Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | XT

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha XT | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Mar 17:28 Të tjera , Ferizaj

Yamaha 600cc

1 500 EUR

30 Nën 20:38 Kros/Enduro , Shtime

Shitet yamaha 500xt

1 250 EUR

11 Gush 15:58 Kros/Enduro , Prishtinë

Shes Yamaha XT 660R

3 800 EUR

Viti: 2012
27 Qer 16:42 Kros/Enduro , Prishtinë

Yamaha xt 600 z

1 000 EUR

Viti: 1986
30 Pri 02:40 Kros/Enduro , Pejë

Kerkoj pjes per yamaha xt 660

Viti: 2005
01 Pri 23:25 Kros/Enduro , Prishtinë

Kros cros

12 EUR

Viti: 2000
23 Mar 20:15 Kros/Enduro , Dardanë

Yamaha XT600 ����

980 EUR

Viti: 1990
10 Jan 20:01 Kros/Enduro , Burim

Shitet XT 600 cc

Viti: 2004
30 Gush 22:46 Kros/Enduro , Prizren

Yamaha xt 350 cc

1 200 EUR

Viti: 1996
28 Korr 09:23 Kros/Enduro , Ferizaj

Yamaha XT 600

1 499 EUR

Viti: 2001
14 Korr 13:26 Kros/Enduro , Pejë

Kros

1 500 EUR

Viti: 1998
14 Korr 13:12 Kros/Enduro , Pejë

Yamaha

1 500 EUR

Viti: 1998
21 Qer 19:01 Kros/Enduro , Therandë

Yamaha xt 600cc

1 300 EUR

Viti: 1997
15 Qer 00:39 Kros/Enduro , Dragash

Shitet

1 300 EUR

Viti: 1990
12 Qer 23:13 Motoçikleta (mbi 50cc) , Deçan

Shes yahmana xt

1 000 EUR

Viti: 1988
12 Qer 23:09 Kros/Enduro , Prishtinë

Yamaha xt 660cc x 2012

3 700 EUR

Viti: 2012
31 Maj 20:27 Kros/Enduro , Burim

Yamaha xt 600cc

1 400 EUR

Viti: 2001
30 Maj 23:13 Motoçikleta (mbi 50cc) , Deçan

Shitett

1 EUR

Viti: 1997
05 Maj 23:11 Kros/Enduro , Pejë

yamaha 600 cc

Viti: 1998
24 Pri 06:58 Kros/Enduro , Prizren

Shitet Yamaha Xt

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 1995
21 Pri 00:09 Kros/Enduro , Deçan

Shitett

Viti: 1998
19 Pri 15:26 Kros/Enduro , Burim

Shes yamaha xt 600cc

1 400 EUR

Viti: 2001
06 Pri 10:02 Kros/Enduro , Prishtinë

yamaha xt660 rks

3 999 EUR

Viti: 2013
06 Pri 01:59 Touring , Prishtinë

yamaha xt660 touring

3 999 EUR

Viti: 2013
03 Pri 10:46 Kros/Enduro , Pejë

Shes Yamaha

Viti: 2004
22 Shk 16:22 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

shitet krosi 350 cc ne gjendje shum tmir

950 EUR

Viti: 1986
16 Shk 22:33 Kros/Enduro , Klinë

Yamaha 600cc xt kross

1 200 EUR

Viti: 2002
30 Dhj 08:47 Skuter , Prishtinë

Shitet Yamaha 750 super qmim urgjent

850 EUR

Viti: 1990
15 Dhj 19:04 Kros/Enduro , Fushë Kosovë

Yamaha xtz 660 3yf

Viti: 1996
11 Dhj 14:29 Kros/Enduro , Prizren

Shitet yamaha XT

Viti: 2001
11 Dhj 10:11 Kros/Enduro , Ferizaj

kros 600cc

Viti: 1985
23 Nën 09:14 Kros/Enduro , Therandë

Yamaha xt 600

Viti: 1997
22 Nën 20:46 Kros/Enduro , Therandë

Yamaha xt 600

13 EUR

Viti: 1997
08 Tet 17:08 Kros/Enduro , Dragash

Yamaha xt 350 cc

1 600 EUR

Viti: 1992
19 Sht 19:48 Kros/Enduro , Gjakovë

Yamaha xt660x enduro/supermoto

5 000 EUR

Viti: 2013
31 Korr 13:12 Kros/Enduro , Prishtinë

Shitet ose ndrrohet vetem me full kross

1 359 EUR

Viti: 1990
27 Korr 23:42 Kros/Enduro , Prishtinë

Yamaha XT 600 e ardhur nga CH me dogan

1 350 EUR

Viti: 1990
27 Korr 12:12 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjakovë

Kros/Enduro Yamaha XT 600cc

1 400 EUR

Viti: 1996
26 Korr 15:37 Kros/Enduro , Gjilan

KROS YAMAHA XT600

Viti: 1991
21 Qer 12:04 Kros/Enduro , Gjilan

Yamaha xt 600

Viti: 1991
03 Qer 13:35 Kros/Enduro , Therandë

Auspuh per yamaha xt original

Viti: 2020
30 Maj 14:51 Kros/Enduro , Dragash

Yamaha 600 cc z

1 850 EUR

Viti: 1986
30 Maj 13:09 Kros/Enduro , Klinë

Shitet

Viti: 1998
29 Pri 23:42 Kros/Enduro , Kaçanik

Yamaha ne gjendje te rregull

Viti: 2002
26 Pri 23:13 Kros/Enduro , Prizren

Yamaha XT 500Cc

Viti: 1995
19 Dhj 18:10 Kros/Enduro , Burim

Yamaha XT 600

Viti: 1990
25 Nën 23:50 Kros/Enduro , Prizren

Yamaha Xt 600cc

Viti: 1996

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha XT | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione