gush 16:26 Touring , Rahovec

Motorr

2 000 EUR

Viti: 2004
31 Korr 13:51 Touring , Klinë

Motorr

2 000 EUR

Viti: 2004
13 Korr 22:49 Touring , Mitrovicë

Shes motorr yamaha 750 kubik

2 100 EUR

Viti: 1990
13 Korr 09:22 Touring , Prishtinë

Kawasaki gtr 1000

2 000 EUR

Viti: 1987
28 Maj 19:43 Touring , Ferizaj

Mottorr bore 550 Cc

Viti: 2008
02 Shk 12:59 Touring , Rahovec

Motorr 2 copa qmimi me marveshje

Viti: 2014
30 Dhj 20:47 Touring , Pejë

Motorr Bore Yamaha Viking 540 II

2 000 EUR

Viti: 2004
26 Pri 12:52 Touring , Vushtrri

Shes Motorr ne gjendje t rregullt

100 EUR

Viti: 2000
13 Mar 14:36 Touring , Prizren

Motorr. BMV. 650 GS

Viti: 2001
04 Mar 10:51 Touring , Gjakovë

Motorr bore Yamaha

1 500 EUR

Viti: 1995
23 Shk 20:34 Touring , Prizren

Motorr

Viti: 2009
12 Shk 17:28 Touring , Gjilan

Motorr Honda

4 500 EUR

Viti: 2014
07 Jan 20:16 Touring , Pejë

Motorr YAMAHA 750cc

1 500 EUR

Viti: 1991
30 Dhj 09:27 Touring , Pejë

Motorr Yamaha 750cc

1 500 EUR

Viti: 1992
28 Tet 12:06 Touring , Prishtinë

Yamaha RoadStar 1700

13 Korr 15:40 Touring , Gjilan

Jawa

450 EUR

Viti: 1998
13 Korr 15:39 Touring , Ferizaj

Jawa

450 EUR

Viti: 1998
06 Korr 15:17 Touring , Mitrovicë

Jawa

450 EUR

Viti: 1998
24 Maj 21:53 Touring , Prishtinë

Motorr Kawasaki Ninja 750

1 450 EUR

Viti: 1998
17 Mar 22:09 Touring , Ferizaj

Shes honda 650-700 kubik eshte i ardhur prej zvicr

1 000 EUR

Viti: 1988
18 Gush 09:08 Touring , Pejë

Motorr

Viti: 2005

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Motorr | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione