Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | R1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha R1 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Mar 16:46 Sportiv , Prishtinë

SHITET YAMAHA R1 2007

3 800 EUR

19 Shk 18:35 Sportiv , Prizren

Shitet Ndrrohet

3 500 EUR

30 Jan 18:26 Sportiv , Skenderaj

Yamaha R1

3 500 EUR

26 Jan 11:58 Sportiv , Ferizaj

Yamaha R1 2005

3 900 EUR

Viti: 2005
23 Jan 12:55 Sportiv , Gjilan

Yamaha

1 EUR

11 Tet 17:28 Sportiv , Ferizaj

Yamaha R1

8 EUR

06 Tet 11:42 Kros/Enduro , Deçan

Kros

1 200 EUR

Viti: 2000
26 Sht 14:35 Sportiv , Prishtinë

Shitet Motori YZF R1

Viti: 2009
22 Sht 00:04 Sportiv , Gjilan

yamaha yzf r1

Viti: 2000
17 Gush 17:45 Sportiv , Besianë

shes motorrin nga zvicrra

2 200 EUR

Viti: 2002
03 Gush 17:33 Sportiv , Prishtinë

Yamaha R1, thuajse i ri

7 000 EUR

29 Qer 12:44 Sportiv , Drenas

YAMAHA R1 174 PS 2004

6 000 EUR

Viti: 2004
24 Maj 20:21 Sportiv , Rahovec

Yamaha r1

4 500 EUR

Viti: 2005
28 Pri 21:33 Sportiv , Viti

Fribourg

2 000 EUR

Viti: 2011
27 Pri 10:02 Sportiv , Prishtinë

Yamaha R1 1100cc

3 800 EUR

Viti: 2008
26 Pri 19:54 Sportiv , Shtërpcë

yamaha r1

3 700 EUR

Viti: 2005
27 Shk 17:32 Sportiv , Mitrovicë

Yamaha R1

2 650 EUR

Viti: 2002
26 Shk 09:39 Sportiv , Prizren

Shitet Yamaha R1

Viti: 2007
26 Shk 09:39 Sportiv , Ferizaj

Yamaha R1

Viti: 2007
12 Dhj 03:48 Sportiv , Ferizaj

Yamaha Xj900

950 EUR

04 Tet 17:20 Të tjera , Gjilan

Shtiet yamaha r1 viti 2007

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2007
06 Sht 11:15 Sportiv , Prizren

Yamaha R1

8 000 EUR

Viti: 2010
25 Gush 11:57 Sportiv , Mitrovicë

Yamaha R1

2 800 EUR

Viti: 2003
20 Gush 11:28 Të tjera , Rahovec

S7 boj ndrim me motorr

200 EUR

Viti: 2018
15 Gush 01:34 Sportiv , Prishtinë

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2007
11 Gush 08:38 Sportiv , Shtime

kerkoj maqin per r1 2007 2008 ..

Viti: 2008
17 Korr 07:31 Sportiv , Prizren

Yamaha R1-Rossi edition

4 200 EUR

Viti: 2007
15 Korr 02:51 Sportiv , Gjakovë

Shitet yamaha r1

2 800 EUR

Viti: 2004
11 Korr 21:30 Sportiv , Klinë

Yamaha

1 700 EUR

Viti: 2002
20 Qer 21:40 Sportiv , Shtërpcë

yamaha r1

4 200 EUR

Viti: 2006
10 Qer 00:25 Sportiv , Besianë

yamaha

Viti: 2004
03 Qer 14:19 Sportiv , Prizren

Yamaha r1

6 000 EUR Price Reduced

Viti: 2011
01 Qer 00:34 Sportiv , Ferizaj

Shitet yamaha 2010 idoganum

1 000 EUR

Viti: 2010
31 Maj 21:50 Sportiv , Vushtrri

Yamaha R1

Viti: 2002
12 Maj 13:45 Sportiv , Mitrovicë

Shiten maskat per R1 viti 1998-2002

200 EUR

Viti: 2000
02 Maj 16:41 Sportiv , Besianë

Shitet Yamaha R1 1000cc me maqin te re 00

Viti: 2008
07 Pri 12:25 Skuter , Prishtinë

Skuter yamaha 250 kubik

1 600 EUR

Viti: 2005
19 Mar 09:23 Të tjera , Prizren

Shes motorin Yamaha RE06-2010

2 500 EUR

Viti: 2010
06 Mar 13:51 Sportiv , Lipjan

Shes motorrin Yamaha R1

Viti: 2006
28 Jan 22:53 Sportiv , Prizren

Yamaha YZF R1

Viti: 2004
11 Jan 21:48 Sportiv , Pejë

Maska per r1

Viti: 2000
16 Dhj 09:30 Sportiv , Malishevë

yamaha R125 2009

1 800 EUR

Viti: 2009
30 Nën 10:49 Sportiv , Malishevë

yamaha R125 2009

1 800 EUR

Viti: 2009
28 Nën 23:31 Sportiv , Malishevë

yamaha R125 2009

2 000 EUR

Viti: 2009
28 Nën 11:25 Sportiv , Malishevë

yamaha R125 2009

1 800 EUR

Viti: 2009
03 Nën 18:55 Sportiv , Ferizaj

Yamaha R1

Viti: 2003

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha R1 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione