Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa | 250 cc

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa 250 cc | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Mar 11:06 Kros/Enduro , Prishtinë

Ktm 250 exc 2010

2 900 EUR

11 Mar 17:25 Skuter , Prizren

Vespa gts 250 cc

2 200 EUR

11 Mar 08:52 Me katër rrota/ATV , Pejë

ATV 250C "CDI" i ardhur nga ch

Viti: 2015
11 Jan 01:36 Kros/Enduro , Prishtinë

Honda 250 cc full kros 2017 shitet

4 500 EUR

27 Tet 01:02 Chopper/Coustom , Prizren

Choper

2 800 EUR

19 Tet 17:01 Skuter , Burim

Shitet Mbajts per Vespa GTS ����

150 EUR

14 Tet 14:09 Sportiv , Malishevë

motorr Yamaha

Viti: 2015
08 Tet 01:09 Sportiv , Prishtinë

Shitet Xmotos 250cc Kinez japan i rujtun me dokumenta

700 EUR

Viti: 2013
04 Tet 04:59 Me katër rrota/ATV , Dardanë

CAMPAGNA T-REX 14RR

7 000 EUR

Viti: 2021
03 Tet 18:07 Sportiv , Gjilan

SHES HONDA FORESIGHT 250cc Gjilan 045702877

600 EUR

Viti: 1999
29 Sht 18:46 Skuter , Pejë

Shitet

1 400 EUR

Viti: 2015
12 Gush 16:57 Skuter , Lipjan

Shes motorr yamaha 400€ ne gjendje te mir

400 EUR

Viti: 2000
09 Gush 01:01 Skuter , Pejë

Shes motorin elektrik

1 EUR

Viti: 2021
26 Korr 19:50 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Atv 2021

3 450 EUR

Viti: 2021
26 Maj 17:46 Skuter , Pejë

Tell Silverblade 250’ RKS I saporegjistruar

1 999 999 EUR

Viti: 2014
22 Maj 23:25 Sportiv , Therandë

Biciklet

1 EUR

Viti: 2013
11 Pri 01:28 Me katër rrota/ATV , Gjilan

atv

1 550 EUR

Viti: 2018
06 Jan 18:33 Skuter , Prishtinë

Helmet Vepsa Xmax piaggio

80 EUR

Viti: 2017
04 Nën 05:02 Me katër rrota/ATV , Malishevë

Motorr 250 cc

2 100 EUR

Viti: 2021
23 Sht 17:29 Kros/Enduro , Dragash

suzuki rm 250

600 EUR

Viti: 1995
27 Gush 16:44 Skuter , Prizren

Vespa gtS250 injeksion

2 350 EUR

Viti: 2008
02 Gush 10:26 Skuter , Prishtinë

Vespa 250cc super gjendje me dogane

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2009
25 Qer 22:18 Skuter , Prishtinë

Motorr

2 650 EUR

Viti: 2008
03 Maj 21:42 Kros/Enduro , Skenderaj

Kross

950 EUR

Viti: 2008
19 Pri 21:08 Kros/Enduro , Rahovec

kross

400 EUR

Viti: 2005
20 Mar 19:24 Kros/Enduro , Artanë

Suzuki 4t 250cc

750 EUR

Viti: 1987
25 Shk 23:30 Me katër rrota/ATV , Fushë Kosovë

kymco 250 cc

1 EUR

Viti: 2005
08 Tet 16:50 Chopper/Coustom , Klinë

yosung 250cc

2 500 EUR

Viti: 2007
22 Sht 22:59 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

Atv

1 500 EUR

Viti: 2020
11 Gush 10:28 Me katër rrota/ATV , Besianë

EGL Motor Quad 250CC MAD MAX LYDA203E-9

2 800 EUR

Viti: 2013
03 Gush 13:27 Skuter , Ferizaj

Motor

600 EUR

Viti: 2004
01 Gush 13:30 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

motor 4 rrotsh

1 350 EUR

Viti: 2020
22 Korr 16:14 Me katër rrota/ATV , Pejë

Atv

700 EUR

Viti: 2011
17 Qer 15:05 Skuter , Gjilan

Yamaha 250 cc ��

1 200 EUR

Viti: 2000
12 Maj 18:11 Me katër rrota/ATV , Deçan

motorr 4 rrotsh

750 EUR

Viti: 2008
10 Maj 15:40 Të tjera , Pejë

Shitet

2 300 EUR

Viti: 2011
05 Maj 21:24 Skuter , Pejë

Vespa Dekor

Viti: 2015
25 Pri 21:53 Kros/Enduro , Ferizaj

full cros

900 EUR

Viti: 2010
24 Pri 20:52 Kros/Enduro , Pejë

Shitet FULL LLOMI

Viti: 2012
13 Pri 20:39 Sportiv , Prishtinë

Shes biçikleton 500€

500 EUR

Viti: 2015
30 Mar 16:51 Skuter , Pejë

Honda 250cc i doganum

1 300 EUR

Viti: 2020
19 Mar 14:55 Skuter , Gjilan

Shitet

1 EUR

Viti: 2007
12 Mar 21:17 Kros/Enduro , Gjakovë

Full kros Gaz Gaz

1 200 EUR

Viti: 2007
28 Shk 13:35 Kros/Enduro , Prishtinë

Ktm 250cc 2011 start stop me dogan

1 EUR

Viti: 2011
26 Jan 20:26 Skuter , Prizren

vespa 200 cc

Viti: 2004
01 Dhj 13:08 Kros/Enduro , Deçan

Fullcross honda 2007

2 700 EUR

Viti: 2007
31 Tet 21:39 Me katër rrota/ATV , Malishevë

ATV 2019 250cc

Viti: 2019
26 Tet 22:03 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Motorr me 4 rrota

800 EUR

Viti: 2008

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa 250 cc | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione