Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motoçikleta touring Yamaha, Aprilia, Honda ne shitje

Adly , 8
Aeon , 7
Aixam , 4
Aprilia , 15
Baotian , 6
Barossa , 3
Beeline , 2
Benelli , 3
BMW , 50
Cagiva , 2
CFMOTO , 3
Daelim , 7
Ducati , 5
E-Ton , 1
Explorer , 1
Gilera , 2
Honda , 57
Hyosung , 3
Italjet , 1
Jawa , 3
Kawasaki , 23
KTM , 1
Laverda , 1
Malaguti , 1
MBK , 1
Motowell , 2
Peugeot , 1
Piaggio , 13
Polaris , 3
Puch , 1
Rieju , 1
Suzuki , 21
SYM , 1
TGB , 1
TM , 1
Triumph , 3
Vespa , 2
Yamaha , 88
Zero , 1

Gjeni shpallje për motoçikleta të reja dhe të përdorura për udhëtim nga markat më të njohura të motoçikletave. Motorra Aprilia, Honda, Harley Davidson, Kawasaki, Yamaha mund t'i gjeni vetëm në MerrJep.com.

Dje 22:09 Touring , Prishtinë

Shes Suzuki Vstrom 1000 dl

8 500 EUR

Dje 09:23 Touring , Rahovec

harley davidson

16 200 EUR Price Reduced

Viti: 2012
29 Maj 14:52 Touring , Pejë

Suzuki Gsf 1200 Bandit me dogan

2 500 EUR

29 Maj 14:41 Touring , Therandë

Shitet BMW R1100RS

24 EUR Price Reduced

28 Maj 20:52 Touring , Prishtinë

Ducati scrambler Icon Dark 900

11 950 EUR

28 Maj 18:16 Touring , Therandë

Shitet bmw r1100r

2 400 EUR

28 Maj 09:26 Touring , Pejë

Bmw R1150GS Full Pajisje

3 950 EUR

27 Maj 18:06 Touring , Prishtinë

BMW 1200 RS

1 EUR Price Reduced

27 Maj 14:19 Touring , Prishtinë

BMW R1200GS Adventure

16 000 EUR

Përzgjedhje e madhe e motorrave touring nga të gjitha markat. Gjeni motoçikleta udhëtimi në MerrJep.com dhe shijojeni rrugët e gjata dhe lokale në të.


Gjeni motorra Touring në MerrJep.com


Motoçikletat touring iu ofrojnë mundësinë të shijoni rrugët e hapura dhe shëtitjen në natyrë. Motorrët touring janë të ndërtuara për të përshkuar dhe eksploruar rrugë të gjata me qëllim të eksplorimit të natyrës në vende të ndryshme.


Motoçikletat touring ofrojnë shumëllojshmëri të modeleve të ndryshme. Varësisht ditancës që ju planifikoni të përshkoni ju mund të zgjedhni bicikleta të thjeshta dhe të lehta të cilat përdoren për rrugë lokale.


Ndërsa nëse planifikoni rrugë të gjatë me shoqërues juve do të ju duhet një motoçikletë me bagazh dhe vend për pasagjerë.


Merrjep.com iu ofron modelet më të njohura të motoçikletave touring si: Honda 600cc, Yamaha 125cc, Yamaha XZ 550, Kawasaki Ninja 750 dhe shumë lloje të ndryshme të markave më të njohura të motoçikletave.



Blej dhe shit motoçikleta touring në MerrJep.com


Blej motoçikleta touring të reja dhe të përdorura.. Shikoni shpalljet në MerrJep.com dhe gjeni motorra touring nga marka të ndryshme si Aprilia, Harley-Davidson, Honda, Kawasaki, Yamaha dhe shumë marka të tjera.


Të gjitha llojet e motoçikletave touring në një vend. Zgjedhni modelin që ju përshtatet duke filluar nga bicikleta, motorr Aprilia 125cc, motor Yamaha, Honda 600cc, Yamaha 125cc, motor Yamaha 750, Daelim 125cc, Yamaha XZ 550, Kros 85cc, Kawasaki Ninja 750 dhe shumë lloje tjera të kategorisë touring.




Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione